UNBAN Avaldus

Topic created · 7 Posts · 109 Views
 • Tere kännuka kommuun!

  Sissejuhatus: Hoiatan, see avaldus on väga pikk. Olen kasutanud avalduses päeviku formaati. Muidu on avaldus lihtsasti loetav, ning omas vormis. Kui keegi soovib, võibsellest avaldusest eeskuju võtta

  Kasutajanimi: EiKeegiKuiGamer, Alt BillaZEN (Premium, registreerimatta)

  BAN PÕHJUS: World-Downloader-i kasutamine. Selgitan lähemalt ülipikas tekstis.

  Millal on saadud? 23 Jaanuar 2021

  Selgitus: Selles lõigus selgitan mina oma tegudest päeviku vormis:

  23. detsember 2020: Asutasin oma minecraft serveri

  24. Detsember 2020: Uus serveri host ostetud, samal päeval jälle uus.

  1. Jaanuar 2021: Sain teadmata põhjusel KarlPro123-lt igavese vaigistuse. Põhjus: Oli esimesel jaanuaril paha laps

  2. Jaanuar 2021: Vaigistus eemaldatud minu avalduse pärast.

  8-9 Jaanuar 2021: World-Downloader-i kasutus. terve serveri peal

  19 Jaanuar 2021: Mapi leakimine kolmandatele isikutele: MiniBoyy, SeeMina, Kekwguy9, ning mõned olid veel.

  20 Jaanuar 2021: Blokeering

  22 Jaanuar 2021: Rosin laulab eesti hümni meie discordi serveris, Mapi kuritarvitamine meie serveris, mängu sekkub KarlPro123

  23 Jaanuar 2021: DDoS rünnakud minupoolsed.

  2. Veebruar 2021: Kännuka discordist ban.

  4. Veebruar 2021: Maksin 4 eurot et saada keelustusest vabastuse

  5. Veebruar: Tehti tagasimakse, ütlesin, et miks on siis
  see kiri, et saab osta keelustusest vabastuse. Siiski oli kirjas, et ma olin mustas nimekirjas, ning öeldi, et saab osta.

  x

  14. Veebruar 2021: Olen sattunud DDoS ohvriks. Sain tunda omal käel, kuidas DDoS tundub. Ei olnud kõige parem tunne.

  10. Aprill 2021: 3x korda roppudele nimedele fly tellimime, mis põhjustas MinPvPpro-le peaaegu kännukast keelustuse.

  Miks mina soovin vabaneda keelustusest? :Sellepärast, et vahest on maru igav, ning Hypixel ei anna väga tegevust, kuna ma olen PvP-s halb, ei oska ehitada jne. Olen isiklikult sotsiaalselt aktiivne inimene. Kuid äkiline. Ihkan tegevust, ning sooviksin üleüldse kännukat mängida, sellepärast, et olen kännukas olnud kokku üle 4-6 aasta. Mul oli suhteliselt palju tegevust kaevandades chunke välja ning niisama pvp areeni ehitamast. Tegevust jätkus küllaga

  Kahetsen oma tegu sügavalt. Eriti DDoS-i osa. Lõppudelõpuks lõpetasin ma ära kõige viimasemal hoiatusel. Olen aru saanud, et selline asi on seadusevastane, ning DDoS on rohkem kui lihtsalt tüütu. Samas õppisin ma, et kui miski on kellegi oma, on neil selle üle täielik kontroll (sel juhul on see kännuka map).

  Huvitavat:

  Mis on DDoS? DDoS on üks serveri rünnaku viise, kus on mitu teist arvutit, erinevate IP-aadressitega. Kõik need saadavad pakette (Ühendusi), ning see koormab serverid nii üle, et kõik ühendused lihtsalt katkevad

  Mis on world-downloader?
  Tegemist on ühe mod-iga, mis salvestab kõik aktiivsed chunkid ning salvestab need üksikmängu reziimi.

  Teadmiseks: Kuupäevad võivad erineda tegelikkusest. Allikas: Discordi DM-id, minu vana serveri jututuba.

  Kontakteeruge minuga:

  E-mail: support@gtza.net
  Discord: Billa#1969

  Lõppu: Selle avalduse koostamine võttis üle tunni aja ning on ligikaudu üle 3000 tähemärgi pikk, ning ma oleks rohkem kui rõõmus kui võtate selle asja kasvõi otsustada. Ausalt nägin vaeva 🙂 . Seekord olen ma siin siiralt.

  PEACE!

 • @kidelman ütles UNBAN Avaldus:

  23. detsember 2020: Asutasin oma minecraft serveri kasutades tasuta server hosti.

  24. Detsember 2020: Uus serveri host ostetud, samal päeval jälle uus.

  20 Jaanuar 2021: Karistus, MinPvPpro sai kännuka discordist ban-i

  22 Jaanuar 2021: Rosin laulab eesti hümni meie discordi serveris, Mapi kuritarvitamine meie serveris, mängu sekkub KarlPro123

  Unban avaldust tehes ei küsitud sult, kuidas sa pagenduses veedetud päevi veedsid,mis päeval sa oma serveri tegid või kuskil growtopias lapsikusega tegelesid. Leian, et oleks kõigile lihtsam kui ebavajaliku informatsiooni mis ei ole sinu banniga seotud oma avaldusest välja editid.

  Sinu teod on jätnud jälje ning too plekk on liiga suur, et seda maha pesta. Inimene peab teadma et igal tema teol on tagajärjed ning mõni neist on igavene. Oma DDoS rünnakutega häirisid mitmekümne mängija mänguelamust ning kahjustasid ka serveri mainet. Oma tegude eest ei vääri sa muud kui igavest blokeeringut meie serverist mida sa juba kannad ning võimaluseta seda kunagi muuta.

 • This post is deleted!
 • kui väga aus olla, siis on tehtud ka suuremaid erandeid seoses blokeeringute ja karistustega. igas reeglistikus eksisteerivad mingisugused loopholeid, mis vahel ennast päris esile toovad, eriti väiksemate kommuunide reeglistikes. siiski, ma ikka suhteliselt valetaksin, kui väidaksin, et sinu tehtu ei olnud serverile halb ning kahjulik. jälje on see igas tahes jätnud.

  lõppudelõpuks jääb selliste suuremate karistuste ja blokeeringute eemaldamine põhimõtteliselt karli otsustada. enda sõna ja arvamuse võime me muidigi sekka visata, kuid tema arvamused ja otsused on ikkagi praegusel juhul tagasipöördumatud.

 • This post is deleted!
 • This post is deleted!
 • @noball <

  Selle karistuse eemaldamine ei tule arutlemisele, lukku.

Log in to reply
 
 • Unbani ei tule.

  L&A

  read more
 • Opbanda sai ka karistatud ja kumbki ei saa unbani.

  L&A

  read more
 • M

  @shadow208 Muidugi kokkumängitud, toimub tehing vms, opbanda viskab raha alast välja meelega, mitte mängija suunas, ja nii kui mängija lahkub alast, drev11 ründab. Arvan sama, et ka opbanda peaks banni saama, kuna minu mäletamist mööda mängija lõksu püüdmine/meelitamine, mis läheb antud juhul selle alla, on keelatud.

  read more
 • See oli setup ju, kui randomly visati alapiirilt raha välja. Arvan, et opbanda123 peaks ka banni saama (kui juba ei ole), kuna nähtavalt oli see kokkumäng tema tapmisele.

  read more