Warp ebay

Topic created · 4 Posts · 75 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Eestlaneblush
  Warpi nimetus: Ebay
  Server, kuhu warpi soovitakse: Survival
  Mis on warpis huvitavat: Warp ebays on väga odavad enchanted bookid ja neid on 34 tükki.Warp ebays on shooting range kus saad oma vibuga laskmist harjutada.
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Kollane shulker box
  Pildid (vähemalt 3):https://ibb.co/z85YDrZ https://ibb.co/ZcCNSGr https://ibb.co/0mH8Hm0
  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): -1955, 22, -19242

 • fantastiline pood
  mulle väga meeldib see kuidas su seinad on valget värvi. ma arvan isiklikult et see väljendab väga tähtsat kunstilist sentimenti. juba kohe algusest sain ma aru, et valge sein on metafooriline väljendus puuvillale ning pruunid plangud ja puidud väljendavad ameerikas peetud orjatöölisi keda koheldi väga halvasti! sinu pood toob esile tõeliselt tähtsa probleemi tänases ühiskonnas ning ma loodan siiralt et see pood võetakse vastu warpina.

  poolt kahe käe ja vb ühe jalaga

 • ei

 • Warp jääb kahjuks lisamata, välimusega peab ikka vaeva nägema.
  L&A.

Log in to reply
 
 • Lisatud
  Lukku ja arhiivi.

  read more
 • äge, poolt

  read more
 • K

  tahad lihtsalt discretida mu worki, sinusuguseid siin vahel leidub jh xd anyway 1. Kuskil kirjas et peab igal pildil müügichest näha olema? kirjutasin ju et palju projecte mida näha ja kus käia ja ei hakka ka koike kohti piltidega spoilima siin (2extra pilti panin lihstalt, 3 tavalist küsitud, panin niigi rohkem). 2. poode ei ole palju ja tühjad tavaliselt koik kus odavad hinnad pandud, et kiirelt pappi saada, jäetakse restockimata ka kuna nii odavalt ja kiirelt müüsid paljudes poodides, olen näinud kuidas KUID(kuu aega voi rohkem) juba restockimata itemeid sellepärast, mul ei ole megasoodsaid hindasid igale asjale vaja panna et mul koik kohe tyhjaks ostetakse ja pean hakkama koike uuesti koguma ja midagi ei teeni ka selle pealt, mul pandud solid hinnad, mõned asjad soodushindadega ja mõned vga heade hindadega mida palju üle ja kui liiga kallis midagi siis otsi teine pood ja osta sealt ja kui seal tühi on siis void tagasi tulla ja 4. Axolotlid juba ammu ära vahetatud 850 peale. Sinine tuleb jh kallim kui neid leiame ja stockitud saame.

  read more
 • 2 viimast pilti pole poega seotud(müügicheste pole), poode piisavalt minu arvates ja tundub nagu kellegi maja lih täis ehitatud müügikaste. Veel ka hinnad väga kallid. I mean 2150 roosa axolotli eest ja kollane 1850 kõik sama väärtuslikud axolotlid peale sinise mis 20k umb kallim.

  Vastu

  read more