muumitädi valvuriks

Topic created · 4 Posts · 42 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: muumitädi
    Discord: muumitädike#2358
    Vanus (vähemalt 15!): 17
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): liiga palju kogemusi, pikaks läheks kõigi nimetamine. Servereid ei sooviks mainida.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Nõuan korda ja üritan ka praegust meeskonda vahest korrale kutsuda, kui lollitavad.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Ainus halb asi, mida näen, on see, et mind pole meeskonnas. Muu norm.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed- Olen hea korranõudja. Olen tore. Negatiivsed- Olen kuri. Ei meeldi väiksed lapsed.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: jah
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: sest mu kass läks mu keyboardile ja kirjutas caps lockiga igasuguseid lollusi. Ärge muretsege, kass on nüüdseks halva käitumise tõttu karistuse kätte saanud.
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen 24/7 online ja mu lemmiksöök on pitsa.

• Poolt.

• @nefuuki aitäh!

• Troll avaldusi ei salli, lukku.

Log in to reply

• Vale formaat, Vanuselt liiga noor.

read more
  • muu discord:fortnite devs is best#4388 ma olen 14 ma olen minecrafti 3 aastat manginud

read more
  • estkaru valvuriks

read more
  • eesti minecraft on tegelikult suht hõre võrreldes 2016. aasta kommuunide ja gruppidega, mis kännukas ja teistes eesti serverites tegelesid, ning seda ka puhtalt sellepärast, et ajaga on tulnud uuemaid asju, mis üldinimeste jaoks huvitavamad on. isegi hypixelis on tänapäeval vähevõitu eesti mängijaid. asi pole kännukas, asi on mängus. pealekauba pole nii suur vahe mängijate arvus kui on aktiivsete mängijate arvus. sul võib serveris olla 100+ inimest, aga kui nendest ainult 10 inimest räägivad, siis on efektiivselt serveris 10 inimest. lambise promomisega ei saa väga inimesi juurde, kes on valmis reaalselt aktiivsed olema ja serverile panustama, see pigem lihtsalt tüütab. tõeliste mängijate kasv toimub iseenesest.

seega oleks kõige kasulikum lihtsalt lasta kännukal ise areneda. isegi negatiivne iive oleks lõppudelõpuks parem kui pealesurutud promomine.

read more