jonThEnoob valvuriks

Topic created · 8 Posts · 150 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: jonThEnoob
    Discord: lapsuke!!!#5687
    Vanus (vähemalt 15!): 15

Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen kunagi ühes serveris valvur olnud. Meeldib väga meeskonnatöö ja õige inimesega on mul hea meeskonnatöö.

Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Tavaliselt teen midagi oma sõpradega, nt. pvp-d, ehitan ja avastan.

Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Mulle väga meeldib Kännuka server ja seal olevad inimesed. Minu arust võiks rohkem evente toimuda.

Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):

Positiivne:

• olen sõbralik;
    • aitan neid, keda suudan aidata;
    • külmanärviline.

Negatiivne:

• ma olen suur jamadesse sattuja;
    • võin vahel mängust ära tüdineda.

Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ma ei ole Kännuka serveris kunagi karistada saanud.

Kui vastate jaatavalt, siis miks:

Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Püüan ikka sees olla. Omast arust olen päris aktiivne. Tavaliselt olen päevas vähemalt 2 tundi sees.

jonThEnoob

• poolt, satub jamadesse

• Vastu, lühike.

• poolt, ta on tegelt suht pikka kasvu

• Poolt

• Vastu:
    Kuna me ju ei tea, kuna ja mis kellal sa võid järsku ära tüdineda 😛

• Meeskonna arvates hetkel ei sobi meeskonda.

L&A

Log in to reply

• Järgmine kord palun lae pildid ühte keskkonda üles (näiteks imgur.com või muu sarnane leht).
    Lisaks oled sa hetkel 12, aga ehitaja peab olema vähemalt 13.
    Ehitajaks kandideerimisel võiks näidata oma ehitamisoskust mitme erineva hoonega/ehitisega. Praegu on sul pildid üles laetud ühest majast.

L&A

read more
  • K

soovitan koha pealt vaatata

read more
  • K

aga aitäh ikka et tagasi side antsid ma lis proovisin midagi uut ehitada aga see vist ikka kõige paremini välja ei tulnud

read more
  • K

ega iga üks selist asja ikka välja kiirest ei motle

read more