Kooqa bannib for no reason

Topic created · 5 Posts · 64 Views
 • Sinu nime: raunzxd
  Blokeeringu põhjust: Korduv warpi reeglite rikkumine
  Karistaja nime: Kooqa
  Miks soovid unbani saada: Mina tegin /warp xp, ühel pool oli keegi, teine pool oli tühi. Bigeyetuna tuli kusagilt nurga tagant välja minu kõrvale tapma. Tegin helpop, et selgeks teha, et mina ennem olin ja mina warni ei saaks. Kooqa lihtsalt tp-s minu juurde ja ütles "headaega raunz" ja pani 1 päev bani. Ma leian, et see ei ole eriti ilus tegu Kooqa.

 • Miks teist üks lihtsalt teisele poole ei läinud siis? 😛

  Üldjuhul on tõesti kole tegu bännida nii, kui see vastab tõele.

 • Co lookup näitas, et sina tegid oma blaze killi 40 sekundit tagasi kui bigeyetuna oli juba mitu minutit blaze tapnud. Sinu semu sõnul logisid sa ka just sisse niiet ma ei saa aru kuidas oleks tema saanud probleeme tekitada. Sa saatsid helpopi sellelajal kui sina tegid oma esimese blaze tapmise. Oled varemgi selle samal põhjuse pärast warni saanud ja kuna see sama asi juhtus jälle siis otsustasin karistada baniga. Minu silmis oled sa kogunud väga halva reputatsiooni oma pidevate trollimistega.

 • @kooqa Jah, ta tuli kusagilt nurga tagant välja. Kui mina sinna läksin polnud kedagi seal. Ta tuli pärast mind sinna

 • Okei, mõistan, et lahendasin seda olukorda natuke valesti võttes poole ja ma ei kuulanud teist osapoolt.
  Unbanned L&A

Log in to reply
 
 • Unbanned.

  L&A

  read more
 • A

  Kuna viimati mängisime kännukas ligi 5-6 aastat tagasi, siis päris kindel pole. Varem mängisime mõlemad crackitud minecraftiga, seega kontod muutusid. Mõned võimalused on ehk Mintykerr, m4llera/mallera, p3lm33n ning FateReloaded. Kui see aitab, siis enamjaolt mängisin ma koos Pvpprozzz123-ga. (Lisaks pole ma kindel, kas kontod on suure või väikese tähega või kas mõni kontonimi on mitmekordsete tähtedega).

  read more
 • Kui üle mitme aasta mängisite uuesti, siis mis on Teie vanade kontode nimed?

  read more
 • A

  Tere!
  Üle mitme aasta mängisime sõbraga (beureb) kännuka serveris. Rändasime ringi, otsisime sobivat elupaika ning olime juhuslikult vee peal (mina ujusin, tema oli paadikeses). Beureb üritas mulle samuti paati visata, kui järsku ilmus välja kolm (eeldatatavasti moderaatorit) isikut. Seejärel küsis üks neist (CCmees), millega beureb tegeleb. Beureb vastas selle peale, et üritas mulle paati visata ning sai seejärel ilma selgituseta koheselt banni. Mõni hetk hiljem sain ka mina CCmees poolt banni. Enne banni saamist ei öeldud meile mingite reeglite rikkumise osas midagi ning siiani ei tea me, mille osas me täpsemalt eksisime. Banni põhjuseks on sisestatud "Karistusest kõrvale hiilimine" ning banni pani eelnevalt mainitud CCmees. Ban on 9 päeva. Sooviksime saada unbanni kasvõi juba sellel põhjusel, et meile ei öeldud, et oleksime midagi valesti teinud, ning ka enda teada reeglite osas eksinud pole. Juhul kui unbanni ei saa, sooviksime vähemalt põhjendust või banni kestuse vähendust, kuna me ei saanud isegi võimalust end kaitsta.

  read more