parbariinimene Valvuriks

Topic created · 4 Posts · 59 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi:Minu kasutaja nimi ig on parbariinimene.
    Discord:Minu discord on Marek Dorito#6589.
    Vanus (vähemalt 15!):Sain 14.dets 15!
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi):Ise pole olnud aga venna kasutajas aitasin küll inimesi kunagi.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused):Minu huvid ja eelistused on farmimine ja inimesi aidata kui saan.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla):Kännukas on perfektselt üles ehitatud server selle prst müts maha teie ees.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:Jah olen kunagi kui 12 olin hackisin kui TLauncheriga kaisin aga nüüd olen eeskujulikum ja aint üks karistus üige kasutajaga milleks on sönavara rikkumina chatis.
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:Sest olen aus.
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust):Iga päev on erinev aga 3h kindlalt olen sees kuna ma ise irl farmer siis ei tea iial mis päev ette toob+mul on kool kaa veel kella 8-16.00.

• Vastu!
    "Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):!" tahab ka ju vastust! + Avaldus iseenesest kole!

• Vastu kiiruge tehtud

• Meeskonda ei sobi, ei hoia reeglitest kinni & sai just hiljuti karistada.
    Avaldus on ka kiiruga tehtud ning mõned punktid on jäetud vastamata või valesti vastatud.

L&A.

Log in to reply

• Järgmine kord palun lae pildid ühte keskkonda üles (näiteks imgur.com või muu sarnane leht).
    Lisaks oled sa hetkel 12, aga ehitaja peab olema vähemalt 13.
    Ehitajaks kandideerimisel võiks näidata oma ehitamisoskust mitme erineva hoonega/ehitisega. Praegu on sul pildid üles laetud ühest majast.

L&A

read more
  • K

soovitan koha pealt vaatata

read more
  • K

aga aitäh ikka et tagasi side antsid ma lis proovisin midagi uut ehitada aga see vist ikka kõige paremini välja ei tulnud

read more
  • K

ega iga üks selist asja ikka välja kiirest ei motle

read more