XDealerX Valvuri avaldus.

Topic created · 5 Posts · 153 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: XDealerX
  Discord: XDealerX
  Vanus (vähemalt 15!): 24. A.
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Endistest kogemustest mis ma meeskonnas olen olnud nii siin kui ka mujal, olen üsna palju kõrvataha pannud. Kuid pole pikalt meeskonnas olnud, aga õnneks pole unustanud tavapäraseid meeskonna kohustusi ning käskluseid mida tuleb igapäevaselt kasutada. Oskuseid saan alati välja ka näidata katseajal.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Hetkel mängin suurema aja Skyhub, aga muidu ootan prison serveri, uue survivali välja tulekut ning jätkan ka skyhub mängimist. Aktiivne suhtlemine on ka omapäraselt hea kaasmängijatega siiani.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Siia hetkel väga ei oskakski nii kurta neid, mängu käigus leian siis annan jooksvalt teada soovituste alla.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne
  •Ei lase teiste ebameeldival käitumistel end häirida
  •Säilitan rahu ja järgin reegleid pilksalt
  •Kohuse tundlik ning pean enda sõnades kinni ning täidan oma eesmärke ja käske
  •Ei hakka kellegiga vaidlema kui inimene üritab vaidlust tekitada, vaid vaikin või kaldun teemast kõrvale

  **Negatiivne
  •Suitsetan, ehk aegajalt olen afkis sellel ajal, võib mängijatele vahepeal viivitusest ebameeldiv olla mängijate jaoks.
  •Vahel võib juhtuda, et olen pentsaka huumoriga
  **
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Päris pikalt tagasi oli kui sain ma viimati karistada.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Täpsemalt ei oska enam sellel teemal rääkida, pole karistused meeles. Loodan samas, et see ei sega, kuna endal ka olnud piinlikke hetki kus nooremana teen asju ja nüüd kannatab. Aga õige on see, et iga viga teeb targemaks
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Hetkel mängin väga aktiivselt, aga mingi aja vältel ma lähen ka taas tööle ning pean ka aegajalt lapsega tegelema, siis päevas paar tundi arvutis või rohkem saab ikka oldud.
  Mängimis isu kaob üsna kergelt ära kui mingit tegevust pole, siis mõtlesin, et tulen meeskonda, saan omale tegevust juurde ja on mul ka hea meel teisi aidata ning mängu elamus olemas. Ka serveril oleks jälle kergem kui on meeskonnal üks liige juures.
  Kuid olen varem kaotanud õigused, siis olen ma neid järginud mis tõttu olen saanud ja ma ka täna enne avaldust vaatasin, et mis asi see oli, miks ma nii teinud olen, aga ei ole meenunud, aga tundub üsna piinlik tegevus mida olen teinud. Nüüd kui olen juba vanusega mõistust kogunud, siis näen, et reeglid on põhimõtted mitte laused ning need on ka meie tööks mida peame täitma mitte ise rikkuma

 • Norm ixike Poolt! 🙂

 • Avaldus korralikult täidetud, inimese käitumine minu kogemusest temaga sõber olles on väga positiivne.
  Mina olen poolt täielikult.

 • vastu

 • Meeskonna arvates hetkel ei sobi meeskonda.

  L&A

Log in to reply
 
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more
 • Olen poolt, väga hästi teostatud avaldus!

  read more
 • B

  eie mängusisene kasutajanimi: BlueLion
  Discord: - BlueLion#5716
  Vanus (vähemalt 15!): 22. aastane
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pole kordagi olnud kuskil minecraft serveris meeskonnaliige. Meeskonnatööd tajun ja selle olulisust.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Enamasti mängin peamiselt Survivali või Skyblocki. Eelistuseks on minemine, farmimine ja teiste abistamine.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Alati on midagi, mida tuleb parandada/lisada, aga minu silmis hetkel ei ole midagi puudu.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
  Positiivsed küljed:

  Sihikindel
  Abivalmis
  Olen hommiku kui ka õhtuinimene.
  Negatiivsed küljed:

  Hetkel külm närv puudub, aga abistaja olles hoian külma närvi. Source: Trust me
  Otsekohene
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ülaltoodud negatiivsete külgede all puudub külm närv (tegelt ei puudu errrpeees ma rahulik mendi charrina oleksin abistajana ka hästi rahulik) ilmselt seetõttu ka mõned sõimamised on siin toimunud vahetevahel.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen väga aktiivne ja enamus ajast mängin ainult minecraft ja rollimängu. Hetkel siin kännukas mängin päevas minimaalselt 2 tundi, kuid ikka vahel tuleb päevi, kus ei saa liituda kännuka meeldiva seltskonnaga.

  Tervitades,
  Meeldivaim mängija kännukas!

  read more
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more