ehheheeh Ehitajaks.

Topic created · 6 Posts · 124 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: ehheheeh
  Discord: ehheheeh#7724
  Vanus (vähemalt 13!): Olen 13 aastane.
  Kogemused & oskused ehitajatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen peamiselt ehitanud Kännukas, kuid ka mõnikord olen ehitanud serveris nimega Throne. Olen ka ise sõpradega oma enda serverites ehitanud maju ja muid ehitisi.
  Mis on teie põhiline ehitusstiil (tüüp, nt modern või medieval jne): Ma ehitan peamiselt keskaegseid maju, kuid ka mõnikord ehitan ma modernseid Deepslatest maju. Keskaegsete majade juures ehitan ka juurde modernseid kohti, (nagu näiteks kalduskatustega maju või näiteks jahitorne.
  Pildid teie tehtud ehitistest (vähemalt 4 tükki, väga ilusate ehitiste puhul piisab 2-st):alt textalt textalt textalt textalt text
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah olen.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ükskord paar kuud tagasi, kusagil oktoober 2021, sain 7 päeva banni, kuna kasutasin XP farmis autoclickerit. (Ma panin hiire peale pudeli ja teenisin sellega farmis XP-d). Siis veel olen saanud helpopi keelu, kuna tegin nalja, et müüsin asju meeskonnaliikmetele helpopi kaudu kasutades [item],(näide: ou ma müün [Diamond pickaxe] 10k ostke ära) ja spammisin suvaliselt helpoppi. (Siiralt vabandan nendele, kes seda taluma pidid ja mind karistasid. Palun vabandust).
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen tavaliselt päevas aktiivne rohkem kui 1-2 tundi. Peamiselt nädalavahetuseti (Reede, Laupäev) olen ööseti online, kuid mitte koguaeg. Koolipäevadel olen sageli 30-60 minutit online. Mõnikord, kuid harva, on päevi, millal ma ei saa väga kaua mängida ja sellel omad põhjused.

 • poolt, väga timmumimmu ehitaja oled. See spruce logidest ehitis on mu lemmik btw

 • @htces Tere,
  suured tänud Teie hääletuse eest! 🙂

 • poolt, need torchid mu lemmikud

 • @ryxor jah pime oli mb sorri.

 • Antud piltide põhjal ei sobi ehitajaks. Võiksid järgmine kord lisada rohkem pilte oma ehitistest ja oma ehitusstiilist.

  L&A

Log in to reply
 
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more
 • Olen poolt, väga hästi teostatud avaldus!

  read more
 • B

  eie mängusisene kasutajanimi: BlueLion
  Discord: - BlueLion#5716
  Vanus (vähemalt 15!): 22. aastane
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pole kordagi olnud kuskil minecraft serveris meeskonnaliige. Meeskonnatööd tajun ja selle olulisust.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Enamasti mängin peamiselt Survivali või Skyblocki. Eelistuseks on minemine, farmimine ja teiste abistamine.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Alati on midagi, mida tuleb parandada/lisada, aga minu silmis hetkel ei ole midagi puudu.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
  Positiivsed küljed:

  Sihikindel
  Abivalmis
  Olen hommiku kui ka õhtuinimene.
  Negatiivsed küljed:

  Hetkel külm närv puudub, aga abistaja olles hoian külma närvi. Source: Trust me
  Otsekohene
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ülaltoodud negatiivsete külgede all puudub külm närv (tegelt ei puudu errrpeees ma rahulik mendi charrina oleksin abistajana ka hästi rahulik) ilmselt seetõttu ka mõned sõimamised on siin toimunud vahetevahel.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen väga aktiivne ja enamus ajast mängin ainult minecraft ja rollimängu. Hetkel siin kännukas mängin päevas minimaalselt 2 tundi, kuid ikka vahel tuleb päevi, kus ei saa liituda kännuka meeldiva seltskonnaga.

  Tervitades,
  Meeldivaim mängija kännukas!

  read more
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more