egertike10 valvuriks.

Topic created · 3 Posts · 49 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: egertike10
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): joe mama
  #6815
  Vanus (vähemalt 13): 14
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud mõndades serverites admin mis on nüüdseks kinni pandud, enamus admini commandid on meeles, ja saan meeskonnaga hästi läbi ja oskan nõu pidada.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Raha teeninime, enda ala ehitamine, inimestega suhtlemine ja uute sõprade leidmine.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Praegu tuleb meelde shieldi plugin, see jääb vahepeal kinni ja blokeerib vaadet.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Olen sõbralik, oskan aidata ja olen abivalmis. Negatiivsed: Vahepeal ropendan kogematta, vahepeal capsin ja vahepeal läheb teema ebasobivaks.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Sain perm banni KarlPro123 poolt raha bugimise eest (ostsin unbanni), ja olen paar korda saanud mute.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen Survivalis aktiivne 6-8 tundi, räägin inimestega ja teenin raha.

 • poolt tundub tore kala

 • Lukku, isik sai just äsja karistada serveri vigade ära kasutamise eest. Sellisel puhul ei ole veel mõnda aega mõtet meeskonda kandideerida.

Log in to reply
 
 • Ei olnud selles päris kindel kuid siiski tajun nüüd, et kõigun liiga palju selle minecrafti mängimise motivatsiooni suhtes. Võtan oma kandideeringu tagasi ning paluks teema lukku panna.

  read more
 • Lisatud, lukku.

  read more
 • Lisatud, lukku.

  read more
 • @pandaanni2004 ütles PandaAnni14 valvuriks:

  @seeme aga äkki sa oled nii tarkk ja tuled õpetad seda siis sa selle peale pole tulnd et olen äkki soomest tulnud ?

  Äkki või päriselt? Soomest tulemine ei õigusta selliseid vigu nagu siin avalduses on. Olgu siis mõned sõnastusvead, aga siin on lihtsalt lohakusvead - suure algustähe valesti kasutamine või üldse mitte kasutamine, slängilikud lühendid, kirjavahemärkide puudumine. Kandideerimise formaadis on selgelt kirjas, et sõnastus ja üldine avalduse väljanägemine annab väga suure osa mulje sinust, kui meeskonnaliikmest. Selliseid asju õpitakse algklassidest saati ning ka Soomes. Kuna autori poolt teema kustutatud, siis läheb lukku ja arhiivi ka.

  read more