Lypton/taurtzikkk server Kännukas valvuriks!

Topic created · 4 Posts · 58 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Lypton (Hüüdnimi: taurtzikkk Eesti lipu värvides) (Lypton on vanast ajast ärge vaadake et copy vms)

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): taurtzikkk#9454

  Vanus (vähemalt 13): Sain eelmise aasta detsembri kuus 13 (16. detsember 2005)

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Oskused on täiesti olemas commanditega, vahet ei ole kas olen vähestes serverites meeskonnas olnud või kaua, serverid milles olen meeskonnas OLNUD on: The Ancient Treasure (Algul Moderaator siis sain kaas-omanikuks ja siis omasin seda juba ise) ja see ongi ainuke kus olen soovinud olla, ja nüüd tuli mõte, et võiks kandideerida ka Kännuka serveri meeskonda.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Põhilised tegevused oleksid siis serverist siiski häckeri/modderi laadsed inimesed minema saata ja teisi inimesi mõjuva põhjusega kas siis kickida, muteda jne. Sooviks, et suhtlus oleks hea ja inimesed ei halvustaks üksteist. Sooviks korraldada mõningaid üritusi nt Build Battle vms, kõigepealt kooskõlastan selle mõne kõrgema inimesega, Developer või Owner.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Halba näen seda, kuidas mõned räägivad chatis, et miks mu "XRay ei tööta?", "miks mu ModMenu fly hack ei tööta?". Sooviks seda suhtumist muuta nende suhtes ja neid hoiatada, et selline tegevus on keelatud ja ei räägi chatis Moddimisest/Hackimisest. Tõesti, alati võiks parem olla, aga minul ei ole midagi serverile juurde soovitus lisada, server töötab hästi ja tõesti inimesed mängivad seda palju.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Olen viisakas, ei ärritu, olen omanud ise serverit, oskan commanditega ringi käia või kui mõnda commandit ei tea siis aitab meeskond, sest olen siiski uus kui võetakse vastu. Negatiivsed: võib-olla olen liiga otsekohene, kickin või muten koheselt kui midagi valesti teeb. (Rohkem vigu enda kohta ei oska öelda, kui tõesti saan meeskonda, siis aitavad mind teised meeskonnaliikmed. Öeldakse: "Vigadest õpitakse").

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ütlen ausalt ei mäleta, aga mute olen saanud. (Enda arust ei ole kordagi millegi hullu eest karistada saanud).

  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen siis 13 aastat vana poiss, "Minecrafti" mängimist alustasin väga noorelt, aga sellise serveri nagu "Kännukas" leidsin alles 2017. aasta algul või siis 2016. aasta lõpus. Arvutimängudega tegelen alati kui võimalus tekib, käin ka sõpradega õues ja elan oma elu. Tavaliselt koolipäevadel arvuti ei lubata, harva saan koolipäevadel. Hinded on hetkel korras, 4-jad ja 5-ed. Kui tuleb mõni 2 või 3 siis mul on küll arvutikeeld, aga kuna mul on hinded korras olnud siis antakse ikka armu ka ja lubatakse isegi 2-he või 3-mega arvutisse. Huvialadeks on jalgpall ja trikirattaga sõitmine (trikitõukeratas).
  Trikitõukerattaga käin sõitmas siis kui viitsin, tavaliselt siis kui kodus arvutisse ei lubata või siis kohe peale jalgpalli trenni. Hetkeseisuga lõpetan, kui on soov, et räägiksin endast rohkem siis öelge, ma võin kirjutada küll!

 • Poolt, vägagi hästi tehtud taotlus!

 • @Lakune tänud!

 • Kännuka meeskonda kandideerimine on hetkel lukus ja avaneb 1. detsembril.

  Lukku.

Log in to reply
 
 • Okei, ma siis ei lahku, las jääda. Lükkan ise teema lukku.

  Jään meeskonda

  read more
 • Pean Krissiga nõustuma selgelt Vastu

  read more
 • Sorri, ma vastu.

  read more
 • Teie mängusisene kasutajanimi: HolyPoison
  Discord: HolyPoison#0496

  Lisainfo: Ei jää huvi ja edaspidist aega piisavalt, et teha tööd. Serveris käima vast jään, aga abistavat töö huvi läinud

  Võimaluse korral anda mulle Veteran 😄

  read more