MaTi kandideerib

Topic created · 4 Posts · 31 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Traktoriiik
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): gnojni1#9573
  Vanus (vähemalt 13): 13 (4 Aprill)
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud Moderaator oma sõbra serveris kus mängis max 10 inimest päevas. Mul on kogemusi meeskonnas töötamisega ja sellega sain ma ilusasti hakkama. Nimelt oskan peamisi commande mida minul vaja läheb, et olla Valvur Kännuka serveris. Ban, Mute, Tempban jne on päevapealt selged.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Minu igapäevane tegevus on käia OPSurvivalis ehitamas, aitamas teisi mängijaid, juttuajamas. Käin igapäevaselt ka Discordis ja vaatamas mis toimub siin platformil, vahest mõnikord olen ka Survivalis raha teenimas või jällegi ehitamas. Kuna nüüd on Foorum lahti jälle ,hoian ka siin silma peal, aga kuna käes on kooliaeg ning ma käin koolis siis oskan ma nii palju öelda, et olen umbes 2-5h Kännukas sees päevas, kuid on ka päevi kus ma olen terve päev sees.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla):
  Minu soov oleks, et Kännukasse tuleks mõningad ''Minigamed'', Nagu Build Battle, Skywars, Hide and Seek jne.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):

  Positiivne: Olen aktiivne Kännuka kommuunis ning säilitan külma närvi, lisaks sellele karistan kõiki mängijaid võrdselt ja nii nagu peab. suhtlen palju kaasmängijatega ja üritan nende tuju paremaks teha.

  Negatiivne: Kuna on kool ja ma õpin seal ei saa ma Igapäev olla 100% ajast Kännukas, ning olen alles 13 ja paljud peavad seda vanust mitte nii ''Mature-iks''

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei ole isiklikult saanud karistada Kännuka serveris.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Nagu ennem kirjutasin saan olla 2-5h Päevas Kännukas kuid võib juhtuda et saan olla ka terve päev. Lisaks saan ma ka eemal kodust kasutada Discordi ja Foorumit oma telefoni kaudu.

 • Ahaa poolt

 • Kandideerimine on suletud. Proovi uuesti 01.12 🙂

  Lukku & Arhiivi!

Log in to reply
 
 • Ei olnud selles päris kindel kuid siiski tajun nüüd, et kõigun liiga palju selle minecrafti mängimise motivatsiooni suhtes. Võtan oma kandideeringu tagasi ning paluks teema lukku panna.

  read more
 • Lisatud, lukku.

  read more
 • Lisatud, lukku.

  read more
 • @pandaanni2004 ütles PandaAnni14 valvuriks:

  @seeme aga äkki sa oled nii tarkk ja tuled õpetad seda siis sa selle peale pole tulnd et olen äkki soomest tulnud ?

  Äkki või päriselt? Soomest tulemine ei õigusta selliseid vigu nagu siin avalduses on. Olgu siis mõned sõnastusvead, aga siin on lihtsalt lohakusvead - suure algustähe valesti kasutamine või üldse mitte kasutamine, slängilikud lühendid, kirjavahemärkide puudumine. Kandideerimise formaadis on selgelt kirjas, et sõnastus ja üldine avalduse väljanägemine annab väga suure osa mulje sinust, kui meeskonnaliikmest. Selliseid asju õpitakse algklassidest saati ning ka Soomes. Kuna autori poolt teema kustutatud, siis läheb lukku ja arhiivi ka.

  read more