Unban | Foorum/Discord

Topic created · 5 Posts · 63 Views
  • 🏷 Kasutajanimi
    0.1 Foorumikasutaja nimi : Eutanaasia
    0.2 Discorsdi tag : UFrKa#6206

📜 Bloleeringu põhjus
    0.1 Korduv reeglite rikkumine (abistavate programmide kasutamine, pidev mitteaustus kaasmängijate vastu, staffi halvustamine)
    0.2 Karistusest kõrvale hiilimine
    0.3 Kommuuni juhtkonna/meeskonna, kommuuni maha tegemine

🔨 Karistaja nimi
    0.1 Peaaegu kõik meeskonna/juhtkonnaliikmed
    0.2 Viimase karistuse lisas KarlPro123

❓ Miks soovid Unbanni saada?
    0.1 Soovin kasutada foorumia enda põhi accounti
    0.2 Sooviks lugeda Kännuka ametlikus discordis teateid ja veeta seal rahulikult aega.

❗ Lisainfo
    Sooviksin saada kõigi Kommuuniliikmetega väärikalt ja viisakalt läbi, ei ole huvi Kännuka minecrafti serveri vastu, vaid tahan oma pea accounte tagasi foorumis ja discordis.

• Tere
    Ma pole küll Meeskonnas aga Sul on kirjaviga 0.1 Soovin kasutada Foorumia enda põhi accounti.
    Ja nagu on varem õeldud et oled oma maine nii maha teinud kui siin tuleks vastata kas poolt või vastu siis mina vastaks Vastu.

• Ei

• Sellepoolest, Et oled oma proovid ära kasutand ja mina sulle uut võimalust ei annaks 🙂

• Ära hakka uuesti pihta sellega.
    Lukku.

Log in to reply

• @xdealerx L&A

Lahendatud.

read more
  • Sinu nime : XDealerX
    Blokeeringu põhjust : Nn tpa kill
    Karistaja nime : Maraxx
    Miks soovid unbani saada : Soovin unban saada selleks, et kuna mina isikut kelle ma tapsin polnud esiteks minu poolt tapetud, teiseks oli tal võimalus alati lahkuda Ender maailmast. Olin ka ette öelnud, et Dragon on minu, mille tõttu peaksid oskama arvestada tagajärgi. Kuna nad ei lahkunud, varastasid minu taga asju, siis loomulikult tapan, kui aru ei saa. Andsin isikule muidugi mõne stacki ender pearle tagasi, aga Maraxx leiab, et see on vale minu tehtud, kuid kui inimesel on kuskil 5 minutit antud aega lahkuda, mitte varastada jne, siis ei saa olla kuidagi mina selles süüdi, vaid on isik ise süüdi, et ta nii tegi. Loomulikult ei saa ka teda karistada, kuna mapist saadud asjad ei ole kuidagi inimese otsene vargus ega röövimine, vaid ongi see, et valid ise, kui varastad, siis võid ka ohtu end panna. Võtsin ise ainult 2 tpa vastu, aga tean, et isik kelle tapsin võttis vastu üldse teine isik.

Lisa info võib ka küsida kui soovite.

read more
  • Unbanned, L&A.

read more
  • Kasutaja nimi: linxeor
    Blokeeringu põhjus: Abistavate programmide kasutamine on keelatud
    Karistaja nimi: Süsteem

Mina soovin saada unbani, sest ban oli põhjuseta. Ma ei ole kunagi Kännuka serveris kasutanud abistavaid programme ja ei ole plaaninud ka nii teha. Kui ban sain oli mul /fly peal mille ma sain Titaan rankilt. Ma olin maa peal ning tegin double space, et hakata lendama, sest mobe oli ja kui ma õhku jõudsin süsteem bannis mu. Ma loodan, et see probleem saab lahendatud ja saan taas Kännukasse mängima tulla.

Aitäh! - linxeor

read more