kandideerimine-ZommYHD-Valvur

Topic created · 7 Posts · 73 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi:ZommYHD
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu):Hab#9855
    Vanus (vähemalt 13):16
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi):Olnud mitmeid kordi meeskonnas, nii adminina kui ka moderaatorina ja abistajana. Kahjuks ei saa teile servereid nimetada kuna see oli üle 2 aasta tagasi 🙂
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused):Enamjaolt tegelen chati korrashoiuga, teiste aitamisega ja enda tegevustega.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla):Ei näe, siiamaani on mulle täiesti meelekohane.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):Positiivsed on kindlasti need et ma suudan närvi taluda ja olen alati sõbralik. negatiivsuseid ei oskagi vist nimetada, sest mul alati hästi läinud.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:Ei ole.
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust):Aktiivne olen ma päevas 2-5 tundi enamasti varahommikul kui teisi meeskonna liikmeid veel sees pole aga mängijaid on, ning õhtuti.

• Pole kahjuks serveris näinud, lisaks alustatakse Valvurist siis minnakse alles Abistajaks ja sealt edasi
    Moderaatoriks jne. Hetkene seis on Vastu, kuid vastus võib alati muuta. Edu!

• Pole serveris näinud. Vastu

• This post is deleted!
  • Avaldus on normaalne. Samuti pole eriti serveris näinud. Vastu praeguseks.

• Hetkel pole jah sees olnud, sest projektiauto jõudis kohale ja palju tegemist 🙂

• Vastu, ajapuudus.
    Lukku & Ahriivi.

Log in to reply

• M

Selleks, et süüdistada teda 500k asjade varastamises, on vaja tõestust, ilma selleta ei ole võimalik meil kedagi karistada. Antud juhul varastasid sina temalt asju ja see keelatud ning karistatav. Ja isegi, kui ta varastas sult, siis vastu varastamist ei õigusta miski, sest varastamine on reeglitega vastuolus. Õigesti käitumine oleks olnud, kui sa oleksid teinud screenshotid olukorrast, kus tema varastats 500k eest asju ja selle siia postitanud, ilma vastu varastamata.

read more
  • 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆

read more
  • M

Lol ma ei kasuta auto clickerit ma sain enda karistuse juba.
    Ja ma ei roovinud sult midagi tapsin su ära valetada pole ilus.

read more
  • H

Ja ta sai kicki põhjusega auto cliker

read more