kandideerimine-ZommYHD-Valvur

Topic created · 7 Posts · 73 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi:ZommYHD
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu):Hab#9855
    Vanus (vähemalt 13):16
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi):Olnud mitmeid kordi meeskonnas, nii adminina kui ka moderaatorina ja abistajana. Kahjuks ei saa teile servereid nimetada kuna see oli üle 2 aasta tagasi 🙂
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused):Enamjaolt tegelen chati korrashoiuga, teiste aitamisega ja enda tegevustega.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla):Ei näe, siiamaani on mulle täiesti meelekohane.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):Positiivsed on kindlasti need et ma suudan närvi taluda ja olen alati sõbralik. negatiivsuseid ei oskagi vist nimetada, sest mul alati hästi läinud.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:Ei ole.
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust):Aktiivne olen ma päevas 2-5 tundi enamasti varahommikul kui teisi meeskonna liikmeid veel sees pole aga mängijaid on, ning õhtuti.

• Pole kahjuks serveris näinud, lisaks alustatakse Valvurist siis minnakse alles Abistajaks ja sealt edasi
    Moderaatoriks jne. Hetkene seis on Vastu, kuid vastus võib alati muuta. Edu!

• Pole serveris näinud. Vastu

• This post is deleted!
  • Avaldus on normaalne. Samuti pole eriti serveris näinud. Vastu praeguseks.

• Hetkel pole jah sees olnud, sest projektiauto jõudis kohale ja palju tegemist 🙂

• Vastu, ajapuudus.
    Lukku & Ahriivi.

Log in to reply

• K

Minu arvates on see veidi liiga kast, blaze farm on minu jaoks liiga hall.

read more
  • 2

Sooviks teada mida meeskond arvab.

read more
  • 2

Olen poolt, Ära proovitud ja saan öelda, et on kiirem kui teised guardian xpfarmid.

read more
  • poolt

read more