kandideerimine-ZommYHD-Valvur

Teie mängusisene kasutajanimi:ZommYHD
Kontakt (vajalik discordi olemasolu):Hab#9855
Vanus (vähemalt 13):16
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi):Olnud mitmeid kordi meeskonnas, nii adminina kui ka moderaatorina ja abistajana. Kahjuks ei saa teile servereid nimetada kuna see oli üle 2 aasta tagasi 🙂
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused):Enamjaolt tegelen chati korrashoiuga, teiste aitamisega ja enda tegevustega.
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla):Ei näe, siiamaani on mulle täiesti meelekohane.
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):Positiivsed on kindlasti need et ma suudan närvi taluda ja olen alati sõbralik. negatiivsuseid ei oskagi vist nimetada, sest mul alati hästi läinud.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:Ei ole.
Kui vastate jaatavalt, siis miks:
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust):Aktiivne olen ma päevas 2-5 tundi enamasti varahommikul kui teisi meeskonna liikmeid veel sees pole aga mängijaid on, ning õhtuti.

Pole kahjuks serveris näinud, lisaks alustatakse Valvurist siis minnakse alles Abistajaks ja sealt edasi
Moderaatoriks jne. Hetkene seis on Vastu, kuid vastus võib alati muuta. Edu!

Pole serveris näinud. Vastu

This post is deleted!

Avaldus on normaalne. Samuti pole eriti serveris näinud. Vastu praeguseks.

Hetkel pole jah sees olnud, sest projektiauto jõudis kohale ja palju tegemist 🙂

Vastu, ajapuudus.
Lukku & Ahriivi.

Log in to reply