Unban misu/Salajane [KARLPRO123 VAATA OLE HEA]

ee idk ei leidnud formaati mida copyda so
Karistaja karlpro123
põhjus Hackimine
unban taotlemise põhjus false ban põhineb discordi jutu põhjal millele pole te proofi leidnud mõlema prottidel ei eksisteeri ka suures koguses spawnereid vaadake üle kui soovi 🙂
nii alustan ss
Saime banni kuna mina(Salajane) rääkisin discordis sõbraga lambist et nn hackin kännukas xrayin jne tooks fakti et serveril peaks antixray peal olema nq kõik väitnud kellelt küsinud seega nq aju ei võta mis moodi me hackisime ss kahjuks pole me ka proofi kumbki saanud karlpro lükkas meile ka discist blocki küsisin aldiga hiljem miks "ma ei taha sõimata saada" me pole sind lampi sõimama hakanud alles ss kui raha eemaldasid meilt ja ss sõimasime aind sind
sooviksime kas konkreetset proofi videot/pilt et hackisime v ss unban prolly see teema saab igno/lükatakse lampi lukku sest noh kännukas on siuksed reeglid
aitäh tähelepanu eest

Karl ei suuda ja ei taha probleemidega tegeleda, nahhui on vaja sellist venda hoida kui ta mitte munnigi ei tee?

Aga miks sa kysid unbanni kui sa hackisid?

@16115

küsiksin siis siit teiselt poolt, et kuidas mina midagi ei tee kui see kõik kännukas 3.0 on minu poolt püsti pandud, v.a mõned Timo asjad nagu sms ja creativecontrol jne, aga enamik pluginaid minu seadistatud

@16115 tsau rauno

@McRonalds rauno nimi oli 15025 bitch

@16115 tsau velle

@16115 minu paha, ma teadsin et 15025 oli. su nimi oli väga sarnane lihtsalt

@McRonalds no problem m8

@Kristjan tooge proof et hackisin ahjaa neil pole sorry my mistake jutu järgi xraysin serveril antixray loogiline eks minu jaoks ka

@KarlPro123
Teema väline vastus proofi oskad mulle anda v ei?

@McRonalds kännuka võlud karl saadab inimesi nahhui ja unban/kaebusi ignotakse 🙂

@SaIajane olen sellest teadlik, kõik mu kaebused on ignotud :')

@SaIajane nad ei bänni ilmaasjata kus tead äkki hackisid ei mäleta....

@Kristjan kust sinusugune veel välja tuli isegi kui hackisin on neil vaja proofi aga miks neil seda ss pole pealegi sa suht lambi vend siin sa pole meeskonnas ega midagi ära rohkem siia midagi kirjuta 🙂

@McRonalds
Tõenäolisem on see et kaebuse alla kirjutatakse "lukku aegunud" kui et mõni vend vastab sinna

@SaIajane Been there, bud 🙂 Ära unusta ka seda kuidas mu kaebus lihtsalt ära kustutati

@McRonalds noja mis teha karl on ka lilleke pani blocki mulle ja misule "ma ei taha et mind sõimqtakse" vmidagi sarnast ütles kui küsisin aldiga et unblockiks meid ja siin tekib küsimus et nq kuidas saada proofi disci servus banned karli poolt blocki timolt sain screeni kus ühes discordi serveris rääkisime et hackime kännukas welcome proof ma peaks inspectima asju läheks ka proofi alla
Ja foorumis tuim igno loeb aind seda teemat ja vastas mingi teemavälise vastuse

@SaIajane sa siis ei tea, et me saime banni kõik 3 selle discordi jama pärast, ma oleks õnnelik kui mulle oleks reason ka pandud aga noh, toovad varasemad põhjused aga ban teise asja pärast

Log in to reply