Soovitus Karistamise kohta

Topic created · 6 Posts · 86 Views
 • Tere

  Mängisin täna ühes inglishmaa serveris ja märkasin et keegi sai banni tänu sellele tekkis mõtte

  Kui meeskonna liige karistab sind mingil põhjusel. (ropendamine,capsimine)
  Ss meeskonna liige võiks lisada karistuse koos Screenshoti üles laadimisega.
  Nt
  /ban Holypoison Pidev ropendamine(http://prntscr.com) või mingi muu koht
  Video puhul laadida upload.ee ja panna karistus ära see oleks väga hea inimesel kes teeb Kaebuse
  väidab et sai ebaõiglase karistuse, ss vähemalt meeskonna liigemt saavad pilti vaatada või tema ise kes teeb postituse.

 • Meeskonna liikmed teevad ikkagi tavaliselt pilte sellest, et miks karistavad. Kui tuleb kaebus või karistusest pääsemiseks avaldus, siis sinna tavaliselt pannakse need pildid, et miks karistuse said.

 • @LilPoro Seda küll aga võiks lisada nt warni ja peale seda võiks tulla tõestusest screen ss inimene kes rikkus saaks ka vaatada oma vea üle vb ta ei pane tähele

 • Meeskonnaliikmed teevad alati võimalusel tõestuse, kirjakasti rikkumiste puhul on meil ka muid tõestusvahendeid. Üldjuhul saavad karistatud mängijad oma veast aru, kui loevad karistuse põhjust. Kui arvavad, et karistus on ebaõiglane, siis võetakse meeskonnaga/juhtkonnaga ühendust Discordi teel või tehakse foorumisse kaebus või unban avaldus. Seejärel esitatakse talle tõestus ning jõutakse lahenduseni - õiglane karistus või karistus eemaldatakse. Kohe karistusele tõestuse lisamine nõuaks lisaaega, mille jooksul võib karistatav veelgi rohkem rikkumisi korda saata - kuid mõte on hea.

 • harva lükkan isegi recorderi peale, kui häkkerit näen, chati rikkumiste puhul ei näe põhjust miks tulla siia õigust nõudma, kui sa juba bani oled saanud siis ilmselgelt puhas poiss sa ei ole

 • Nõus Karl-iga aga samas ka postituse autori jutus iva sees.

Log in to reply
 
 • Prioritiseerime teiste serverite arendamisele ning tegeleme juba olemasolevate serveritega hiljem.

  read more
 • S

  Kui Survival serveri reseti teha ei taheta, siis võiks Skyhubi resetida

  read more
 • S

  Nagu näha on siis on väga paljud huvitatud Survival serveri resetimisest ( kõigil asjad kaovad jne uknow ), Survival on juba 5/6 kuud püsti olnud ja juba hakkab igav. Kõigil on god armorid jnejne. igakell kui suvel 1.17 välja tuleb, saab uuesti resetidal. Tänu ka nendele afk zombie piglin farmidele on uuesti jälle lagima hakkanud server, teen ettepaneku ka järgmiseks Survivaliks siuksed afk farmid ära keelata kuna nad on ikka VÄGA VÄGA OP'd, ja pealegi, sa ei pea mitte kui midagi tegema selleks et XP'd saada.

  read more
 • Tere!

  Minu soovitus on siis lisada see sildi poe süsteem skyblocki, et saaks teha enda poode ja müüa asju.

  Tervitades Mqtuuu

  read more