Soovitus Karistamise kohta

Topic created · 6 Posts · 81 Views
 • Tere

  Mängisin täna ühes inglishmaa serveris ja märkasin et keegi sai banni tänu sellele tekkis mõtte

  Kui meeskonna liige karistab sind mingil põhjusel. (ropendamine,capsimine)
  Ss meeskonna liige võiks lisada karistuse koos Screenshoti üles laadimisega.
  Nt
  /ban Holypoison Pidev ropendamine(http://prntscr.com) või mingi muu koht
  Video puhul laadida upload.ee ja panna karistus ära see oleks väga hea inimesel kes teeb Kaebuse
  väidab et sai ebaõiglase karistuse, ss vähemalt meeskonna liigemt saavad pilti vaatada või tema ise kes teeb postituse.

 • Meeskonna liikmed teevad ikkagi tavaliselt pilte sellest, et miks karistavad. Kui tuleb kaebus või karistusest pääsemiseks avaldus, siis sinna tavaliselt pannakse need pildid, et miks karistuse said.

 • @LilPoro Seda küll aga võiks lisada nt warni ja peale seda võiks tulla tõestusest screen ss inimene kes rikkus saaks ka vaatada oma vea üle vb ta ei pane tähele

 • Meeskonnaliikmed teevad alati võimalusel tõestuse, kirjakasti rikkumiste puhul on meil ka muid tõestusvahendeid. Üldjuhul saavad karistatud mängijad oma veast aru, kui loevad karistuse põhjust. Kui arvavad, et karistus on ebaõiglane, siis võetakse meeskonnaga/juhtkonnaga ühendust Discordi teel või tehakse foorumisse kaebus või unban avaldus. Seejärel esitatakse talle tõestus ning jõutakse lahenduseni - õiglane karistus või karistus eemaldatakse. Kohe karistusele tõestuse lisamine nõuaks lisaaega, mille jooksul võib karistatav veelgi rohkem rikkumisi korda saata - kuid mõte on hea.

 • harva lükkan isegi recorderi peale, kui häkkerit näen, chati rikkumiste puhul ei näe põhjust miks tulla siia õigust nõudma, kui sa juba bani oled saanud siis ilmselgelt puhas poiss sa ei ole

 • Nõus Karl-iga aga samas ka postituse autori jutus iva sees.

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more