Fadeks-Veteraniks

Topic created · 2 Posts · 38 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Fadeks
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Fadeks#1634
  Vanus (vähemalt 13): 13
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen mänginud legendides ja seal abistanud inimesi.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Mängin survivali ja täidan poodi.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Otseselt halba midagi ei näe. Küll aga näen seda, et xpbottleid ei sa müüa signiga.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Ma olen serveris peaaegu päeval koguaeg sees kui ka ööseti vahel. Aitan chati reegleid korras hoida.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Olen 1 korra Põhjus: vennad tulid meie alale netherportali kaudu ja me killisime nad ja sain banni.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Online time on 108h saan päevati mängida kui kaua ma soovin kui mul õpitud ja ka ööesti vahel.

 • Juba see, et sul lugemisoskust ei ole, tähendab, et see avaldus läheb lukku.

  "Kandideerimise formaat (kandideerida saab ehitajaks või valvuriks, veteranid saavad ka kohe abistajaks)"

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more