kandideerimise formaat

Topic created · 4 Posts · 45 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: casapr
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu):
    Vanus (vähemalt 13):olen 14. a vana
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi ei ole aga kuskilt peab ju need saama😀. Ei tea kas võttade seda kogenuse alla või mitte aga olen mänginud minecrafti 8a
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): mina ehitan.,kauplen,ehitan ja räägin teistega juttu
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): võiks olla endi, nether mapi restart iga 1 nädal või nii
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): ma ei ropenda ja ei mölise. Mõnikord lähen närvi aga harva.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: ei
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): 4
    3-8h mõni päev mõni üritus või midagi siis ma väga ei mängi mul on ikkagi eraelu ka😀.

Ps: tahan saada valvuriks

• @kappart ütles kandideerimise formaat:

Teie mängusisene kasutajanimi: casapr
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): lookwhaticando#4121
    Vanus (vähemalt 13):olen 14. a vana
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi ei ole aga kuskilt peab ju need saama😀. Ei tea kas võttade seda kogenuse alla või mitte aga olen mänginud minecrafti 8a
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): mina ehitan.,kauplen,ehitan ja räägin teistega juttu
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): võiks olla endi, nether mapi restart iga 1 nädal või nii
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): ma ei ropenda ja ei mölise. Mõnikord lähen närvi aga harva.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: ei
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): 4
    3-8h mõni päev mõni üritus või midagi siis ma väga ei mängi mul on ikkagi eraelu ka😀.

Ps: tahan saada valvuriks

• Vastu.

1. Pole varem kogemusi olnud

2. Meeskonna liige ei tohiks närvi minna kellegi peale

3. Avaldusega pole eriti vaeva nähtud & esineb kirjavigu

• Lukku, väga ebaprofessionaalne avaldus.

Kandideerida saab uuesti 1 nädala pärast.

• Lihvida kirjaoskust
    • Rääkida endast rohkem
    • Pikemat avaldust
Log in to reply

• cookedbanana lisatud valvuriks ja ühtlasi ka meie serveri Sponsoriks (annetab ja toetab serverit).

read more
  • Lisatud, lukku.

read more
  • @rozzuVaa ei olnud

read more
  • K

Serveri peale raha kulutamine on vanatahtlik, mdea miks selle välja toomine sul vajalik oli. Sinu ajalugu on kirev, kui karistada oled saanud ostad alati unbanni nimg ei õpi oma vigadest. Meie meelitamine oma annetustega ei anan midagi juurde. Arvan, et peaksid kui sellise avalduse teed midagi paremat välja mõtlema kui see siin. Ühesõnaga EI minu poolt.

read more