kandideerimise formaat

Topic created · 4 Posts · 41 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: casapr
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu):
    Vanus (vähemalt 13):olen 14. a vana
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi ei ole aga kuskilt peab ju need saama😀. Ei tea kas võttade seda kogenuse alla või mitte aga olen mänginud minecrafti 8a
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): mina ehitan.,kauplen,ehitan ja räägin teistega juttu
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): võiks olla endi, nether mapi restart iga 1 nädal või nii
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): ma ei ropenda ja ei mölise. Mõnikord lähen närvi aga harva.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: ei
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): 4
    3-8h mõni päev mõni üritus või midagi siis ma väga ei mängi mul on ikkagi eraelu ka😀.

Ps: tahan saada valvuriks

• @kappart ütles kandideerimise formaat:

Teie mängusisene kasutajanimi: casapr
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): lookwhaticando#4121
    Vanus (vähemalt 13):olen 14. a vana
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi ei ole aga kuskilt peab ju need saama😀. Ei tea kas võttade seda kogenuse alla või mitte aga olen mänginud minecrafti 8a
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): mina ehitan.,kauplen,ehitan ja räägin teistega juttu
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): võiks olla endi, nether mapi restart iga 1 nädal või nii
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): ma ei ropenda ja ei mölise. Mõnikord lähen närvi aga harva.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: ei
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): 4
    3-8h mõni päev mõni üritus või midagi siis ma väga ei mängi mul on ikkagi eraelu ka😀.

Ps: tahan saada valvuriks

• Vastu.

1. Pole varem kogemusi olnud

2. Meeskonna liige ei tohiks närvi minna kellegi peale

3. Avaldusega pole eriti vaeva nähtud & esineb kirjavigu

• Lukku, väga ebaprofessionaalne avaldus.

Kandideerida saab uuesti 1 nädala pärast.

• Lihvida kirjaoskust
    • Rääkida endast rohkem
    • Pikemat avaldust
Log in to reply

• Logid kasutajasse sisse ning kasutad käsklust /unregister (parool).

read more
  • Minu main account on AMRV tegin endale second accountiks 4boyfriends ja tekkis küsimus, et kuidas seda accounti nüüd kustutada? On selle jaoks eraldi command serveris?. 🐒

read more
  • I
    read more
  • @KarlPro123

Parandatud auastmete eesliited ning värvid. Parandatud värvide katkiminemine, kui kasutajal on peal teisi auastmeid. Parandatud vigane Skyblocki tekst hubi kompassis.

read more