kandideerimise formaat

Teie mängusisene kasutajanimi: casapr
Kontakt (vajalik discordi olemasolu):
Vanus (vähemalt 13):olen 14. a vana
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi ei ole aga kuskilt peab ju need saama😀. Ei tea kas võttade seda kogenuse alla või mitte aga olen mänginud minecrafti 8a
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): mina ehitan.,kauplen,ehitan ja räägin teistega juttu
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): võiks olla endi, nether mapi restart iga 1 nädal või nii
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): ma ei ropenda ja ei mölise. Mõnikord lähen närvi aga harva.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: ei
Kui vastate jaatavalt, siis miks:
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): 4
3-8h mõni päev mõni üritus või midagi siis ma väga ei mängi mul on ikkagi eraelu ka😀.

Ps: tahan saada valvuriks

@kappart ütles kandideerimise formaat:

Teie mängusisene kasutajanimi: casapr
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): lookwhaticando#4121
Vanus (vähemalt 13):olen 14. a vana
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi ei ole aga kuskilt peab ju need saama😀. Ei tea kas võttade seda kogenuse alla või mitte aga olen mänginud minecrafti 8a
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): mina ehitan.,kauplen,ehitan ja räägin teistega juttu
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): võiks olla endi, nether mapi restart iga 1 nädal või nii
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): ma ei ropenda ja ei mölise. Mõnikord lähen närvi aga harva.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: ei
Kui vastate jaatavalt, siis miks:
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): 4
3-8h mõni päev mõni üritus või midagi siis ma väga ei mängi mul on ikkagi eraelu ka😀.

Ps: tahan saada valvuriks

Vastu.

1. Pole varem kogemusi olnud

2. Meeskonna liige ei tohiks närvi minna kellegi peale

3. Avaldusega pole eriti vaeva nähtud & esineb kirjavigu

Vastu eelnevalt mainitud põhjustel..
Lisan ka veel, et pealkiri pole õigesti ja see on teine avaldus!
Lukku!

Lukku, väga ebaprofessionaalne avaldus.

Kandideerida saab uuesti 1 nädala pärast.

• Lihvida kirjaoskust
  • Rääkida endast rohkem
  • Pikemat avaldust
Log in to reply