Mugi Valvuriks

Topic created · 7 Posts · 56 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Mugi
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Mugi#1230
  Vanus (vähemalt 13): 16
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kunagi ammu mängisin mingeid serverid. Olin mingis serveris abistaja, aga kus, see mulle ei meenu. Meeskonna töös ma probleemi ei näe, pean ennast väga sõbralikuks ja suhtlusvalmiks inimeseks. Kogemustepagas väike mul pole, aga alati saab midagi juurde õppida.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Survival
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Antud hetkel server pidevalt lägab veidi, ilmselt RAMi probleem, idk. Loodetavasti paraneb.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):

  • Pluss: Olen korralik, abivalmis, suudan hoida külma närvi ning asjadesse suhtuda kaine mõistusega.
  • Miinus: Käin kooli ja trennide tõttu IG ainult T ja R-P, vahel võib juhtuda ka hetki, kui olen ka muudel päevadel IG. Ei poolda enese kritiseerimist.

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Nagu eelnevalt mainisin, siis trenni ja kooli tõttu olen ainult teatud päevadel IG.

 • Pole küll ise viimastel päevadel serveris käinud eriti, aga sind pole ma eriti sees näinud (võibolla eksin).

  Olen Vastu.

  Liiga vähe aktiivsust, kui saad sees olla ainult Teisipäev, ja nädalavahetused. Minuarust sellest ei piisa

 • @Kraanajuhtjuhan Olen sinuga nõus,

 • Mina olen vastu.

  Mis valvur sa oled kui nii vähe active.

 • Aitäh mdu kriitika eest.

 • Kahjuks olen ka mina vastu. Äkki saad tulevikus rohkem aega ohverdada. Isiklikult vaidleks aga Eutanaasia vastuse peale vastu. Oled mõnusa avalduse teinud.

 • Ebaaktiivne.

  Lukku & Ahriivi

Log in to reply
 
 • K

  @Estlike tohin küsida kus valetasin? võid mind parandada

  read more
 • Vastu, valetamine ei ole ilus.

  read more
 • K

  @Kapsauss ütles Kapsauss Valvuriks:

  Teie mängusisene kasutajanimi: Kapsauss

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Whopper#7424

  Vanus (vähemalt 13): 15

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud abistaja Relaxx servis selline 2-3 aastat tagasi ning enne seda olin oma Prica serveris sammuti abistaja. Olin ka DK serveris meeskonna liige kuid ei mäleta mis astmel.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Hetkel on minu põhilisteks tegevusteks farmide loomine ning nedega tegelemine ja tegelen ka asjade enchantimisega pidevalt. Tulevikus oleks plaan luua suurem kauplus.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Minu arvates võiks tuua poodi rohkem asju mida müüa. Kuna hetkel olen sellises kohas kus soovin hakkata järgmist farmi ehitama kuid ei teagi mida teha kuna valik nii väike, ja midagi sellist erilist või huvitavat ei ole millega tegelema hakkata. Sammuti võiks lisada spawnerite valikut poodi.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed:

  Olen suuteline õppima uusi teadmisi. Olen sõbralik ning alati olen valmis looma uusi suhteid kui looma sõpru. Suudan jääda erapooletuks.

  Negatiivsed küljed

  Võin vahepeal kiiresti ärrituda mitte suurte asjade peale (Kuna magan tihti vähe sest pelan 😃) Võin olla karistuste osas natukene liiga leebe kuna olen rohkem selline kes seletab ära mis ta valesti tegi mitte ei lenda kohe sisse (kuna tean, et need karistused alati ei aita)

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei hetkel ei ole karistada saanud ega ei soovi ka saada.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Mängin Minecrafti päevas selline 6-8 tundi ja sellest enamus ajast olen Kännukas. Enamasti mängin ma õhtuti 22:00-04:00 kuna päeval mul kodust väljas pool palju tegemisi, vahest ka hommikuti.
  Hetkel mängin palju kuna hiljuti välja 1.16 ja mul siin palju uut õppida. Soovin kanditeerida kuna ei ole hetkel mõnda aega kusagil serveris meeskonnas olnud ja mulle on see töö siiamaani meeldinud seetõttu soovin liituda Kännuka meeskonnaga.

  read more
 • Hetkel ütleks, et poolt

  read more