Warp Avaldus (Survival)

Topic created · 4 Posts · 64 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: veronika2002

  Warpi nimetus: Roos

  Server, kuhu warpi soovitakse: Survival

  Mis on warpis huvitavat: Warpis on saadaval erinevaid enchantitud raamatuid, eri hinnaga. Samuti on võimalik vaadata õue ja nautida vaadet. Tulemas on ka anvil tuba.

  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: enchanted raamat (enchanted_book)

  Pildid (vähemalt 3): Imgur

  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): -3750.541 / 96 / 721.515

 • Natukene liiga igav ja tühi 😕

 • ma oleksin vastu ehitamise poolelt aga ma arvan et oleks hädasti vaja poodi kus müüdagse enchante niiet vaaevaline Poolt

 • Poes liikudes võiks olla paigatud müüdavad asjad nii, et ostjal oleks erge ligi pääseda ja kerge aru saada, mida kus müüakse. Paraku sinna teleporteerudes ei saanud ma hetkeks midagi aru, kuhu pean minema ja kus miski on. Palun muuda välimust poel ja tee asja lihtsamaks,e t ostjal oleks mõnus ja arusaadav poes käia ning siis tee uus taotlus. Lukku ja arhiivi.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more