Kandideerimine Valvuriks

Teie mängusisene kasutajanimi: Killer_HD_XD

Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Walls#5315

Vanus (vähemalt 13): 16

Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud mitme serveri moderaator ning olen ka ise serverit omanud ja seda administreerinud.

Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Mängida Survivali ning seal ehitada.

Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Praegul on serveris pisike lag, ning chat on väga täis lapsi kes ropendavad liigselt.

Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Serveris on tore mängida ning on ka võimalus teistega suhelda, Kuid inimesed on hetke seisuga väga "Toxic" Ning server lagib pisut.

Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Pole saanud karistada.

Kui vastate jaatavalt, siis miks: Pole saanud karistada.

Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen üldiselt aktiive kuid vahest pole mind sees kui mängin muid mänge. Minuga saab alati kontakti kui vaja (V.a Öösiti). Oskan hoida külma närvi ning oskan suhelda inimestega piisavalt hästi.

Lic mainin et serveris pole lägi võimalik et sul ise

Tundud olema tore sell. Eesti keel vaikselt kaob ära, aga ärme seda pahaks pane. Tahaks aga küsida, et mil käisid viimati MC serveris, ning mis päeviti mis kellani aktiivne oled?

• Ebaaktiivne
  • Lühike avaldus

Kandideerida saab uuesti 1 nädala pärast.
Lukku & Arhiivi

Log in to reply