Kandideerimine Valvuriks

Topic created · 4 Posts · 81 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Killer_HD_XD

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Walls#5315

  Vanus (vähemalt 13): 16

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud mitme serveri moderaator ning olen ka ise serverit omanud ja seda administreerinud.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Mängida Survivali ning seal ehitada.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Praegul on serveris pisike lag, ning chat on väga täis lapsi kes ropendavad liigselt.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Serveris on tore mängida ning on ka võimalus teistega suhelda, Kuid inimesed on hetke seisuga väga "Toxic" Ning server lagib pisut.

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Pole saanud karistada.

  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Pole saanud karistada.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen üldiselt aktiive kuid vahest pole mind sees kui mängin muid mänge. Minuga saab alati kontakti kui vaja (V.a Öösiti). Oskan hoida külma närvi ning oskan suhelda inimestega piisavalt hästi.

 • Lic mainin et serveris pole lägi võimalik et sul ise

 • Tundud olema tore sell. Eesti keel vaikselt kaob ära, aga ärme seda pahaks pane. Tahaks aga küsida, et mil käisid viimati MC serveris, ning mis päeviti mis kellani aktiivne oled?

  • Ebaaktiivne
  • Lühike avaldus

  Kandideerida saab uuesti 1 nädala pärast.
  Lukku & Arhiivi

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more