11 aastane ehitajaks

Topic created · 4 Posts · 67 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: Neffy_
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): N e F f Y_
    Vanus (vähemalt 13): 11
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Mul on enda server, kus ma vahepeal toimetan. Üritan oma serveri teha nii heaks, et seal oleks ka teistel hea olla.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Tavaliselt ma tegelen ehitamisega. Võimalik, et ka paatide otsimisega vee alt.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Jah, üks halb asi on küll, kuigi ma ei saa sinna midagi parata, kuna ma ise olen ka sellepärast karistada saanud. Põhjus on inimesed, kelle sõnavara jääb mulle jalgu.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne: Ma oskan aidata inimesi paljude asjadega. Oskan ehitada ilusaid maju, kui tean, mida tegema pean. Negatiivne: Mu sõnad võivad solvata. Võin minna närvi, kui keegi käsutab mind liiga palju, aga alati saab ennast muuta.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah, olen küll.
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Mu muted tulevad siis, kui närvi lähen. Esimese banni sain siis, kui trollasin oma sõpradega. Teise sain solvamise eest.
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ma elan Tartus. Mu päris nimi on Mart Mathias. Ma olen nii aktiivne, kui olla saan. Olen oma külas enamus asju ehitanud ise. Arvan, et mu vanus jääb jalgu praegu kanditeerimisele.☺

• Ma saan aru, et on vanusepiirang, aga võiksime anda talle võimaluse tõestamaks, milleks tegelikult 11 aastane võimeline on. Väga aktiivne ja abivalmis, kui on ehitistega abi vaja!
    POOLT!

• @Hannuz Thanks✌ ✌

• Kännuka meeskonda ei saa inimene, kes on varasemalt pidevalt karistada saanud ja ei suuda oma närve kontrolli all hoida. Lisaks on vanusepiirang 13-aastat põhjusega - sest selles vanuses peaks juba inimesel piisavalt mõistust olema, et ennast kontrollida ja inimese moodi väljendada.

Me ei võta Sind kahjuks vastu.

Lukku.

Log in to reply

• M

Selleks, et süüdistada teda 500k asjade varastamises, on vaja tõestust, ilma selleta ei ole võimalik meil kedagi karistada. Antud juhul varastasid sina temalt asju ja see keelatud ning karistatav. Ja isegi, kui ta varastas sult, siis vastu varastamist ei õigusta miski, sest varastamine on reeglitega vastuolus. Õigesti käitumine oleks olnud, kui sa oleksid teinud screenshotid olukorrast, kus tema varastats 500k eest asju ja selle siia postitanud, ilma vastu varastamata.

read more
  • 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆 😂😋 😆

read more
  • M

Lol ma ei kasuta auto clickerit ma sain enda karistuse juba.
    Ja ma ei roovinud sult midagi tapsin su ära valetada pole ilus.

read more
  • H

Ja ta sai kicki põhjusega auto cliker

read more