Mc Alive.

Ingame Nimi Alive
Kontakt (Discord): Alive#7462
Vanus (vähemalt 13): Vanuseks on 15
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul: Nii nagu iga teinegi olen mina varasemalt olnud serveris moderaator.(DK-A Server) Worldguardi/Worldediti käsklused tulevad unepealt, kuid vahel võib meelest ära minna commandid kuna pole ammu tegelenud moderaatori tööga.
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Majade ehitamine ja kalastamine on peamine asi.
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada: Vahel On kerge lääg. (Serveril puuduvad halvad küljed)
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed: (1) Ei anna kiiresti alla. (2) Üritan inimesi aidata igat moodi kuidas saan. Negatiivsed küljed: (1) Vahel lähen marru kui mingi isik hakkab minuga karjuma. (2) Vahel võib tulla paar roppu sõna suust välja.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei, Ma pole varem karistada saanud Kännuka serveris. (Ei tahaks ka saada karistada kuna soovin saada serveri moderaatoriks)
Kui vastate jaatavalt, siis miks:
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Hetkel aktiivsus on veic väike, aga seda tuleb juurde kuna ostsin omale DONATOR RÄNGI!

@Alive said in Mc Alive.:

Teie mängusisene kasutajanimi: Alive
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Alive#7462
Vanus (vähemalt 13): 15
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Eelnevad kogemused Eelnevad kogemused 1.8 ajast, olin moderaator Serveris DK-A, Commandidega oskan hästi tegeleda (Pean natukene meelde tuletama commande kuna pole ammu tegelenud moderaatori tööga serverites.)
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Majade ehitamine hetkel
misnäete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla):
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:Ei ole.
Kui vastate jaatavalt, siis miks: Pole varem karistada saanud ja ei taha ka kuna tahaksin moderaatoriks saada.
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): veic vähe on aga aktiivsus tõuseb kuna ostsin omale DONATOR rängi XD!

Võiksid vastata kõikidele küsimustele

Avaldan ka siis arvamust..
Avaldusega pole vaeva nähtud, pean silmas vormingut, näiteks pole eraldatud vastuseid küsimustest, avalduses on kasutatud ebasobiliku kõnepruuki mida ei tohiks olla avalduses, puudub 1 positiivne külg ja lisaks pole teid serveris eriti tähele pannud.
Hetke seisuga olen vastu

Vastu, nõustun Eutanaasiaga!

Vastu. Isik on vahepeal discordis mölisenud , nõustun veel mõne asjaga mida Eutanaasia mainis ja tuli meelde et said ühes teises servus xraymise eest banni jap.

Vastu. Põhjused juba mainitud.

Vastu. Põhjused juba mainitud.

Vastu.
Antud isik jäi teises kommuunis vahele x-ray kasutamisega, kännukas EI TOLEREERI cheatide kasutamist seega sul pole ka siit midagi otsida.

@minthyz ütles Mc Alive.:

Proof?`, ajad sassi mind kellegi teisega või lic paned segast.

Ma ei hakka siin reklaamima, kes tahab proofi kirjutab pmi. 👀

Vastu.

Üleval on põhjused olemas. Avaldusega on lihtsalt liiga vähe vaeva nähtud.

Vastu!
Ei ole serveris märganud, foorumis samuti ebaaktiivne.

Lukku & Arhiivi

Log in to reply