Stewie_inc Valvuriks

Topic created · 2 Posts · 20 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: Stewie_inc
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord GREY#9402
    Vanus (vähemalt 13): 14
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ei ole aga tahan proovida.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Tavaliselt kas räägin chatis või ehitan asju juurde enda baasi kas üksi või 2 sõbraga.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Viimasel ajal juhtus Segasega päris tõsine asi mis ei oleks tohtinud juhtuda keegi sai tema kontosse sisse ja owner resetis ta passi ilma küsimata kas see oli päriselt tema. Minu aarust ei tohiks selline asi juhtuda.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed on mul need, et ma ei lähe kergelt närvi ja ma ei ropenda palju ning ma ei oska valetada.
    Negatiivsed küljed on need, et ma ei suhtu hästi inimestesse kes käituvad nagu 6 aastased lapsed.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah ma olen, aga ma lubasin Karlile, et ma ei häcki enam.
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Sest ma häckisin
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ma olen nädala sees aktiivne kella 15:00 kuni 20:00 ja nädala vahetustel 13:00 kuni 23:00 kuid vahepeal ei saa ma aktiivne olla nädalavahetusel.

• Just äsja jäid sa vahele abistavate programmide kasutamisega. Nii vara uuesti enda usaldust võita ei saa. Lukku.

Log in to reply

• @Ruxxz respect

read more
  • Teised juba põhjendanud. Vastu!

read more
  • @Estlike Olen serveris mänginud juba pikemat aega, aga olen pidanud tegema kauakestva pausi isiklikel põhjustel. Samamoodi oli mul meelest läinud parool, mispärast tegin kasutaja reseti. Kuid Discordiga tõepoolest liitusin hiljaaegu.

read more
  • @Uqu ma seletasin sõna punktuaalsus ära, mis ma selle all mõtlesin. Selline asi käis mulle ainult tol hetkel närvidele, kuna tulin pikast league of legends ranked mängust. Ütlesin ka avalduses, et seda ei juhtu väga tihti. Lisaks mainin ka ära, et inimesed mind niimoodi närvi ei suuda ajada ning suhtlemisel oskan ma väga hästi külma närvi säilitada ehk jällegi ei tasu asju kontekstist välja võtta. Seda on näiteks näha minu vastustest, milles on 0% nähvamist. Lisaks usun, et kõiki inimesi ajab lag närvidele kui nad peavad sama asja mitu korda tegema ja keegi ei ütle sulle kas see on sinu wifi või serveri viga. Lagi pärast ei läinud ma niisama närvi, vaid see on mul korduv tõdemus, et mu wifi just kõige parem ei ole ning see oli mu esimene kord, kui see mind närvi ajas. 😄

read more