griifingu ban

Topic created · 5 Posts · 35 Views
 • Griifingu ebaõiglane ban nupziku poolt.

  Kell 22:14 paiku 3.augustil 2020 sain ebaõiglase griifingu banni erinevate arusaadavuste tõttu.

  Nimelt otsisin meie meeskonnale uut kohta kuhu kodu teha. Leitsin Lõpuks koha kuhu teha akaatsia mäe nõlval, aga kuna seal oli maja ees millel kuuluvust polnud ja kedagi aktiivset sees polnud, otsustasin et põletan maja maha et uus asemele teha. Natukese aja pärast olid koju teleporteerunud maja omanik kes seda nägi ja siis oma teise tiimi kaaslasega mulle kallale tulid.( Maja jäi alguseks täpselt nii nagu ta algses seisus oli).Nad tapsid mu põhjuseta ja võtsid kõik mis mu seljakotti kuulus ja seda korduvalt. Peale seda otsustasin enesekaitseks korraldada vastu ründe 2 oma meeskonna liikmega et nad mind enam korduvalt tappa ei saaks. See sisaldas juba rohkem vulgaarsust: kirstude maja täis panemine, ning maja põlema panemine. Siirad vabandused maja omanikele kahju eest ja tervele kännuka meeskonnale arusaamatuse pärast.

  Tervitades:
  magnetic.

 • Kuidas ebaõiglane ss?

 • Keelatud on griifida ja muuta teiste ehitisi nende soovile vastaselt (v.a factions serveris).
  (karistus - max igavene blokeering sõltuvalt ehitisest, esimene rikkumine 14d ban, teine rikkumine 30d ban)

  Ka siis on griifimine keelatud kui majal ei ole protti peal.

 • Ban tuligi sellest, et käisite panduska ja k4rl3nnn griifimas ja panite sinna kirste ja lasite tnt-ga maja õhku ehk see läheb griifmise alla, cuz see pole factions.

 • Ban ei olnud ebaõiglane, rikkusite reegleid, saite bani. Nii lihtne see ongi. Vahet pole kas prott on peal või ei ikka ei tohi griifida. Unbanni ei tule.

Log in to reply
 
 • @xdealerx L&A

  Lahendatud.

  read more
 • Sinu nime : XDealerX
  Blokeeringu põhjust : Nn tpa kill
  Karistaja nime : Maraxx
  Miks soovid unbani saada : Soovin unban saada selleks, et kuna mina isikut kelle ma tapsin polnud esiteks minu poolt tapetud, teiseks oli tal võimalus alati lahkuda Ender maailmast. Olin ka ette öelnud, et Dragon on minu, mille tõttu peaksid oskama arvestada tagajärgi. Kuna nad ei lahkunud, varastasid minu taga asju, siis loomulikult tapan, kui aru ei saa. Andsin isikule muidugi mõne stacki ender pearle tagasi, aga Maraxx leiab, et see on vale minu tehtud, kuid kui inimesel on kuskil 5 minutit antud aega lahkuda, mitte varastada jne, siis ei saa olla kuidagi mina selles süüdi, vaid on isik ise süüdi, et ta nii tegi. Loomulikult ei saa ka teda karistada, kuna mapist saadud asjad ei ole kuidagi inimese otsene vargus ega röövimine, vaid ongi see, et valid ise, kui varastad, siis võid ka ohtu end panna. Võtsin ise ainult 2 tpa vastu, aga tean, et isik kelle tapsin võttis vastu üldse teine isik.

  Lisa info võib ka küsida kui soovite.

  read more
 • Unbanned, L&A.

  read more
 • Kasutaja nimi: linxeor
  Blokeeringu põhjus: Abistavate programmide kasutamine on keelatud
  Karistaja nimi: Süsteem

  Mina soovin saada unbani, sest ban oli põhjuseta. Ma ei ole kunagi Kännuka serveris kasutanud abistavaid programme ja ei ole plaaninud ka nii teha. Kui ban sain oli mul /fly peal mille ma sain Titaan rankilt. Ma olin maa peal ning tegin double space, et hakata lendama, sest mobe oli ja kui ma õhku jõudsin süsteem bannis mu. Ma loodan, et see probleem saab lahendatud ja saan taas Kännukasse mängima tulla.

  Aitäh! - linxeor

  read more