griifingu ban

Topic created · 5 Posts · 33 Views
 • Griifingu ebaõiglane ban nupziku poolt.

  Kell 22:14 paiku 3.augustil 2020 sain ebaõiglase griifingu banni erinevate arusaadavuste tõttu.

  Nimelt otsisin meie meeskonnale uut kohta kuhu kodu teha. Leitsin Lõpuks koha kuhu teha akaatsia mäe nõlval, aga kuna seal oli maja ees millel kuuluvust polnud ja kedagi aktiivset sees polnud, otsustasin et põletan maja maha et uus asemele teha. Natukese aja pärast olid koju teleporteerunud maja omanik kes seda nägi ja siis oma teise tiimi kaaslasega mulle kallale tulid.( Maja jäi alguseks täpselt nii nagu ta algses seisus oli).Nad tapsid mu põhjuseta ja võtsid kõik mis mu seljakotti kuulus ja seda korduvalt. Peale seda otsustasin enesekaitseks korraldada vastu ründe 2 oma meeskonna liikmega et nad mind enam korduvalt tappa ei saaks. See sisaldas juba rohkem vulgaarsust: kirstude maja täis panemine, ning maja põlema panemine. Siirad vabandused maja omanikele kahju eest ja tervele kännuka meeskonnale arusaamatuse pärast.

  Tervitades:
  magnetic.

 • Kuidas ebaõiglane ss?

 • Keelatud on griifida ja muuta teiste ehitisi nende soovile vastaselt (v.a factions serveris).
  (karistus - max igavene blokeering sõltuvalt ehitisest, esimene rikkumine 14d ban, teine rikkumine 30d ban)

  Ka siis on griifimine keelatud kui majal ei ole protti peal.

 • Ban tuligi sellest, et käisite panduska ja k4rl3nnn griifimas ja panite sinna kirste ja lasite tnt-ga maja õhku ehk see läheb griifmise alla, cuz see pole factions.

 • Ban ei olnud ebaõiglane, rikkusite reegleid, saite bani. Nii lihtne see ongi. Vahet pole kas prott on peal või ei ikka ei tohi griifida. Unbanni ei tule.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more