Kaebus H6be vastu.

Topic created · 2 Posts · 50 Views
 • Kaebaja: 2BadForMe
  Kaebatav: H6be
  Põhjus: Griif ja valetamine
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)? 1. reegel mida isik rikkus: Keelatud on griifida ja muuta teiste ehitisi nende soovile vastaselt (v.a factions serveris).
  (karistus - max igavene blokeering sõltuvalt ehitisest, esimene rikkumine 14d ban, teine rikkumine 30d ban)
  2. Keelatud on igasugune pettus ja valetamine. Eriti kui üheks petta saajaks või kannatajaks on meeskonnaliige. Valetamise alla kuulub ka meeskonnaliikme töö häirimine, nt öeldes, et kasutad abistavaid programme, kuigi tegelikult neid ei oma. Factionsi serveris on mängumoodile omaselt petmine lubatud, kuid petta ei tohi välja mängija **autaset **(nt lubad, et annad enda autaseme mängijale kui too annab sulle 1 million mängusisest raha).
  (karistus - max 1 kuu blokeering, esimene kord hoiatus, teine kord blokeering vahemikus, autaseme eemaldamine)
  Isik griifis mu alal lisaks veel valetas selle peale. Nt sellega, et ta polnud online sellel ajal ja, et ta pole griifind jne.
  Lisainfo (pildid, tõestus): Mul on pealtnägijaid kes võivad tunnistada.
  Lisaks Msi tuvastas, et H6bel on see vibu millega saab just griifida. Siin on ka paar pilti. Otsest proofi kahjuks pole.
  eb027c68-72a4-46c2-aebe-e2796139ee28-image.png 1f22a2c7-7b29-4d84-81c2-0e25b3c0cc19-image.png bc10fd96-7dda-42e7-8bd1-5b1edc219773-image.png fecb05f7-36e0-4a9d-baa0-b182741d1d4a-image.png
  Kui õeldakse, et see pole midagi ja aind paar blocki siis griif on griif ja selle eest peab saama karistada. Eriti veel siis kui kasutatakse ära kaktist ced. Ja ma pakun, et Nunn69 ütleb, et mida ma vingun jne. Kuid mäletage lic seda. Griif on griif.

 • Lisaks avaldus tehtud kuna H6be plaanis ka ühe teha kuna väidetavalt valetan ja laiman.

Log in to reply
 
 • Crimsuu!

  Holy ei lähe tsiviili!

  read more
 • jannu veider

  Niiet holy ei lähe tagasi tsiviili!!!

  read more
 • riigikohtus käib ka vähem juttu kui kännuka threadi all

  read more
 • @ciriuxlt Ei tea mis sa saavutad sellega, et sa teistele näitad seda lambist halamist, mis siin teed. 20+ aastasena leiaksin küll endale paremat tegevust kui kuskil foorumites mõttetute asjade pärast kedagi mustata. Keegi ei ole siin hetkel abistaja, kes oleks oma kohal pool (või veel hullem, üle poole) aasta olnud. Kõik edutamisajad on meeskonna teemast nähtavad: https://foorum.kannukas.com/topic/2/kännuka-meeskond/2

  Pöördudes karistuse õigsuse poole, politsei paneb tänapäeval sind puhtalt valge paberilehe näitamise pärast ka türmi, nii et ei maksa mõelda, et kõik sind sinule meelepäraselt karistavad ja kohtlevad.

  read more