Kaebus H6be vastu.

Topic created · 2 Posts · 31 Views
 • Kaebaja: 2BadForMe
  Kaebatav: H6be
  Põhjus: Griif ja valetamine
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)? 1. reegel mida isik rikkus: Keelatud on griifida ja muuta teiste ehitisi nende soovile vastaselt (v.a factions serveris).
  (karistus - max igavene blokeering sõltuvalt ehitisest, esimene rikkumine 14d ban, teine rikkumine 30d ban)
  2. Keelatud on igasugune pettus ja valetamine. Eriti kui üheks petta saajaks või kannatajaks on meeskonnaliige. Valetamise alla kuulub ka meeskonnaliikme töö häirimine, nt öeldes, et kasutad abistavaid programme, kuigi tegelikult neid ei oma. Factionsi serveris on mängumoodile omaselt petmine lubatud, kuid petta ei tohi välja mängija **autaset **(nt lubad, et annad enda autaseme mängijale kui too annab sulle 1 million mängusisest raha).
  (karistus - max 1 kuu blokeering, esimene kord hoiatus, teine kord blokeering vahemikus, autaseme eemaldamine)
  Isik griifis mu alal lisaks veel valetas selle peale. Nt sellega, et ta polnud online sellel ajal ja, et ta pole griifind jne.
  Lisainfo (pildid, tõestus): Mul on pealtnägijaid kes võivad tunnistada.
  Lisaks Msi tuvastas, et H6bel on see vibu millega saab just griifida. Siin on ka paar pilti. Otsest proofi kahjuks pole.
  eb027c68-72a4-46c2-aebe-e2796139ee28-image.png 1f22a2c7-7b29-4d84-81c2-0e25b3c0cc19-image.png bc10fd96-7dda-42e7-8bd1-5b1edc219773-image.png fecb05f7-36e0-4a9d-baa0-b182741d1d4a-image.png
  Kui õeldakse, et see pole midagi ja aind paar blocki siis griif on griif ja selle eest peab saama karistada. Eriti veel siis kui kasutatakse ära kaktist ced. Ja ma pakun, et Nunn69 ütleb, et mida ma vingun jne. Kuid mäletage lic seda. Griif on griif.

 • Lisaks avaldus tehtud kuna H6be plaanis ka ühe teha kuna väidetavalt valetan ja laiman.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more