sain banni

Topic created · 2 Posts · 29 Views
 • 3 päeva tagasi ma sain banni maailma reostamise pärast. ma sain aru ka põhjuse ma tahtsin teha suure kivist kasti kuhu
  sisse ma saaks teha farme aga mõte jäi poolikuks ja ei teinud seda lõpuni nüüd see näeb välja nagu 2b2ti suured seinad . nii et sain aru miks ma esimest korda banni sain.
  kui ma eile serverisse läksin alustasin oma baasiga tehes suurt ringi keset okeani mis tuleb tulevikus nelja kliimaga ring kus on kõrb põrgu mets ja lumine maastik. ja kui täna sisse logisin tuli välja et olen banni saanud samal põhjusel.
  kui kivist seinad on probleemiks võin ned ära koristada, aga ma ei sa tõesti aru miks ma kaks korda järjest banni sain sama asja pärast? või on mingi muu probleem?

 • Ei, banni said sa eile minu käest ja kaheks päevaks. Sa valasid laava ja veega üle ühte kohta maailmas, mille tõttu tekkisid cobblestone hunnikud ja müür. Laava ja veega maailma reostamine keelatud, samuti ka niisama suvaliste blockide toppimine kuskile suurel hulgal.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more