Unban Panzaii

Tere!
Nimeks Panzaii
Sain banni X-Ray eest
Bannija oli Scooby
Sooviks näha mille alusel hetkel x-ray eest banni sain? Pole isiklikult üle 2a hacke arvutisse isegi tõmmanud.

-1

@Panzaii ütles Unban Panzaii:

Tere!
Nimeks Panzaii
Sain banni X-Ray eest
Bannija oli Scooby
Sooviks näha mille alusel hetkel x-ray eest banni sain? Pole isiklikult üle 2a hacke arvutisse isegi tõmmanud.

Panzaii_1 (2).png Panzaii.png

Ei tundu olevad just tavaline käik (esmalt mineshafti ja siis sealt otse spawnerini), las ülejäänud meeskonnast otsustavad.

Alustame siis otsast peale.

1. Ma ei kaeva kunagi nii alla, kui ma lähen alla siis lähengi otse alla
  2. Mul on cosmic, ma ei kasuta maha pandud workbenche + ma polegi see map pannud kordagi workbenchi ega ahju maha ( seda saab kontrollida serveri sees olles optionsite kaudu placed blocks vms)
  3. Kui mul on x-ray siis miks ma peaksin torche kasutama
  4. Palun kontrollida kas tegemist ikka minuga 🙂
  5. Tervitades Panzaii
  1. Seal 2. pildil pole isegi mina? Mis värk nende 2 diamond rüüs vennaga on?
  2. Banni saamise hetkel kaevasin otse tunnelit enda claimi ligidal.
-1

@Panzaii ütles Unban Panzaii:

1. Seal 2. pildil pole isegi mina? Mis värk nende 2 diamond rüüs vennaga on?
  2. Banni saamise hetkel kaevasin otse tunnelit enda claimi ligidal.

/co i ei tohiks valetada?

Panzaii_2.png

By fact ma ei ole sellist tunnelit kaevandanud. Also miks ma peaksin spawnerini kaevama vähem kui tund aega peale wipe ( oletan selle 48h ago järgi), kui mul polnud isegi midagi silk touchi ligidast olemas?

-3

Mida teeb siis sinu nimi seal?

-3

Something suspicious here... @Panzaii Sa ütlesid, et need mõlemad pole sinu pildid, kuid sa kirjutasid, et kui mul on x-ray siis miks ma peaks tõrvikuid kasutama... Clearly sa nägid et pildil olid tõrvikud...

-3

Hmm... Veeery suspicious...

-1

Tõrvikud pani primka ja veel keegi täna

Nime kohta ei oska öelda aga kindlasti 48h tagasi ei tegelenud ma spawnerite otsimisega vaid üritasime oma clani ja ally-dega hoopis endi saada kus toimus ka umbes samal ajal 3 clani vaheline kaklus kohe peale dragoni tapmist. Tbh tunnen et mind üritatakse süüdi lavastada hetkel v unbanni välja petta sest see on suht ajuvaba. Sorry et kirjavahemärke ei kasuta aga suht tilter olukord.

@Panzaii Seda võib tõestada umbes 9 inimest ja isegi mu ema

-3

Co i tõestab midagi muud hetkel.

Võite minna endi ja vaadata sealt lõhutud blocke?

Mina arvan nii palju, et Panzaii on tubli poisike ja teised meeskonnaliikmed on väiksed türapead

-2

Vastu, kannatad ära oma karistuse.

Mina ootan kuniks keegi kontrolliks endi main islandil olevaid lõhutud blocke jne

Nagu aru sain siis Cool olevat full proofi saanud/recordinud sellest, et kaevasin kogu tunneli.
Enne kui see siia jõuab teen uuesti nimekirja erroritest mis ei klapi:

1. Aja järgi on tegemist umbes 21:20 ajaga, mil me otsisime väga põgusalt end portalit, et dragon egg saada või olime juba endis teistega kaklemas.
  2. Kui mul peaks olema X-Ray ja see käik peaks olema minu kaevatud, siis miks ma peaksin nii keerulist teed mööda minema spawnerini?
  3. Miks keegi minu faile ei kontrollinud kohe peale bannimist (siiani ei ole kontrollitud), või ei küsinud enne bannimist ekraani jagamist?
  4. Miks ma peaksin üldse 20min peale wipe spawneri juurde kaevama
  5. Miks ma spawneri maha jätan, kui sinna X-Raynud olen.
  6. Miks ma spawneri juurde X-Rayn, kui ma spawneri alles jätan?
  7. Umbes 5+ inimest teavad ja võivad tunnistada, et tegelesime endi asjadega samal ajal.
  8. Ja ikkagist full tilter, sest ma jätkuvalt ei kaeva mitte kunagi niimoodi tunneleid nagu 1. pildi peal näha on.

Panzaii out
Ilusat õhtut

1. Tõestust
  2. Ei tea
  3. Sest sind ei avastatud tegevuse pealt, mis tähendab, et sa võisid kohe peale tegevust hacki kustutada + mina ei ole kunagi aktsepteerinud ekraani jagamist proofina.
  4. Ei tea
  5. Pole silki/halb spawner
    6 --||--
  6. Co i ei valeta
  7. https://youtu.be/F4wgtD3Hz4Y

@onuvaldur õige jutt nq alati valdurike

Log in to reply