LabaneIlves unban avaldus

Topic created · 5 Posts · 70 Views
 • LabaneIlves
  Blokeeritut tpkilli pärast
  Karistas Zyte
  Soovin unbani saada, sest segane tpkillis mind mitte mina teda, mina püüdsin tema eest end kaitsta ja lõin vast aga tema lihtsalt tapab ära jooksis minema, ma tpn tagasi ja tema tuli uuest tpkillis minu ära jälle. See kestis päris kaua kui ,keegi sai ta tapetud ja asjad sai keegi endale, läks natukene aega mööda siis kutsuti admin Zyte ja pani mulle bani tpkilli eest.

 • Kuulasin ära teie osapoole juhtumist, ning kuna te räägite täpselt vastupidist juttu siis pidin võtma proofi aluselt süüdlase. Teie mulle mingisugust proofi ei esitanud, kuid Segane esitas: Segase proof.png
  Pildil on ilusti näha, et peale seda kui ta MrMemes123 juurde tp's siis te ründasite teda kõik. Tema ei löönud kedagi teist ennem, kuna muidu oleks seal kirjas "Sa oled mängijaga (mängija) võitluses, niiet ära lahku või sured." Te väidate, et tema tegi ennem tpkilli, kuid isegi see ei õigustaks vastu tpkillimist. Kui teil oleks proofi esitada, vaataksin seda meeleldi.

 • ma ple meeskonna liige ega midagi aga mis kuradi unbani sa siin soovid kui juba avalduses hakkad valetama?
  "proovisin ennast tema eest kaitsta" Kuidas läheb tpkillimine enda kaitsmise alla?
  ja /back-imine või /home-imine EI LÄHE tpkilli alla

  Suur rasvane VASTU kui mees hakkab juba avalduses valetama

 • @seeme Tegelikult on nüüd selle teema tõttu reeglit muudetud. /back ja /home kill on samuti keelatud, kuid kuna enne seda reeglites polnud ja see oli üsna segane teema (no pun intended), siis selle kohta ma karistust ei määranud.

 • @Zyte aa norm bruh

Log in to reply
 
 • @xdealerx L&A

  Lahendatud.

  read more
 • Sinu nime : XDealerX
  Blokeeringu põhjust : Nn tpa kill
  Karistaja nime : Maraxx
  Miks soovid unbani saada : Soovin unban saada selleks, et kuna mina isikut kelle ma tapsin polnud esiteks minu poolt tapetud, teiseks oli tal võimalus alati lahkuda Ender maailmast. Olin ka ette öelnud, et Dragon on minu, mille tõttu peaksid oskama arvestada tagajärgi. Kuna nad ei lahkunud, varastasid minu taga asju, siis loomulikult tapan, kui aru ei saa. Andsin isikule muidugi mõne stacki ender pearle tagasi, aga Maraxx leiab, et see on vale minu tehtud, kuid kui inimesel on kuskil 5 minutit antud aega lahkuda, mitte varastada jne, siis ei saa olla kuidagi mina selles süüdi, vaid on isik ise süüdi, et ta nii tegi. Loomulikult ei saa ka teda karistada, kuna mapist saadud asjad ei ole kuidagi inimese otsene vargus ega röövimine, vaid ongi see, et valid ise, kui varastad, siis võid ka ohtu end panna. Võtsin ise ainult 2 tpa vastu, aga tean, et isik kelle tapsin võttis vastu üldse teine isik.

  Lisa info võib ka küsida kui soovite.

  read more
 • Unbanned, L&A.

  read more
 • Kasutaja nimi: linxeor
  Blokeeringu põhjus: Abistavate programmide kasutamine on keelatud
  Karistaja nimi: Süsteem

  Mina soovin saada unbani, sest ban oli põhjuseta. Ma ei ole kunagi Kännuka serveris kasutanud abistavaid programme ja ei ole plaaninud ka nii teha. Kui ban sain oli mul /fly peal mille ma sain Titaan rankilt. Ma olin maa peal ning tegin double space, et hakata lendama, sest mobe oli ja kui ma õhku jõudsin süsteem bannis mu. Ma loodan, et see probleem saab lahendatud ja saan taas Kännukasse mängima tulla.

  Aitäh! - linxeor

  read more