Ch0ppyyy unban avaldus

Topic created · 4 Posts · 35 Views
  • Sinu nimi: Ch0ppyyy
    Blokeeringu põhjus: Serveri kirjakastis ropendamine ja solvamine (Ban on igaveseks)
    Karistaja nimi: Süsteem
    Miks soovid unbani saada: Ma ei tea, mul on vist amneesia, aga ma ei mäleta et oleks ropendanud chatis.
    Ma ei tea miks server mind bannis... Ma pole ropendanud, ega solvanud kedagi.

• Kui tõesti on nii, et olete saanud bani ilma reegleid rikumata, soovitaksin teha ruuterile restarti, on juhud, kui IP-d kattuvad mõne teise karistada saanud kasutajaga.

• Paistab toimivat. Mdea kas see siis on mingi bug mis parandada tuleks või mis asi see on

• Kännukas paneb vahel IP-aadressidele blokeeringuid, kui inimesed käivad pidevalt karistust kõrvale hiilimas. Kui veel peaks juhtuma taoline asi, siis ruuteri restart aitab kindlasti. Tavaliselt juhtub harva selliseid asju. Vabandame. Lukku & Arhiivi.

Log in to reply

• Unbani ei tule.

L&A

read more
  • Opbanda sai ka karistatud ja kumbki ei saa unbani.

L&A

read more
  • M

@shadow208 Muidugi kokkumängitud, toimub tehing vms, opbanda viskab raha alast välja meelega, mitte mängija suunas, ja nii kui mängija lahkub alast, drev11 ründab. Arvan sama, et ka opbanda peaks banni saama, kuna minu mäletamist mööda mängija lõksu püüdmine/meelitamine, mis läheb antud juhul selle alla, on keelatud.

read more
  • See oli setup ju, kui randomly visati alapiirilt raha välja. Arvan, et opbanda123 peaks ka banni saama (kui juba ei ole), kuna nähtavalt oli see kokkumäng tema tapmisele.

read more