Ch0ppyyy unban avaldus

Topic created · 4 Posts · 33 Views
  • Sinu nimi: Ch0ppyyy
    Blokeeringu põhjus: Serveri kirjakastis ropendamine ja solvamine (Ban on igaveseks)
    Karistaja nimi: Süsteem
    Miks soovid unbani saada: Ma ei tea, mul on vist amneesia, aga ma ei mäleta et oleks ropendanud chatis.
    Ma ei tea miks server mind bannis... Ma pole ropendanud, ega solvanud kedagi.

• Kui tõesti on nii, et olete saanud bani ilma reegleid rikumata, soovitaksin teha ruuterile restarti, on juhud, kui IP-d kattuvad mõne teise karistada saanud kasutajaga.

• Paistab toimivat. Mdea kas see siis on mingi bug mis parandada tuleks või mis asi see on

• Kännukas paneb vahel IP-aadressidele blokeeringuid, kui inimesed käivad pidevalt karistust kõrvale hiilimas. Kui veel peaks juhtuma taoline asi, siis ruuteri restart aitab kindlasti. Tavaliselt juhtub harva selliseid asju. Vabandame. Lukku & Arhiivi.

Log in to reply

• 3

Tere!
    Ma olen mängus 333ProEst.
    Ma tahan teatada et ma sain banni ühe inimese pärast nagu IGX_Hax ma msgsin talle ennem et tema kohta see raha asi ei kehti aga ta ikka hakkas lõõma mind ja siis tappis minu siis ta kirjutas adminile selles ma sain banni aga ma msgsin talle ennem et see ei käi tema kohta ja see IGX_Hax on back killinud mu silme ees kui olime areenil kui ta fightis kellegiga
    Loodan et te usute sest see tõsi ma loodan et saan unbanni.
    Kahjuks proofi mul pole

read more
  • Unbannitud, L&A

read more
  • tele.PNG

proof.PNG

Telesin aarne juurde kuna Stennu tp killis ta ja moni hetk hilje mRommi12 killis meid................

read more
  • K

nii et proofi pole? unbannieg ära ss

read more