Unbani avaldus kasutajale "swffffy"

Topic created · 3 Posts · 67 Views
 • Tervist, kasutasin täna lõunapaiku jalutuskäigu ajal ./warp xp's autoclickerit. Ei olnud teadlik keelust kasutada serveris autoclickerit ja seetõttu vabandan. Olen valmis loovutama kõik xp ja EXP, mis mu kasutajal hetkel on. Saan aru oma veast ja enam ei kordu.

  swffffy

 • Vastu oleksid pidanud siis reeglid välja lugema ja form on vale

 • Nimi: swffffy
  Blokeeringu põhjus: Autoclicker xp-farmis
  Karistaja nimi: Uqu
  Miks soovid unbani saada: Olen läbi lugenud nüüd serveri reeglid - teen ka uue avalduse aktsepteeritavas formaadis. Reegli 1.25 viimases lauses on kirjutatud miks on keelatud autoclickerid xp-farmides - põhjuseks on serverisisese majanduse rikkumine. Nagu oma esmases avalduses kirjutasin, siis kuna ei olnud teadlik reeglist (minu viga) ehk minu kavatsused autoclickerit kasutades ei olnud pahatahtlikud, siis akstepteerin täielikult xp ja EXP nullistamist. Niimoodi ei jäta minu tegevus jälge serveri majandusse. Sama reegli 1.25 kirjelduses on ka lause "(karistus - alguses hoiatus ning kick, hiljem juba 7d ban)". Kuna see oli minu esma- ja ka ainurikkumine, siis kas reeglite järgi ei oleks ma pidanud saama lihtsalt hoiatust stiilis "ära enam tee", mitte 4 päeva bani?

  Jälle, siiralt vabandan. Mu kavatsused ei olnud pahatahtlikud.

  swffffy

Log in to reply
 
 • Unbani ei tule.

  L&A

  read more
 • Opbanda sai ka karistatud ja kumbki ei saa unbani.

  L&A

  read more
 • M

  @shadow208 Muidugi kokkumängitud, toimub tehing vms, opbanda viskab raha alast välja meelega, mitte mängija suunas, ja nii kui mängija lahkub alast, drev11 ründab. Arvan sama, et ka opbanda peaks banni saama, kuna minu mäletamist mööda mängija lõksu püüdmine/meelitamine, mis läheb antud juhul selle alla, on keelatud.

  read more
 • See oli setup ju, kui randomly visati alapiirilt raha välja. Arvan, et opbanda123 peaks ka banni saama (kui juba ei ole), kuna nähtavalt oli see kokkumäng tema tapmisele.

  read more