Unbani avaldus kasutajale "swffffy"

Topic created · 3 Posts · 65 Views
 • Tervist, kasutasin täna lõunapaiku jalutuskäigu ajal ./warp xp's autoclickerit. Ei olnud teadlik keelust kasutada serveris autoclickerit ja seetõttu vabandan. Olen valmis loovutama kõik xp ja EXP, mis mu kasutajal hetkel on. Saan aru oma veast ja enam ei kordu.

  swffffy

 • Vastu oleksid pidanud siis reeglid välja lugema ja form on vale

 • Nimi: swffffy
  Blokeeringu põhjus: Autoclicker xp-farmis
  Karistaja nimi: Uqu
  Miks soovid unbani saada: Olen läbi lugenud nüüd serveri reeglid - teen ka uue avalduse aktsepteeritavas formaadis. Reegli 1.25 viimases lauses on kirjutatud miks on keelatud autoclickerid xp-farmides - põhjuseks on serverisisese majanduse rikkumine. Nagu oma esmases avalduses kirjutasin, siis kuna ei olnud teadlik reeglist (minu viga) ehk minu kavatsused autoclickerit kasutades ei olnud pahatahtlikud, siis akstepteerin täielikult xp ja EXP nullistamist. Niimoodi ei jäta minu tegevus jälge serveri majandusse. Sama reegli 1.25 kirjelduses on ka lause "(karistus - alguses hoiatus ning kick, hiljem juba 7d ban)". Kuna see oli minu esma- ja ka ainurikkumine, siis kas reeglite järgi ei oleks ma pidanud saama lihtsalt hoiatust stiilis "ära enam tee", mitte 4 päeva bani?

  Jälle, siiralt vabandan. Mu kavatsused ei olnud pahatahtlikud.

  swffffy

Log in to reply
 
 • Soovitaks selle järgi teha unban avaldus 🙂
  -> https://foorum.kannukas.com/topic/64/unban-avalduse-formaat/1

  read more
 • Unbanned lukku & arhiivi

  Kännuka discord -> https://discord.gg/JJD3JD35gk

  read more
 • Sinu nimi: LilAllu#0596
  Blokeeringu põhjus: Mu klassivend jagas oma discordi linki kui minu juures oli ja ma ei teadnud sellest midagi.
  Karistaja nimi: Ei ole kindel, ei mäleta
  Miks soovid unbani saada: Soovin unbani saada, et küsida abi meeskonna liikmetelt kui olen hädas ja soovin suhelda ka inimestega discordis. Tahan ka olla kursis serveri teadetega.

  read more
 • S

  Ma olen mängus superman1956.

  Ma sooviks unbani ma võin anda asjad tagasi neile ja kui neid asju pole võin anda raha või asju kumba ise soovivad ja võin appi tulla asju taastama. Mul on kahju et seda tegin pärast kui näen kedagi kellel pole ala siis ma lahkun. Suured vabandused.

  read more