• @Msi4You ütles Kaebus:

Mida oleks pidanud tegema ala omanik, kui ühtegi meeskonnaliiget polnud seeski?

Siit lausest saabki loo moraali.Niiet iga ala omanik (kes omab cosmicut) saab muuta oma alal pvp-d on/off võib tappa oma alal oleva mängija ja pärast põhjuseks tuua et ei lahkund alast? Ma ei mõtle antud olukorda vaid üleüldse. Sellist asja saab abuseda. Kuid jah antud olukorras oleksin ilmselt sarnaselt reageerinud

read more
  • M

Ühesõnaga, nii ban kui ka Nunna poolt tehtud käigud olid seetõttu, et Jonts rikkus reegleid. @Jonts poleks sa rikkunud ja ilma varastamata lahkunud, oleks kõik korras. Nii et selles, et sa oled banned ja rüü kadunud, saad sa ainult iseennast süüdistada. Ei tasu hakata teisi millegis süüdistama, kui olukord tekkis sinu reeglite rikkumistest.

read more
  • M

Mind häiriks ka, kui keegi ei lahku mu alalt ja varastab asju, kui soovin muuta nt warpi. Ja siis peaksin ootama ja passima niikaua ja laskma asju varastada, kuni meeskonnaliige sisse tuleb? Muidugi võtaksin midagi ette, et ta lahkuks ja ei varastaks.

read more
  • M

@Istomol minu teada peaks see õigus olema Cosmicutel ja ükski reegel seda ei keela teha ka. Oleks siis lampi pannud ta pvp sisse, aga ta pani selle põhjusega, et Jonts ei lahkunud tema alalt ja varastas asju edasi. Ala omanikul on õigus saata kõrvaline mängija minema oma alalt. Selle asemel, et ära minna ja tulla tagasi hiljem, kui ala omanikul vajalikud asjad muudetud, otsustas Jonts teda häirida ja asju varastada. Mida oleks pidanud tegema ala omanik, kui ühtegi meeskonnaliiget polnud seeski?

read more

2

761
Users

703
Topics

7.3k