Alamkategooriad

  • 1
  • 4
  • 24
  • 6
  • 20
  • 15
  • S

    Peenisekujuline olend sai eemaldatud CCmees poolt.

    L&A

    loe veel
  • S

    Õigest said aru.

    loe veel
  • Seega saan ma õigesti aru, et ta ehitas mingisuguse ehitise sinu ala kõrvale, millel pole otsest eesmärki/otstarvet, aga segas sellega sinu edasist ala suurendamist?

    loe veel
  • S

    Kaebaja: SuP1k
    Kaebatav: H2belik
    Põhjus: Ei ole siin põhjust, et kedagi karistada aga kuna olen näinud, et isik abuseb pidevalt seda ära, et teiste inimeste alade kõrvale enda Maja/Platform/Sitanikerdis teha. Pidin sekkuma lihtsalt.
    Mida tegi isik valesti? Reegli punkt mul kahjuks puudub, aga siiski teen selle avalduse. Isik algselt teleportib kellegi juurde ((Antud hetkel teleportis SenderSdragi juurde)) Kõige naljakam ongi see, et isik algselt vingub chatis nagu tema oleks ohver, kuigi ta teab, mis ise on selle jaoks teinud, et keegi saaks karistada. Lõpuks kui mōtlema hakkame, siis ta on üks kuradima hea manipulaator. Algselt ehitas ta platformi, millel oli 0 otstarvet minu farmi kõrvale lootes,et movecornerin ja hiljem kui lōpuks movecornerisin oli isik nuttes chatis. Tsitaat tema tekstist Cosmic H2belik » eelmine season kui me nii tegime siis pidime platformi tagasi andma. Usun, et juhtkonnal tuleb leida lahendus sellistele olukordadele, et inimised ei kaustaks sellist olukorda enda kasuks ära. Plaan oli lõpuks farmi suurendada. Sain ka karistada selle eest, et movecornerisin, mis on iseenesest mõistetav. Antud olukorraga on kursis väga hästi 66tera.
    Lisainfo (pildid, tõestus): Puudub-

    loe veel

2
Sees

1.5k
Kasutajad

1.5k
Teemat

12.8k
Postitust