Primka Ehitajaks

Teie mängusisene kasutajanimi: Primka
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Foorum, Discord (Primka#1295)
Vanus: 15
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul: Olen olnud 3-4 serveris abistaja/mod. Ning 2 serveri ehitaja (Nimesi ei mäleta täpselt kuid võin välja otsida kui väga vaja)
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris: Enamasti mängin Factionsit ja Skypvp'd. Kui tuleb survivali resa siis ilmselt mängin seal ka.
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti: Kuna põhiliselt olen mänginud Factionsit ja skypvp'd siis oskaks ainult nendest rääkida. Minu poolsed soovitused on kõik juba foorumis olemas!
Positiivsed & negatiivsed küljed: Olen lihtsasti kättesaadav discordis. Olen vastutustundlik. Ning olen suhteliselt aktiivne! Ilmselt negatiivne külg on see et ei mängi peale Factionsi ja Skypvp hetkel kuskil mujal.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud, ja miks?: Jah olen ja tegin avalduse ja karistus eemaldati (Abistavate programmide eest sain banni 7 day)
Lisainfo: Olen serveris suhteliselt aktiivne nii kaua kui on, mida teha. Vahepeal olin päevas ligi 10 tundi serveri, hetkel on kiiremad ajad. Tavalistel koolipäevadel saan 2-4 tundi sees olla (mitte alati sest siiski 9. klass) Nädalavahetusel olen siis selle eest kauem.
Pildid ehitistest:
https://imgur.com/a/iBwCywp
https://imgur.com/a/nkTUICy
https://imgur.com/a/a7Gwgj4

Tänan et oled siiani jõudnud!

Minu poolt igati poolt.
Good job.

@Horizon Aitäh meeldiva vastuse eest!

Oskad väga hästi ehitada aga üks maja oli veits üksluine. All and all ma annan sulle poolthääle, good luck.

Terraforming on tõesti hea , aga maja(d) on kuidagi sloppy(d). Nagu niipalju kui ma aru sain su majadest siis nagu oleks vaja natukene sügavust või "depth"'i seintele. Et jah, kuidagi üksluised.

Ütlen ausalt maja on ehitatud ehitusvõistlusel kus oli ajalimiit, Ma pole ise ka väga rahul selle majaga ning see on ehitatud umbes 1-2 aastat tagasi, põhiliselt ehitangi koopaid ja teen terraformingut. Kuid kui on aega ja on vaja maja ehitada siis usun, et saan sellega ikka hakkama

Piltidelt aadates on siiski ehitised üsna primitiivsed & piltidelt ei loe samuti välja, et oleksid kuidagi paljudest mängijatest erinev. Ära nüüd järgnevat isiklikult võta, aga ma usun, et iga teine natuke kogenum mängija suudaks ehitada midagi nii "lihtsat". TTeistele ehitajakoha peale kandideerijatele soovitaksin panna pilt millestki vähe suuremast, võib-olla linkida isegi map download link, teha timelaps ehitusest jms. Siis on kohe näha, et oled näinud kandideerimisega vaeva, mitte ei tule lihtsalt kohatäitjaks 🙂

Soovin sulle palju edu, minu vaatenurgast pole sa lihtsalt Kännuka standarditele piisav.

Nagu eelnevalt mainitud siis majad, villaged jne on sellised tavalised ehitised mida ehitab igateine survivalis ja lisaks on need millegi poolest sarnased teistele seega loo enda loomingut ja ehita mingi huvitavama kujuga, eri detailidega maja, ja nagu vastasin ühele teisele vastan ka sulle, võiksite rohkem ehitada maastiku, erinevaid mappe, kujusi jne, sest ainult majadest raske oletada päris oskust.
Aga muidu mulle see stiil ja mu selline meeldib, eriti see cave, tubli ja edu!
Poolt

Lisan | Kuna serveris on palju mängumoode siis võiksid ehitada erinevaid islande, mappe minigamede jaoks näiteks ja siis saata need meeskonnale & juhtkonnale hindamiseks ja ehk läheb sinu ehitatu Kännukas kuskil käiku.

ja

Log in to reply