Primka Ehitajaks

Topic created · 19 Posts · 225 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: Primka
    Kontakt: Foorum, Discord (Primka#1295)
    Vanus: 15
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul: Olen olnud 3-4 serveris abistaja/mod. Ning 2 serveri ehitaja (Nimesi ei mäleta täpselt kuid võin välja otsida kui väga vaja)
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris: Enamasti mängin Factionsit ja Skypvp'd. Kui tuleb survivali resa siis ilmselt mängin seal ka.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti: Kuna põhiliselt olen mänginud Factionsit ja skypvp'd siis oskaks ainult nendest rääkida. Minu poolsed soovitused on kõik juba foorumis olemas!
    Positiivsed & negatiivsed küljed: Olen lihtsasti kättesaadav discordis. Olen vastutustundlik. Ning olen suhteliselt aktiivne! Ilmselt negatiivne külg on see et ei mängi peale Factionsi ja Skypvp hetkel kuskil mujal.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud, ja miks?: Jah olen. Tegin avalduse ja karistus eemaldati (Abistavate programmide kasutamine 7 päeva ban)
    Lisainfo: Olen serveris suhteliselt aktiivne nii kaua kui on, mida teha. Vahepeal olin päevas ligi 10 tundi serveri, hetkel on kiiremad ajad. Tavalistel koolipäevadel saan 2-4 tundi sees olla (mitte alati sest siiski 9. klass) Nädalavahetusel olen siis selle eest kauem.
    Pildid ehitistest:
    https://imgur.com/a/iBwCywp
    https://imgur.com/a/nkTUICy
    https://imgur.com/a/a7Gwgj4

Tänan et oled siiani jõudnud!

• Minu poolt igati poolt.
    Good job.

• @Horizon Aitäh meeldiva vastuse eest!

• Oskad väga hästi ehitada aga üks maja oli veits üksluine. All and all ma annan sulle poolthääle, good luck.

• Terraforming on tõesti hea , aga maja(d) on kuidagi sloppy(d). Nagu niipalju kui ma aru sain su majadest siis nagu oleks vaja natukene sügavust või "depth"'i seintele. Et jah, kuidagi üksluised.

• Ütlen ausalt maja on ehitatud ehitusvõistlusel kus oli ajalimiit, Ma pole ise ka väga rahul selle majaga ning see on ehitatud umbes 1-2 aastat tagasi, põhiliselt ehitangi koopaid ja teen terraformingut. Kuid kui on aega ja on vaja maja ehitada siis usun, et saan sellega ikka hakkama

• Piltidelt aadates on siiski ehitised üsna primitiivsed & piltidelt ei loe samuti välja, et oleksid kuidagi paljudest mängijatest erinev. Ära nüüd järgnevat isiklikult võta, aga ma usun, et iga teine natuke kogenum mängija suudaks ehitada midagi nii "lihtsat". TTeistele ehitajakoha peale kandideerijatele soovitaksin panna pilt millestki vähe suuremast, võib-olla linkida isegi map download link, teha timelaps ehitusest jms. Siis on kohe näha, et oled näinud kandideerimisega vaeva, mitte ei tule lihtsalt kohatäitjaks 🙂

Soovin sulle palju edu, minu vaatenurgast pole sa lihtsalt Kännuka standarditele piisav.

• Nagu eelnevalt mainitud siis majad, villaged jne on sellised tavalised ehitised mida ehitab igateine survivalis ja lisaks on need millegi poolest sarnased teistele seega loo enda loomingut ja ehita mingi huvitavama kujuga, eri detailidega maja, ja nagu vastasin ühele teisele vastan ka sulle, võiksite rohkem ehitada maastiku, erinevaid mappe, kujusi jne, sest ainult majadest raske oletada päris oskust.
    Aga muidu mulle see stiil ja mu selline meeldib, eriti see cave, tubli ja edu!
    Poolt

Lisan | Kuna serveris on palju mängumoode siis võiksid ehitada erinevaid islande, mappe minigamede jaoks näiteks ja siis saata need meeskonnale & juhtkonnale hindamiseks ja ehk läheb sinu ehitatu Kännukas kuskil käiku.

• ja

• Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt

• Sain valmis enda pisikese projektiga. Loodan, et meeldib.

Pildid ilma shadersiteta:
    https://imgur.com/a/07o2LXO
    Pildid Shadersitega:
    https://imgur.com/a/EdlymHd
    Map download (kui esineb probleeme siis palun kirjuta mulle)
    (Kui peaksid spawnima blockide sisse siis lihtsalt lõhu otse üles. Ma ei osanud spawn blocki muuta, vabandust)
    http://www.mediafire.com/file/qndbv2wmjfo71i6/K%C3%BCla_-primka.zip/file

• bump

• poolt

• Poolt! Olen näinud tema ehitisi ja need on tõesti head.

• Poolt!

• Poolt

• tundub asjalik olevat ja ehitusoskust nagu on, miks mitte, andekas, poolt

• .

• Lisatud, lukku.

Log in to reply

• Skheea lahkus meeskonnast omal soovil, Kezpe edutatud Administraatoriks, VanaPoiss edutatud vanem-administraatoriks.

read more
  • Uuendus Skyblock v.5.0.5

Parandused pärast avamist:

✚ Parandatud seljakottide erinevus maailmades. Süsteem on järgmine:

Koletiste dimensioon, /spawn, ja skyblocki maailmad jagavad ühist seljakotti ning OneBlockil on eraldi seljakott, mis ei ole ühine teiste mängumoodidega.

✚ Eemaldatud põlemiskahju saamine spawnist.

! Küsimused hääletamise kohta: Kui te serverisse pole varasemalt sisse loginud siis teie hääletuse auhinnad ei tule läbi!

read more
  • Uus Skyblocki uuendus kannab juba versiooninumbrit 5.0 ning suure numbri kohta on ka vägev uuendus! Seekordne Skyblock on loodud võimalikult kvaliteetselt ning meeldivalt.

Uuenduste nimekiri (täieneb):

✚ Eemaldatud SkyHub nimetus, alles jäävad SkyBlock ning juurde lisandub uus huvitav mängumood nimega OneBlock. OneBlocki mängides antakse teile ainult 1 plokk, mida lõhkudes tulevad asemele erinevad mängu plokid ning sellest ühest taastuvast plokist peate ehitama üles enda saare.
    ✚ Lisatud virtuaalne ekonoomia kuldmüntide ning teemantkristallide näol, millest kuldmünte on võimalik saada nii serveri poolt hääletades kui ka Vote ja Annetaja kastist, kuid teemantkristalle vaid kastidest.
    ✚ Teemantkristallidega on võimalik osta tavapärasest vähem nähtavaid asju, näiteks Mob Spawnereid, aga kuldmüntidega on võimalik osta loitsuraamatuid. Samuti on võimalik vahetada vastav kogus kuldmünte teemantkristallide vastu.
    ✚ Lisatud oksjon /ah & /ya. Samuti lisatud ajaline chat'i tulev oksjon /auc.
    ✚ Lisatud uus koletiste dimensioon, millesse sisenedes pead olema väga valvas, sest sealsed koletised ei anna sulle üldse armu. Nendelt koletistelt on võimalik saada erinevat loot'i: tööriistad, relvad, rüüd. Koletiste tase oleneb sinu varustusest - mida tugevam rüü ja relvad, seda tugevamad on ka koletised. Need koletised tekivad ka tavamaailmas, sest neil on tehtud portaal meie maailma ja läbi selle suudavad nad meile kallale tungida. Aita meil koletistest jagu saada!
    ✚ Spawn'i lisatud TOP 5 Skyblocki saarte edetabel hologrami näol.
    ✚ Lisatud müümiskirst, lao kirst, ümbruse koguja.

read more
  • Järgmine uuendus on ettevalmistus Kännukas 5.0 versioonile üleminekuks. 5.0 tuleku kohta hetkel täpset kuupäeva ei oska öelda, ent suve jooksul, kui peaks saabuma Minecraft 1.16, tuleb ka Kännukas 5.0.

Lisatud uus käsklus: /listranks, näitab kõikide auastmete kujundust ning tähendust. Suuresti parandatud serveri jõudlust. Uuendatud serverite MOTD kirju, uuendatud serverites tõlkeid, uuendatud automaatsete teadete tõlkeid ning kujundust, uuendatud hääletusel tuleneva teksti kujundust ning tõlkeid. Parandatud /list käsklus, väljanägemiselt tehtud ilusamaks ning silmasõbralikumaks. Lisatud uus välimus ja kujundus uutele liitujatele, lisaks on nüüd nendes kirjades näidatud mitmes mängija antud serveris ta on.

read more