Primka Ehitajaks

Topic created · 19 Posts · 245 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Primka
  Kontakt: Foorum, Discord (Primka#1295)
  Vanus: 15
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul: Olen olnud 3-4 serveris abistaja/mod. Ning 2 serveri ehitaja (Nimesi ei mäleta täpselt kuid võin välja otsida kui väga vaja)
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris: Enamasti mängin Factionsit ja Skypvp'd. Kui tuleb survivali resa siis ilmselt mängin seal ka.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti: Kuna põhiliselt olen mänginud Factionsit ja skypvp'd siis oskaks ainult nendest rääkida. Minu poolsed soovitused on kõik juba foorumis olemas!
  Positiivsed & negatiivsed küljed: Olen lihtsasti kättesaadav discordis. Olen vastutustundlik. Ning olen suhteliselt aktiivne! Ilmselt negatiivne külg on see et ei mängi peale Factionsi ja Skypvp hetkel kuskil mujal.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud, ja miks?: Jah olen. Tegin avalduse ja karistus eemaldati (Abistavate programmide kasutamine 7 päeva ban)
  Lisainfo: Olen serveris suhteliselt aktiivne nii kaua kui on, mida teha. Vahepeal olin päevas ligi 10 tundi serveri, hetkel on kiiremad ajad. Tavalistel koolipäevadel saan 2-4 tundi sees olla (mitte alati sest siiski 9. klass) Nädalavahetusel olen siis selle eest kauem.
  Pildid ehitistest:
  https://imgur.com/a/iBwCywp
  https://imgur.com/a/nkTUICy
  https://imgur.com/a/a7Gwgj4

  Tänan et oled siiani jõudnud!

 • Minu poolt igati poolt.
  Good job.

 • @Horizon Aitäh meeldiva vastuse eest!

 • Oskad väga hästi ehitada aga üks maja oli veits üksluine. All and all ma annan sulle poolthääle, good luck.

 • Terraforming on tõesti hea , aga maja(d) on kuidagi sloppy(d). Nagu niipalju kui ma aru sain su majadest siis nagu oleks vaja natukene sügavust või "depth"'i seintele. Et jah, kuidagi üksluised.

 • Ütlen ausalt maja on ehitatud ehitusvõistlusel kus oli ajalimiit, Ma pole ise ka väga rahul selle majaga ning see on ehitatud umbes 1-2 aastat tagasi, põhiliselt ehitangi koopaid ja teen terraformingut. Kuid kui on aega ja on vaja maja ehitada siis usun, et saan sellega ikka hakkama

 • Piltidelt aadates on siiski ehitised üsna primitiivsed & piltidelt ei loe samuti välja, et oleksid kuidagi paljudest mängijatest erinev. Ära nüüd järgnevat isiklikult võta, aga ma usun, et iga teine natuke kogenum mängija suudaks ehitada midagi nii "lihtsat". TTeistele ehitajakoha peale kandideerijatele soovitaksin panna pilt millestki vähe suuremast, võib-olla linkida isegi map download link, teha timelaps ehitusest jms. Siis on kohe näha, et oled näinud kandideerimisega vaeva, mitte ei tule lihtsalt kohatäitjaks 🙂

  Soovin sulle palju edu, minu vaatenurgast pole sa lihtsalt Kännuka standarditele piisav.

 • Nagu eelnevalt mainitud siis majad, villaged jne on sellised tavalised ehitised mida ehitab igateine survivalis ja lisaks on need millegi poolest sarnased teistele seega loo enda loomingut ja ehita mingi huvitavama kujuga, eri detailidega maja, ja nagu vastasin ühele teisele vastan ka sulle, võiksite rohkem ehitada maastiku, erinevaid mappe, kujusi jne, sest ainult majadest raske oletada päris oskust.
  Aga muidu mulle see stiil ja mu selline meeldib, eriti see cave, tubli ja edu!
  Poolt

  Lisan | Kuna serveris on palju mängumoode siis võiksid ehitada erinevaid islande, mappe minigamede jaoks näiteks ja siis saata need meeskonnale & juhtkonnale hindamiseks ja ehk läheb sinu ehitatu Kännukas kuskil käiku.

 • ja

 • Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt Poolt

 • Sain valmis enda pisikese projektiga. Loodan, et meeldib.

  Pildid ilma shadersiteta:
  https://imgur.com/a/07o2LXO
  Pildid Shadersitega:
  https://imgur.com/a/EdlymHd
  Map download (kui esineb probleeme siis palun kirjuta mulle)
  (Kui peaksid spawnima blockide sisse siis lihtsalt lõhu otse üles. Ma ei osanud spawn blocki muuta, vabandust)
  http://www.mediafire.com/file/qndbv2wmjfo71i6/K%C3%BCla_-primka.zip/file

 • bump

 • poolt

 • Poolt! Olen näinud tema ehitisi ja need on tõesti head.

 • Poolt!

 • Poolt

 • tundub asjalik olevat ja ehitusoskust nagu on, miks mitte, andekas, poolt

 • .

 • Lisatud, lukku.

Log in to reply
 
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more
 • Olen poolt, väga hästi teostatud avaldus!

  read more
 • B

  eie mängusisene kasutajanimi: BlueLion
  Discord: - BlueLion#5716
  Vanus (vähemalt 15!): 22. aastane
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pole kordagi olnud kuskil minecraft serveris meeskonnaliige. Meeskonnatööd tajun ja selle olulisust.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Enamasti mängin peamiselt Survivali või Skyblocki. Eelistuseks on minemine, farmimine ja teiste abistamine.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Alati on midagi, mida tuleb parandada/lisada, aga minu silmis hetkel ei ole midagi puudu.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
  Positiivsed küljed:

  Sihikindel
  Abivalmis
  Olen hommiku kui ka õhtuinimene.
  Negatiivsed küljed:

  Hetkel külm närv puudub, aga abistaja olles hoian külma närvi. Source: Trust me
  Otsekohene
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ülaltoodud negatiivsete külgede all puudub külm närv (tegelt ei puudu errrpeees ma rahulik mendi charrina oleksin abistajana ka hästi rahulik) ilmselt seetõttu ka mõned sõimamised on siin toimunud vahetevahel.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen väga aktiivne ja enamus ajast mängin ainult minecraft ja rollimängu. Hetkel siin kännukas mängin päevas minimaalselt 2 tundi, kuid ikka vahel tuleb päevi, kus ei saa liituda kännuka meeldiva seltskonnaga.

  Tervitades,
  Meeldivaim mängija kännukas!

  read more
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more