Gurikas Valvuriks

Topic created · 9 Posts · 189 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Gurikas
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Gurikas#8756
  Vanus (vähemalt 13): 16
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kogemusi palju. Nimetama neid ei hakka, aga paljudes serverites meeskonnas olnud ja hakkama saanud.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Hetkel mängin Survivalit kõige rohkem.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Otseselt halba midagi ei näe. Küll aga näen seda, et meeskond ei suuda ennast kehtestada karistustega. Kui keegi otseses mõttes ülbitseb või häirib kedagi, siis ei ole mõtet teda serveris hoida, sest ta rikub teiste mängutuju.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Kui keegi mõnitab mind vms, siis ma ei tee seda vastu, saan läbi kõigiga, kes tahavad minuga läbi saada. Negatiivsed: Olen vahepeal eemal ja unustan ennast afki panna, mistõttu ei pruugi olla alati Chatis kättesaadav, nädalavahetusteti mind tavaliselt näha ei ole, sest viibin isa juures või panen möllu.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Kindlasti, kuid põhjust ei mäleta.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Nagu öeldud, siis nädalavahetusteti võib mind serveris näha väga vähe. Muul ajal olen õhtuti serveris peaaegu iga päev, vähepeal isegi öösiti.

 • Kahjuks olen pettunud, et pean iga kandidatuuri alla vastama, et võiks avalduse välimusega rohkem vaeva näha.
  Tuntud olevat normaalne tegelane ja soovin sulle palju edu ja jõudu!
  Olen Poolt!

 • Gurikas on karm vend, talle ei julgeks ei ju öelda..

 • Väga okei isik. Mina poolt 🙂

 • Pole midagi halba öelda. Olen POOLT

 • @M4rxxx tõesti.. Tegin avalduse kiiresti ja ei pühendanud väga palju enda aega sellele. Vabandan.

 • Poolt

 • Vastu, käitus väga ebasobivalt.

 • Ebasobiva käitumise tõttu tagasilükatud.

Log in to reply
 
 • K

  @Estlike tohin küsida kus valetasin? võid mind parandada

  read more
 • Vastu, valetamine ei ole ilus.

  read more
 • K

  @Kapsauss ütles Kapsauss Valvuriks:

  Teie mängusisene kasutajanimi: Kapsauss

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Whopper#7424

  Vanus (vähemalt 13): 15

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud abistaja Relaxx servis selline 2-3 aastat tagasi ning enne seda olin oma Prica serveris sammuti abistaja. Olin ka DK serveris meeskonna liige kuid ei mäleta mis astmel.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Hetkel on minu põhilisteks tegevusteks farmide loomine ning nedega tegelemine ja tegelen ka asjade enchantimisega pidevalt. Tulevikus oleks plaan luua suurem kauplus.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Minu arvates võiks tuua poodi rohkem asju mida müüa. Kuna hetkel olen sellises kohas kus soovin hakkata järgmist farmi ehitama kuid ei teagi mida teha kuna valik nii väike, ja midagi sellist erilist või huvitavat ei ole millega tegelema hakkata. Sammuti võiks lisada spawnerite valikut poodi.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed:

  Olen suuteline õppima uusi teadmisi. Olen sõbralik ning alati olen valmis looma uusi suhteid kui looma sõpru. Suudan jääda erapooletuks.

  Negatiivsed küljed

  Võin vahepeal kiiresti ärrituda mitte suurte asjade peale (Kuna magan tihti vähe sest pelan 😃) Võin olla karistuste osas natukene liiga leebe kuna olen rohkem selline kes seletab ära mis ta valesti tegi mitte ei lenda kohe sisse (kuna tean, et need karistused alati ei aita)

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei hetkel ei ole karistada saanud ega ei soovi ka saada.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Mängin Minecrafti päevas selline 6-8 tundi ja sellest enamus ajast olen Kännukas. Enamasti mängin ma õhtuti 22:00-04:00 kuna päeval mul kodust väljas pool palju tegemisi, vahest ka hommikuti.
  Hetkel mängin palju kuna hiljuti välja 1.16 ja mul siin palju uut õppida. Soovin kanditeerida kuna ei ole hetkel mõnda aega kusagil serveris meeskonnas olnud ja mulle on see töö siiamaani meeldinud seetõttu soovin liituda Kännuka meeskonnaga.

  read more
 • Hetkel ütleks, et poolt

  read more