Kaebus

Topic created · 10 Posts · 137 Views
 • Kaebaja: V2gaP6nev

  Kaebatav: VanaPoiss, HeliosAtom, Kipto

  Põhjus:
  VanaPoiss-Ta on täpselt see inimene kes ei suuda närve talitseda ja läheb see tõttu väga kiiresti närvi. Üks kord oli niimoodi, et Grixus küsis VanaPoisilt 1v1 mille peale VanaPoiss ütles teeme aga ma tulen godmodiga, kuna arvatavasti kartis ilma teha. Karistas veel ka mängijat kohe peale hoiatus.
  e9631b46-a24c-4087-80d2-29dedeab3224-image.png
  2019-11-13_19.44.51.png

  Kipto-Pani no reason mute, kuna "ülbitsesin" kuigi ma tahtsin saada lahti inimesest kes oli mu protis, peale seda küsisin miks ma 1 päevase mute sain ja temalt vastuseks oli: ülbitsesid ükspäev VanaPoisiga (neil polnud proofi) ja olin just veel "ülbitsenud".
  2019-11-13_19.27.08.png
  2019-11-13_19.32.41.png

  HeliosAtom-Väidab, et vaatab "koguaeg" chati kuigi seda ta ilmselgelt ei tee. Eile oli näiteks selline olukord, et mitu inimest rääkisid ebasobilikust teemast ja karistada sai ainult neist 1. Peale seda väitis ta, et sel hetkel kui teised rääkisid tema ei vaadanud.

  2019-11-13_20.59.19.png
  2019-11-13_20.48.19.png

 • Nii, sinu Screenshottidelt ma ei leia ühtegi teist kasutajat kellele saaks karistuse veel panna, mero sai Mute kuna nagu screenshotilt näha hakkas ta Tupsmari nime üle ilkuma, Hoiatusest talle ei piisanud, lasi edasi ja hakkas õigustama ka, (kahjuks rohkem screene mul tõestuseks pole) ma panin Merole 1h mute mis on leebeim mida ma teha sain. Ta ärritas ka teisi inimesi oma jutuga.

 • @HeliosAtom see kes 1h on oli meromelove tbh

 • +1

 • +rep

 • Nii

  1. Mul on väga tugevad närvid ja ma isegi ei näe screene siin kus ma närvis v kuri olen tho ja ma oskan enda närve talitseda mitte nagu mõni lol
  2. AND See kui ma ütlen " Ma tulen god-iga " see oli legit sarkasm mida mõned ei gettinud ja selle peale räigelt kettase läksid ja kus see hoiatuse vm asi on?
 • Modil on piisavalt kogemusi, et panna ilma proofita mute. VanaPoissi saab piisavalt usaldada sellega, et kellegile mute panna, ban etc. Kui see oleks mingisugune suur ban nagu 30d siis saaks aru, et proofi on vaja. Nvn seda kirjutades saab sul 1h see mute läbi ja asi ants.

 • Lisaks lisan ka selle, et olid tehniliselt tunnistanud mulle: ''Cmon ta ei saa 1d mute vana asja eest panna''. Lisaks 1-2d asja eest karistuse panemine ei ole vana asi. Kui ei usu ka seda, et sa olid kirjutanud selle lause siis Dm-i discordi mul on pilt olemas.

 • Mis toimub?

 • Vana teema juba, võib lukku panna.

Log in to reply
 
 • Skheea lahkus meeskonnast omal soovil, Kezpe edutatud Administraatoriks, VanaPoiss edutatud vanem-administraatoriks.

  read more
 • Uuendus Skyblock v.5.0.5

  Parandused pärast avamist:

  ✚ Parandatud seljakottide erinevus maailmades. Süsteem on järgmine:

  Koletiste dimensioon, /spawn, ja skyblocki maailmad jagavad ühist seljakotti ning OneBlockil on eraldi seljakott, mis ei ole ühine teiste mängumoodidega.

  ✚ Eemaldatud põlemiskahju saamine spawnist.

  ! Küsimused hääletamise kohta: Kui te serverisse pole varasemalt sisse loginud siis teie hääletuse auhinnad ei tule läbi!

  read more
 • Uus Skyblocki uuendus kannab juba versiooninumbrit 5.0 ning suure numbri kohta on ka vägev uuendus! Seekordne Skyblock on loodud võimalikult kvaliteetselt ning meeldivalt.

  Uuenduste nimekiri (täieneb):

  ✚ Eemaldatud SkyHub nimetus, alles jäävad SkyBlock ning juurde lisandub uus huvitav mängumood nimega OneBlock. OneBlocki mängides antakse teile ainult 1 plokk, mida lõhkudes tulevad asemele erinevad mängu plokid ning sellest ühest taastuvast plokist peate ehitama üles enda saare.
  ✚ Lisatud virtuaalne ekonoomia kuldmüntide ning teemantkristallide näol, millest kuldmünte on võimalik saada nii serveri poolt hääletades kui ka Vote ja Annetaja kastist, kuid teemantkristalle vaid kastidest.
  ✚ Teemantkristallidega on võimalik osta tavapärasest vähem nähtavaid asju, näiteks Mob Spawnereid, aga kuldmüntidega on võimalik osta loitsuraamatuid. Samuti on võimalik vahetada vastav kogus kuldmünte teemantkristallide vastu.
  ✚ Lisatud oksjon /ah & /ya. Samuti lisatud ajaline chat'i tulev oksjon /auc.
  ✚ Lisatud uus koletiste dimensioon, millesse sisenedes pead olema väga valvas, sest sealsed koletised ei anna sulle üldse armu. Nendelt koletistelt on võimalik saada erinevat loot'i: tööriistad, relvad, rüüd. Koletiste tase oleneb sinu varustusest - mida tugevam rüü ja relvad, seda tugevamad on ka koletised. Need koletised tekivad ka tavamaailmas, sest neil on tehtud portaal meie maailma ja läbi selle suudavad nad meile kallale tungida. Aita meil koletistest jagu saada!
  ✚ Spawn'i lisatud TOP 5 Skyblocki saarte edetabel hologrami näol.
  ✚ Lisatud müümiskirst, lao kirst, ümbruse koguja.

  read more
 • Järgmine uuendus on ettevalmistus Kännukas 5.0 versioonile üleminekuks. 5.0 tuleku kohta hetkel täpset kuupäeva ei oska öelda, ent suve jooksul, kui peaks saabuma Minecraft 1.16, tuleb ka Kännukas 5.0.

  Lisatud uus käsklus: /listranks, näitab kõikide auastmete kujundust ning tähendust. Suuresti parandatud serveri jõudlust. Uuendatud serverite MOTD kirju, uuendatud serverites tõlkeid, uuendatud automaatsete teadete tõlkeid ning kujundust, uuendatud hääletusel tuleneva teksti kujundust ning tõlkeid. Parandatud /list käsklus, väljanägemiselt tehtud ilusamaks ning silmasõbralikumaks. Lisatud uus välimus ja kujundus uutele liitujatele, lisaks on nüüd nendes kirjades näidatud mitmes mängija antud serveris ta on.

  read more