Ma tahaks valvuriks. Ma ütlen enda põhi asjad mida ma oskan ja millega ma saaks aitada. Kokuaeg kui ma näen roppusi siiski kutsun moderaatori või kedagi selle pärast ma ei saa midagi teha ja ma saan kokuaeg teisi aitada kui on vaja abi. Olen serveris 24/7

Topic created · 5 Posts · 60 Views
 • bolded text

 • valesti tehtud ja vanuse valetamine 😕

 • See avaldus on bruh moment.

 • 24/7? Sind pole juba praegu serveris.
  Lisaks esimese avalduse puhul, kui olid selle saanud valmis, ütlesid serveris olevatele mängijatele, et me foorumi läheks su avaldust vaatama. See on keelatud ja käib lunimise alla.
  Lisaks oleme teadlikud, et sinu puhul pole tegemist 14-aastasega, vaid tohutult noorema isikuga. Oma vanuse kohta pole mõtet valetada, kui oled 10, siis ütlegi nii. Mõistliku inimese puhul tehakse antud reegli juures tihti erandeid. Ma pole kindel, kas nii suure vanusevahe puhul tehakse erandeid, kuid siiski.
  Lisaks sellele kõigele, on su praegune avaldus valesti vormistatud.
  Samuti avalduse lukku panemise korral pead ootama nädala enne järgmise avalduse tegemist.

 • Lukku

Log in to reply
 
 • @ScoobyDudu Väga ilusti öeldud.

  Mineraalvesi

  touchpad/hiir

  read more
 • Raske valik, Factions meeldis mulle kunagi väga, aga suhteliselt närvi ajab see, kui mingi ahv su baasi raidib, mida survivalis ei juhtu, kui sul prot peal. Samas annab see sulle pidevalt tegevust ja suhteliselt on kogu aeg midagi teha. Survi poole pealt meeldib mulle see, et seal on pvp ja ükski ahv ei saa sind raidida ja saad rahulikult omi asju teha. Survis, aga mul on rohkem tööd ja pidevalt inimesed soovivad minult midagi. Samas kui facis mängid paljude sõpradega võib see suhteliselt lõbus olla, aga suvalistega väga ei viitsiks. Aasta tagasi mängisin ka suhteliselt palju skyblocki ja see pakkus huvi, kuna polnud midagi sellist pikka aega mänginud. Skypvp oleks ka lõbus, kuni mingid noobid sind oma hackidega ei tapaks ja sama lugu bedwarsiga (pole kunagi mänginud). Vanilla tundub väga lõbus olevat, aga halb on see, et pole ühtegi commandi ja kui sured ja sa pole oma kodus voodis maganud on suhteliselt kehva. Tegelikult on kõiges süüdi nupzik, kes mõtles, et ta avaldab oma arvamust enne mind, seega mõtlesin, et kirjutan ka juba skyblocki, vanilla ja kõige muu tuttava kohta, juhuks kui mingi ninasarvik peaks veel enne minu romaani lõppemist oma arvamust avaldama. Kõigest sellest hoolimata postitan ma nüüd oma arvamuse, enne kui keegi enne mind jälle oma arvamust avaldab.

  Mina valin Skyblocki

  Mullivesi / Mineraalvesi

  read more
 • @MiniBoyy Survival

  Skyblock/vanilla

  read more
 • K

  Ee raske valik kuid ütleb Poolt

  read more