Ma tahaks valvuriks. Ma ütlen enda põhi asjad mida ma oskan ja millega ma saaks aitada. Kokuaeg kui ma näen roppusi siiski kutsun moderaatori või kedagi selle pärast ma ei saa midagi teha ja ma saan kokuaeg teisi aitada kui on vaja abi. Olen serveris 24/7

Topic created · 5 Posts · 60 Views
 • bolded text

 • valesti tehtud ja vanuse valetamine 😕

 • See avaldus on bruh moment.

 • 24/7? Sind pole juba praegu serveris.
  Lisaks esimese avalduse puhul, kui olid selle saanud valmis, ütlesid serveris olevatele mängijatele, et me foorumi läheks su avaldust vaatama. See on keelatud ja käib lunimise alla.
  Lisaks oleme teadlikud, et sinu puhul pole tegemist 14-aastasega, vaid tohutult noorema isikuga. Oma vanuse kohta pole mõtet valetada, kui oled 10, siis ütlegi nii. Mõistliku inimese puhul tehakse antud reegli juures tihti erandeid. Ma pole kindel, kas nii suure vanusevahe puhul tehakse erandeid, kuid siiski.
  Lisaks sellele kõigele, on su praegune avaldus valesti vormistatud.
  Samuti avalduse lukku panemise korral pead ootama nädala enne järgmise avalduse tegemist.

 • Lukku

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more