Maasikamees valvuriks

Topic created · 7 Posts · 77 Views
 • Pisut modifitseeritud versioon

  Kasutajanimi: Maasikamees
  Kontakt: Discord Meeldiv Maasikas#7819
  Vanus: 15
  Vanuses tekkis inimestel alusetuid kahtlusi
  kuid võin kinnitada et olen 15 (19 Nov 2004)
  Võin ka mingit moodi tõestada

  Kogemused & oskused: Kännukas olen praeguseks mänginud üle 80 tunni ja plaanin mängida ka edasi. Pole varem olnud osa ühestki meeskonnast, kuid sooviksin olla ja leida uusi oskuseid ja sõpru.

  Tegevused serveris: Kännuka serveris olen praegu täiskohaga mesinik,hoolitsen loomade eest ja vahel ehk ehitab isegi mõne ehitise. Üritan võimalikult palju aidata teisi mängijaid.

  Nõuanded: Mobide spawnimisega on probleeme. Minu jões spawnib meeletus koguses kalu ja kalmaare. Seega soovitaksin sügavalt see asi üle vaadata.

  Positiivsed & negatiivsed küljed: Enda kohta võiksin teiste inimeste arvamuste järgi öelda, et olen väga enesekindel ja selgesõnaline. Nende all mõtlen, et kui on mingi tegevus pooleli või midagi valesti siis ei tohi jätta asja sinnapaika vaid tuleb liikuda edasi ja leida asjale lahendus. Keegi teeb midagi valesti, sellest aru ei saa siis läheb vaja inimest kes mitte ei vaidleks temaga vaid ütleks ühe lause selge häälega et inimene aru saaks. Enda tumedamas küljes olen vahel liiga karm ja vahest kipun ka teistega natuke ülbe olema.

  Karistused: Ma ei loeks seda päris karistuseks, aga vahepeal oli väike intsident ühe valvuriga äri teemadel.

  Lisainfo: Kooli ja trenni tõttu pole saadaval hommikul ja mõndadel päevadel õhtul. Aega mängida on kas nädalavahetusel või argipäevade lõuna ja hilisõhtutel. Telefoni kaudu on ligipääs discordile.

  Aitäh lugemast

  Loodan et see on inimestele meelekohane

 • POOLT!

 • Eelmises avalduses juba põhjendasin ära.
  Vastu!

 • Vastu kuna Härra Ruxxz ütles vastu + ta tohtis teha kuna Kipto ütles et tee 10ne päeva pärsat uus ja tollest on kümme päeva mõõdas!

 • Kindel vastu!

  Põhjuseks järgmiselt: "Fly ✈ | maasikamees » ruxxz mingi ilge homo"

  See ei ole kohe kindlasti tolereeritav käitumine ning selle teema võib ka tänu sellele lukku panna.

 • Reeglite rikkumine, lukku. Uue avalduse võib teha pärast seda, kui oled oma vigadest aru saanud ning 2 nädalat on möödas.

Log in to reply
 
 • Vale formaat, Vanuselt liiga noor.

  read more
 • muu discord:fortnite devs is best#4388 ma olen 14 ma olen minecrafti 3 aastat manginud

  read more
 • estkaru valvuriks

  read more
 • eesti minecraft on tegelikult suht hõre võrreldes 2016. aasta kommuunide ja gruppidega, mis kännukas ja teistes eesti serverites tegelesid, ning seda ka puhtalt sellepärast, et ajaga on tulnud uuemaid asju, mis üldinimeste jaoks huvitavamad on. isegi hypixelis on tänapäeval vähevõitu eesti mängijaid. asi pole kännukas, asi on mängus. pealekauba pole nii suur vahe mängijate arvus kui on aktiivsete mängijate arvus. sul võib serveris olla 100+ inimest, aga kui nendest ainult 10 inimest räägivad, siis on efektiivselt serveris 10 inimest. lambise promomisega ei saa väga inimesi juurde, kes on valmis reaalselt aktiivsed olema ja serverile panustama, see pigem lihtsalt tüütab. tõeliste mängijate kasv toimub iseenesest.

  seega oleks kõige kasulikum lihtsalt lasta kännukal ise areneda. isegi negatiivne iive oleks lõppudelõpuks parem kui pealesurutud promomine.

  read more