Maasikamees valvuriks

Topic created · 7 Posts · 68 Views
 • Pisut modifitseeritud versioon

  Kasutajanimi: Maasikamees
  Kontakt: Discord Meeldiv Maasikas#7819
  Vanus: 15
  Vanuses tekkis inimestel alusetuid kahtlusi
  kuid võin kinnitada et olen 15 (19 Nov 2004)
  Võin ka mingit moodi tõestada

  Kogemused & oskused: Kännukas olen praeguseks mänginud üle 80 tunni ja plaanin mängida ka edasi. Pole varem olnud osa ühestki meeskonnast, kuid sooviksin olla ja leida uusi oskuseid ja sõpru.

  Tegevused serveris: Kännuka serveris olen praegu täiskohaga mesinik,hoolitsen loomade eest ja vahel ehk ehitab isegi mõne ehitise. Üritan võimalikult palju aidata teisi mängijaid.

  Nõuanded: Mobide spawnimisega on probleeme. Minu jões spawnib meeletus koguses kalu ja kalmaare. Seega soovitaksin sügavalt see asi üle vaadata.

  Positiivsed & negatiivsed küljed: Enda kohta võiksin teiste inimeste arvamuste järgi öelda, et olen väga enesekindel ja selgesõnaline. Nende all mõtlen, et kui on mingi tegevus pooleli või midagi valesti siis ei tohi jätta asja sinnapaika vaid tuleb liikuda edasi ja leida asjale lahendus. Keegi teeb midagi valesti, sellest aru ei saa siis läheb vaja inimest kes mitte ei vaidleks temaga vaid ütleks ühe lause selge häälega et inimene aru saaks. Enda tumedamas küljes olen vahel liiga karm ja vahest kipun ka teistega natuke ülbe olema.

  Karistused: Ma ei loeks seda päris karistuseks, aga vahepeal oli väike intsident ühe valvuriga äri teemadel.

  Lisainfo: Kooli ja trenni tõttu pole saadaval hommikul ja mõndadel päevadel õhtul. Aega mängida on kas nädalavahetusel või argipäevade lõuna ja hilisõhtutel. Telefoni kaudu on ligipääs discordile.

  Aitäh lugemast

  Loodan et see on inimestele meelekohane

 • POOLT!

 • Eelmises avalduses juba põhjendasin ära.
  Vastu!

 • Vastu kuna Härra Ruxxz ütles vastu + ta tohtis teha kuna Kipto ütles et tee 10ne päeva pärsat uus ja tollest on kümme päeva mõõdas!

 • Kindel vastu!

  Põhjuseks järgmiselt: "Fly ✈ | maasikamees » ruxxz mingi ilge homo"

  See ei ole kohe kindlasti tolereeritav käitumine ning selle teema võib ka tänu sellele lukku panna.

 • Reeglite rikkumine, lukku. Uue avalduse võib teha pärast seda, kui oled oma vigadest aru saanud ning 2 nädalat on möödas.

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more