Valvuriks-Fadeks

Topic created · 13 Posts · 83 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: Fadeks
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Fadeks#1634
    Vanus (vähemalt 13): 13
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kogemusi olen saanud 65h jooksul näiteks ei ole mõtet võtta võõraste inimeste tpasid vastu.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Lihtsalt survivali mängimine ja poe täitmine.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Ma leidsin ühe vea survivalis et ei saa xp-bottleid müüa signiga kuna 1täht jääb puudu ja siis to asi ütleb vale ID.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Positiivsed: Ma saan igapäev serveris käia. Ma saan warnida või muteda inimesi kes chatti reegleid rikuvad.
    Negatiivne: Pole kogemusi valvuriks olemisel. Ma käin koolis ja kooli ajal väga ei saa sees olla.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Kuna 2inimest tulid meie alale nether portali kaudu ja me tapsime nad ära ja see läks tpakilli alla.
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Mängin minecrafti iga päev. Tavaliselt kuskil 5-10 tundi.

• Lühike, aga saab aru midagi.
    Vastu Siiski vaatasin teisi ja noh Miks ka mitte 🐶

• Vastu.

• Sinu naljad on natuke imelikud ning sinu kohta on tulnud palju kaebusi.
    • Mitte sa ei pea vaid sa lausa saad warnida jne.
      Jäi mulje nagu sul oleks raske seda teha, et see su positiivsete külgede all oli.

Sorry @Fadeks aga kahjuks nii lihtsalt on.

• Kogemuste all mõeldakse ikka kas oled olnud näiteks mõnes serveris meeskonnas jne.
    Vastu

• @V2gaP6nev Meeskonnas pole old.

• @Fadeks See, et sa tpd vastu ei võta pole nüüd küll kogemus.

• Vastu, nagu Emestry mainis siis sinu kohta on tulnud palju kaebusi, avaldusega ei ole vaeva nähtud ja on kiirustatud. Kogemus ei ole see, et sa ei võta teiste tpa-si vastu, kogemus on mõeldud selle all, kas sa oled varem saanud hakkama meeskonna tööga ning kas sa tead kuidas ja mida sa pead tegema.

Edu!

• Vastu

• Sa ei ole avalduste kirjutamise Usuain Bolt. Vastu.

• Eelnevalt on küll põhjused nimetatud kuigi toon need siiski kõik uuesti välja.

• Kogemuste all puudub vaja minev informatsioon
    • Enda iseloomu külgede all pole seda tehtud nii nagu peab
    • Puuduvad eelnevad kogemused meeskonnatööks
    • Oled varasemalt karistada saanud reeglite rikkumise eest
    • Aktiivsuse osas julgen kahelda, aga eks seda ole näha koolipäevadel
    • Mitte arusaamine meeskonna/juhtkonna poolt antud käsklustest, toon näite "Nagu ennistki öeldi, ära postita teemasi arhiivi, arhiiv on lukustatud teemade jaoks."
    • Kokkuvõttes puudub sul igasugune kogemus käituda väärikalt Kännuka Kommuunis ning ei kuula tähelepanelikult mis sulle öeldakse, kordad sama asja reeglit rikkudes pidevalt.

[!] Piisavalt põhjuseid miks VASTU olla ning arvan, et siin kohal võib juba teema sulgeda.

• Nalja teed v? Kindlasti vastu!

• Piisavlt inimesi vastu ja avaldus lühike ning isik on tpkillimise eest banni saand. Lukku Ja arhiivi

Log in to reply

• read more
  • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
    ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
    ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
    ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

read more
  • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

read more
  • M

Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

read more