Kännuka Foorum

    • Register
    • Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups

    Fadeks unban

    Arhiiv | Unban avaldused
    4
    7
    85
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Fadeks
      Fadeks last edited by

      Sinu nimi: Fadeks
      Blokeeringu põhjus: Karistusest kõrvale hiilimine.
      Karistaja nimi: egertike10
      Miks soovid unbani saada: Tere ma sain ban egertike10 poolt kuna ma niiöelda hiilisin karistusest kõrvale kuna mu teisel kasutajal Bangexil oli ban. Kuid ma tulin teise kasutajaga nimega Fadeks kuu aega tagasi sain ma banni Karistusest kõrvale hiilimine. Nii ma ostsin Fadeksile unbani kännuka veebilehelt ja egertike10 ei teadnud seda ja nüüd ta bannis mind uuesti. egertike10 soovin unbanni.

      1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • zerocolas
        zerocolas last edited by

        ütleks et ikkaki kasutaja bangex on banidud ja mäledan et ip ka on veel üks kasutaja banidud kahel põhjusel teise kasutaja nimi oli vist Maria98 või midagi

        Fadeks 1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • Fadeks
          Fadeks @zerocolas last edited by

          @zerocolas Ma pole nimest Maria98 kuulnudki, kuidas sa aru ei saa ma ostsin fadeksile unbani nii ,et mul on võimalus mängida fadeksi alt, kui sa aru ei saa siis mine küsi emalt.

          1 Reply Last reply Reply Quote 0
          • zerocolas
            zerocolas last edited by

            sa oled osnud aind fadeksile unbani pead osma ka bangexsile unbani

            Fadeks 1 Reply Last reply Reply Quote 0
            • Fadeks
              Fadeks @zerocolas last edited by

              @zerocolas milleks?

              1 Reply Last reply Reply Quote 0
              • Hwunz
                Hwunz last edited by

                Sul on foorumis 11 teemat millest 4 tükki on Unban avaldused, palun kasuta vanu teemasi ning ära reosta foorumit.
                Kuna tulid serveri ALT kasutajaga mil ajal oli Bangex banned siis pead tellima uuesti unbani ja mõlemale kasutajale.

                1 Reply Last reply Reply Quote 0
                • Ruxxz
                  Ruxxz VETERAN last edited by

                  Unbannitud.Lukku.

                  1 Reply Last reply Reply Quote 0
                  • 1 / 1
                  • First post
                    Last post
                  • Ei.

                    L&A

                    • read more
                  • Mis tehtud, see tehtud. Ei poolda pagenduse eemaldamist.

                    • read more
                  • Nimi: gold_artur
                    Blokeeringu põhjust: Maailma reostus (Igavene ban)
                    Karistaja nimi: CCmees, Medved

                    Miks soovid unbani saada:
                    Soovin südamest pöörduda teie poole, et rääkida olukorrast, mis puudutab minu lapsepõlve lemmikserverit, kännukat, ning paluda teilt lahkelt võimalust eemaldada minu eluaegne blokeering. Mõistan täielikult, et minu mineviku halvad teod on põhjustanud tõsiseid tagajärgi ning ma sooviksin kasutada seda võimalust siin unban taotluses, et jagada teiega oma sügavat kahetsust ning lubada, et olen valmis muutuma ja saama paremaks inimeseks.

                    Alustuseks tahaksin südamest vabandada kõigi nende halbade tegude pärast, mis panid mind blokeeringu alla üldse. Mõistan nüüd, kui palju kahju ma põhjustasin serverile, rikkudes reegleid ja reostades serveri. Olen mõistnud, et minu käitumine oli vastuvõetamatu ning ma võtan täielikult vastutuse oma tegude eest. Tahan väljendada oma sügavat kahetsust ning lubada, et selliseid juhtumeid ei kordu kunagi enam.

                    Olen veetnud palju aega ja vaeva, et mõista oma mineviku halbade tegude tagajärgi ning olen kasutanud seda aega ka enda isikliku kasvamise ja arengu jaoks. Olen sügavalt kaalunud oma käitumise mõju teistele ning olen õppinud hindama sõbralikkust, empaatiat ja austust ka meeskonna vastu. Olen teinud teadliku otsuse muuta oma suhtumist ja käitumist, et olla parem inimene ja väärtuslik liige kännuka kogukonnas.

                    Luban, et edaspidi teen jõupingutusi, et tõestada, et ma olen muutunud. Kavatsen järgida serveri reegleid ja põhimõtteid ning toetada serveri ühtsust ja heaolu. Soovin luua positiivseid suhteid teiste mängijatega ning olla eeskujuks uutele liitujatele.

                    Palun võtke arvesse minu siirast kahetsust ja soovi saada paremaks inimeseks. Olen valmis võtma vastu igasugused meetmed, et taastada usaldusväärsus, mille olen kaotanud oma mineviku halbade tegude tõttu. Andke mulle teine võimalus näitamiseks, et olen muutunud ja valmis panustama kännuka kogukonna positiivsesse arengusse.

                    • read more
                  • @Ehiix naljakalt läbikukkunud

                    • read more

                  0
                  Online

                  1.4k
                  Users

                  1.4k
                  Topics

                  12.3k
                  Posts