Kandideerimine Abistajaks - Msi4You

Topic created · 7 Posts · 70 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Msi4You
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord: Msi4You#0580
  Vanus (vähemalt 13): 29
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen kursis meeskonnatööga. Kogemuste pagasit samuti jagub. Tean vajalikke käsklusi. Oskan meeskonna liikmena suhelda mängijatega. Olen erapooletu. (ka need kaks viimast on omamoodi oskused)
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Ehitamine, karakteri arendamine, mängjaskonnaga suhtlemine ja teiste aitamime.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Hetkeseisuga olen näinud probleeme osade mängijate suhtumises teistesse. Aga seda paraku tuleb ette igas serveris. Mõnikord muidugi antakse korduvalt reegleid rikkunud ja juba uue võimaluse saanud mängijale siiski veel uus võimalus, mis minu arvates ei ole õige.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Sõbralik, abivalmis, rahulik. Mõnikord liiga leebe, mõnikord liiga range, aga kumbagi ilma põhjuseta pole veel Kännuka serveris õnneks ette tulnud(kui leebe või range, sõltub muidugi ka olukorrast).
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei ole.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): 2-3 tundi päevas nädala sees kindlasti, nädalavahetusel ka võimalusel kauem.

  Vabandan, kui taotlus on natuke lühike, aga kuna mitmeid kordi kandideerinud varem, siis pole väga midagi uut kirjutada. Loodan, et taotlus on siiski piisavalt informatiivne. 🙂

 • Kelleks te kanditeerite?

 • @Fadeks Vabandust, panin taotluse vormi järgi pealkirja. Pealkiri muudetud. 🙂

 • Kahjuks pean vastu olema, kuna onlinetime näitab 19h.

 • Meeskonda on vaja inimesi, kes oskavad karistada ja saavad aru, et ei ole mõtet hoida mängijaid, kes rikuvad teiste mängutuju. Tugev poolt hääl Sulle! Loodan tõesti, et saad meeskonda.

  Kui millegi kallal norida saaks avalduses, siis tõesti pikkuse ja negatiivsete külgede osas. Leian, et oleks võinud natukene rohkem vaeva näha. Aga kuna tõid ise ka välja selle, et oled varasemalt mitu korda kandideerinud, siis mõistan.

 • @V2gaP6nev 19h muidugi nüüd, mitte kokku üldse 🙂 nädalaga see 19h 🙂 aga siiski aitäh hääletamast 😄

  Edit: Mul näitab mc, et 26h 😄 https://www.upload.ee/image/11017920/tunnid.png

 • Lisatud, lukku.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more