Kaebus - Meeskonnale

Topic created · 17 Posts · 165 Views
 • Kaebaja: DarkCraft122 ja EstTaurtzzz
  Kaebatav:CoolGirlCool ja Msi4You
  Põhjus:Levitavat valet infot et mina olen esttaurtzzz kuna nende /seeni järgi võtab sama ipe
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)?
  Lisainfo (pildid, tõestus):
  http://prntscr.com/r2j9pr
  http://prntscr.com/r2je6t
  http://prntscr.com/r2jeeh

  Kallis Msi4You Sa ütled et me elame samas majas? khmmmmmmmmmmm?
  Ma elan muidu tallinnast 12km eemal. EstTaurtzzz elab tallinnas ja Msi4You sa ütled et ma olen kodus ja tema on see? khm? khm? WhatMyIp on meil erinev ip CoolGirlCool surub aa et teil nkn inspect? raudselt on?
  Kui keegi veel pilti ette ei võtta Ss kes Aluzkad mäletad? Anyway ma Aluzka naaber. Täpsemalt Ma benjaproopvp btw. ja see sitt mida tee ajade et ma mingi olen seal ss kindlalt eksite Isegi KarlPro123 teab mind suht palju niiet.

 • Kuule sõber, sul peaks olema perma ban kõikjalt ju 🙂

 • @LilPoro Kuule sõber See oli vist eelmine või üleelmine aasta karl ka veel ütles et ma saan serveri edasi mängida et ma saan ühe võimaluse juurde 😉 Niiet mdea mis paska Msi4You ajab et ma EstTaurtzzz ütles DarkHuricane teab esttaurtzzzi et saab tõestajaks olla

 • Tbh su üks võimalus on minu silmes väga kaua juba läbi.

  Ip teemal ma kahtlustasin sind 1x, discis ütlesin, et yeah right ma usun ise kirjutatud ip jada + inspect element on väga lihtne tool mida kasutada.

  Teil ei ole hetkel ühtegi karistust ip kohta, küll aga mõlemad banni saanud xray eest.

  Seega antud hetkel ma ei näe sellel kaebusel mõtet, mida sa saavutada üritad sellega?

 • @WhaaatTheHeck

  Kuid milleks vaja ss valet infod levitada aa et meil sama ip lic surud?
  Soovils tõestust EstTarutzzzi x-ray
  Ja DarkCraft122 x-ray kohta

 • Kännukas on koguaeg olnud üks probleem seoses serveri kõrgemate võimu esindajatega.

  Dev Karl kes alati on vastutulelik, räägib privaatsõnumites üldse teist juttu ja laseb endale meeskonna poolt pähe istuda sõna otseses mõttes. Karl lubas mu kasutajad unbannida, tagastada mu ranki kuigi ta seda ei teinud jäin ma rahule, aga ikkagi meeskond pidi mind bannima kuna tegid polli ja meeskonnas on just need nooremad kõvad netihiirod (Kipto nt) ja Karl ei suuda selgeks teha, et tema sõna peaks olema viimane mitte mingi tattlapatsi Veterani sõna.

  Karl võib olla privaatsõnumites tagasihoidlikum ehk siis ei ütle seal otse EI aga ta ei suuda ka hakata vastu enda meeskonnale kes on täis pugejaid ja inimesi kes lihtsalt rikuvad selle serveri mainet.

  @DarkCraft122 ühesõnaga, sul pole lootust tagasi saada kui meeskonnas on sellised tegelinskid ja full netihiirod, toon näiteks VanaPoiss ja Kipto, täiesti lambi jörrid kes arvavad endast üle.

 • Arutaksin ka hetkel rakendatud meeskonna süsteemi üle mis on täiesti vale teguviis kellegi edendamiseks kõrgemale positsioonile.

  Alustame sellest, et kui keegi kandideerib ja ta võetakse vastu siis ei ole mitte mingit sisse astumis testi vaid sulle lisatakse rank ja kui sa suudad end näidata aktiivse ning abivalmimana siis sind promotetakse kuigi keegi ei uuri eelnevalt su suuremaid teadmiseid, see on ka põhjuseid miks Adminid on nii ülbed, saan aru ka sellest, et mis vahet sel on kas oled Mod, Admin või V.Admin aga õigused sul ikkagist 1:1 samad pmst seega nagu jahm. Arvan, et Admin ja nendest kõrgemale peaks kuuluma isikud kes on serveri arendusele kaasa aidanud, ei tõmble nagu mõni ja on normaalse suhtumisega ja ei teeks erandeid. Keda me näeme hetkel Adminite seas, ainult kamp netihiirosi ja kõik. Passivad niisama serveris ja naudivad oma prefixit.

  Võiks mõelda natuke rohkem läbi mõeldud meeskonna süsteemile ja rakendada seda tulevikus.

  • Kandideerimise vastu võtmisel sulle esitatakse test mida peaksid oskama valvurina.

  • Enne edutamist Abistaja positsioonile peaks esitama testi kas isik on piisavalt heade teadmistega ja anda anda ette olukordi ja isik peab kirjutama kuidas ta antud olukorra lahendada suudab, nii et ei oleks erandeid ega ebaõiglust.

  • Järgnevalt on ees Moderaator positsioon kus peaks olema jällegi rohkem teadmisi ja oskusi säilitada külmanärvi igas olukorras, anda ette näiteks proti panek, rollbackimine ja muude olukordade lahendamise ülesanded.

  • Admin on elementaarne rank ja kui aus olla siis kõige uhkem auaste igas serveris, Administraatorite hulka peaksid kuuluma isikud kes aitavad serveris arendusega, on usaldatud 100% ja annavad edasisele arendusele oma panuse. Adminiks võiks saada ainult kõige usaldusväärsemad isikud ja enne lisamist teha test ja küsida kui palju teab pluginatest ja muud sellist.

  • V-Admin on serveri Juhtkonna liige kelle kohustus on kontrollida Meeskonnaliikmete tööd ning tegeleda meeskonna kohta esitatud kaebustega ning tagada mängijatele parim Meeskond kes on kõigile võrdselt karm, sõbralik ning abivalmis.

  • Veteran on grupp kuhu lisatakse tavaliselt endised meeskonnaliikmed kes on olnud siis meeskonnas ja aidanud mängijaid.
   Veteraniks saamiseks võiks olla rakendatud suuremad tingimused.
   1) Eelnevalt meeskonnas olnud 6+ kuud
   2) Puuduvad AdminHoiatused
   3) Oled aidanud mingil määral serveri arendust.

 • Miks sa oma ip suvakatele annad?

 • Oot, sa benjaproo lasid mult kunagi dli üle lol

 • Lol
  Grow grow ja grow 😄
  kes benjaproo on üldse

 • lol just chill and ban everyone. easy

 • @Matu69 Kallis
  ipreset juba tehtud.
  @LordOfQ ah?

 • @Azoqz

  Kipto käitus omapäiselt, mitte keegi ei olnud mingit polli teinud. Lihtsalt võttis ja bannis sind.

  Teiseks, inimeste lisamise ja rankupide kohta.
  Millal sa lõpuks aru saad, et tegemist ei ole välismaa serveritega?

  Kuidas peaksid uued mängijad meeskonnakogemust saama, kui nad ei saa isegi meeskonda, kuna nad ei oska veel? Reaalselt. Comõandite õppimine võtab 1 päev, peale seda juba oskab.

  Ei ole mõtet teha mingeid teste, sest rankupiga sa õpidli edasi. Me ei ole välismaa server, seega ära suru siia välismaa reegleid peale, aitäh.

 • @WhaaatTheHeck Okei.
  Aga mis saab siis, Kipto kasutas ära oma võimu ning valetas?

 • @Azoqz
  Kipto tegi, kipto lahendab

 • Sa olid just mõlema kasutajaga banned spawnerite otsimise eest xrayga, Sama baas, sama ip, üks afkib, teine liigub ja vastupidi. Ostsid mõlemale kasutajale unbanni samamoodi ja sama telefoniga. Mis on üldse kaebuse põhjus? See, et hackimise eest banni said(mis on tõestatud, et hackisid, teleportisime sind sinna kohtagi) või see et ültlesime, et olete sama kasutaja, oletegi, aga kuna tellisid unban teenuse mõlemale, siis ei tee me mdagi, sest ei või olla teise kastajaga sees, kui üks banned. Suht pointless kaebus ja ei saa väga aru selle kaebuse põhimõttest ja sisust. Lukku

Log in to reply
 
 • Skheea lahkus meeskonnast omal soovil, Kezpe edutatud Administraatoriks, VanaPoiss edutatud vanem-administraatoriks.

  read more
 • Uuendus Skyblock v.5.0.5

  Parandused pärast avamist:

  ✚ Parandatud seljakottide erinevus maailmades. Süsteem on järgmine:

  Koletiste dimensioon, /spawn, ja skyblocki maailmad jagavad ühist seljakotti ning OneBlockil on eraldi seljakott, mis ei ole ühine teiste mängumoodidega.

  ✚ Eemaldatud põlemiskahju saamine spawnist.

  ! Küsimused hääletamise kohta: Kui te serverisse pole varasemalt sisse loginud siis teie hääletuse auhinnad ei tule läbi!

  read more
 • Uus Skyblocki uuendus kannab juba versiooninumbrit 5.0 ning suure numbri kohta on ka vägev uuendus! Seekordne Skyblock on loodud võimalikult kvaliteetselt ning meeldivalt.

  Uuenduste nimekiri (täieneb):

  ✚ Eemaldatud SkyHub nimetus, alles jäävad SkyBlock ning juurde lisandub uus huvitav mängumood nimega OneBlock. OneBlocki mängides antakse teile ainult 1 plokk, mida lõhkudes tulevad asemele erinevad mängu plokid ning sellest ühest taastuvast plokist peate ehitama üles enda saare.
  ✚ Lisatud virtuaalne ekonoomia kuldmüntide ning teemantkristallide näol, millest kuldmünte on võimalik saada nii serveri poolt hääletades kui ka Vote ja Annetaja kastist, kuid teemantkristalle vaid kastidest.
  ✚ Teemantkristallidega on võimalik osta tavapärasest vähem nähtavaid asju, näiteks Mob Spawnereid, aga kuldmüntidega on võimalik osta loitsuraamatuid. Samuti on võimalik vahetada vastav kogus kuldmünte teemantkristallide vastu.
  ✚ Lisatud oksjon /ah & /ya. Samuti lisatud ajaline chat'i tulev oksjon /auc.
  ✚ Lisatud uus koletiste dimensioon, millesse sisenedes pead olema väga valvas, sest sealsed koletised ei anna sulle üldse armu. Nendelt koletistelt on võimalik saada erinevat loot'i: tööriistad, relvad, rüüd. Koletiste tase oleneb sinu varustusest - mida tugevam rüü ja relvad, seda tugevamad on ka koletised. Need koletised tekivad ka tavamaailmas, sest neil on tehtud portaal meie maailma ja läbi selle suudavad nad meile kallale tungida. Aita meil koletistest jagu saada!
  ✚ Spawn'i lisatud TOP 5 Skyblocki saarte edetabel hologrami näol.
  ✚ Lisatud müümiskirst, lao kirst, ümbruse koguja.

  read more
 • Järgmine uuendus on ettevalmistus Kännukas 5.0 versioonile üleminekuks. 5.0 tuleku kohta hetkel täpset kuupäeva ei oska öelda, ent suve jooksul, kui peaks saabuma Minecraft 1.16, tuleb ka Kännukas 5.0.

  Lisatud uus käsklus: /listranks, näitab kõikide auastmete kujundust ning tähendust. Suuresti parandatud serveri jõudlust. Uuendatud serverite MOTD kirju, uuendatud serverites tõlkeid, uuendatud automaatsete teadete tõlkeid ning kujundust, uuendatud hääletusel tuleneva teksti kujundust ning tõlkeid. Parandatud /list käsklus, väljanägemiselt tehtud ilusamaks ning silmasõbralikumaks. Lisatud uus välimus ja kujundus uutele liitujatele, lisaks on nüüd nendes kirjades näidatud mitmes mängija antud serveris ta on.

  read more