_S4ucy_ Korrahoidjaks

Topic created · 6 Posts · 77 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: S4ucy
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord: S4ucy#9533
  Vanus (vähemalt 13): Hetkel 14
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud serveris “kännukas” Korrahoidja, abistaja, moderaator, reklaam admin ning Administraator.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Survivali mängimine, ruxxziga ning vägapõnevaga ehitamine ja scoobyga äritsemine.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Uuendused võiksid kiiremini kohale tulla ning võiks tulla rohkem evente mis tooks inimesi taas aktiivseks.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse) Positiivsed küljed; mul on külm närv ja ma jälgin chatti ning julgen karistada. Miinusteks on rangelt karistamine ning Uqule närvi käimine. Csis olen bottom.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei ole.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): /onlinetime get S4ucy (peaks olema 242h 22min kandis Adminina)

 • Poolt! Väga sõbralik ja abivalmis inimene.

 • Kindlasti POOLT, abivalmis ja sõbralik mängija.

 • Vastu. Selline edasi-tagasi pendeldamine näitab sinu püsimatust ning ebastabiilsust. Arenda ennast paar kuud csis ning kui mind carry'd siis vaatab seda asja.

 • Eemaldage see postitus.

 • Autori soovil lukku.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more