Kaebus Msi4you suhtes

Topic created · 3 Posts · 57 Views
 • Kaebaja: Arzc
  Kaebatav: Msi4you
  Põhjus:
  Isik ei käitunud vastavalt meeskonnaliikmena erapooletult mängijate suhtes. Eelistades TheDavidEst-i ning andes talle õigustust rikkuda serveri reeglit 4 vigade ära kasutamine, reeglit 5 asjade varastamine ja reeglit 6 isiku petmine. See asi toimus siis TheDavidEst ja TLBluuser123 vahel, kus üks osapool pani kogemata müüki eseme mida ta kohe kindlasti ei tahtnud. Samuti küsis korduvalt abi, mille peale msi4you lahkus serverist.
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt): Reegel 7: vaenulik käitumine
  Lisainfo (pildid, tõestus):
  f90f8d72-adae-4290-8c6a-eaa264e8a544-image.png
  3d46d512-0237-4529-be60-689785609f43-image.png
  b604ef2b-d41f-456f-9b63-89228d9edbb6-image.png

 • Isegi kui kogemata, isik pani müüki selle. Kui ostja ei ole nõus tagastama, ei saa ka Mod sinna midagi teha. Jah saab invist omavoliliselt selle kirka ümber tõsta kuid, rahasid me liigutada ei saa. See polnud ka scam seega ei saa Mod miskit teha.
  Vaenuliku käitumise kohta pealt , sa vist unustasid mainida, et sa ähvardasid n-ö ühe lausega MSI Mod ranki ära võtta kui ta ei tee nagu sina tahtsid.

  Kuna meeskond ei saa siin midagi teha ja vaenulik käitumine tuli hoopis sinu poolt. Lukku ja arhiivi.

 • Lukus ja arhiivis, aga lisaks veel omalt poolt selle, et huvitav, et kaebuses pole välja toodud minu osalus sellessuhtes, et, kuidas ma seletasin talle, et ma ei tohi võtta mängijalt ära seda, kui ta ostis selle ah-st legaalselt ja et ma ei saa midagi teha, mille peale hakkas Arzc mind ähvardama. Huvitav jah, et neid asju välja pole toodud ja ka seda, et ähvardas ja selletõttu sai warni.

Log in to reply
 
 • lol see mingi kuuaega vana juba so

  Lukku & Arhiivi

  read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.4.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Kaunistatud ja uuendatud paremal olevat tablood.
  ★ Lisatud müümiskirst, mis müüb iga 600 sekundi tagant enda seesolevad esemed. Kirstu saab võita Vote kasti auhindade hulgast.

  read more
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more