Kaebus Msi4you suhtes

Topic created · 3 Posts · 63 Views
 • Kaebaja: Arzc
  Kaebatav: Msi4you
  Põhjus:
  Isik ei käitunud vastavalt meeskonnaliikmena erapooletult mängijate suhtes. Eelistades TheDavidEst-i ning andes talle õigustust rikkuda serveri reeglit 4 vigade ära kasutamine, reeglit 5 asjade varastamine ja reeglit 6 isiku petmine. See asi toimus siis TheDavidEst ja TLBluuser123 vahel, kus üks osapool pani kogemata müüki eseme mida ta kohe kindlasti ei tahtnud. Samuti küsis korduvalt abi, mille peale msi4you lahkus serverist.
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt): Reegel 7: vaenulik käitumine
  Lisainfo (pildid, tõestus):
  f90f8d72-adae-4290-8c6a-eaa264e8a544-image.png
  3d46d512-0237-4529-be60-689785609f43-image.png
  b604ef2b-d41f-456f-9b63-89228d9edbb6-image.png

 • Isegi kui kogemata, isik pani müüki selle. Kui ostja ei ole nõus tagastama, ei saa ka Mod sinna midagi teha. Jah saab invist omavoliliselt selle kirka ümber tõsta kuid, rahasid me liigutada ei saa. See polnud ka scam seega ei saa Mod miskit teha.
  Vaenuliku käitumise kohta pealt , sa vist unustasid mainida, et sa ähvardasid n-ö ühe lausega MSI Mod ranki ära võtta kui ta ei tee nagu sina tahtsid.

  Kuna meeskond ei saa siin midagi teha ja vaenulik käitumine tuli hoopis sinu poolt. Lukku ja arhiivi.

 • Lukus ja arhiivis, aga lisaks veel omalt poolt selle, et huvitav, et kaebuses pole välja toodud minu osalus sellessuhtes, et, kuidas ma seletasin talle, et ma ei tohi võtta mängijalt ära seda, kui ta ostis selle ah-st legaalselt ja et ma ei saa midagi teha, mille peale hakkas Arzc mind ähvardama. Huvitav jah, et neid asju välja pole toodud ja ka seda, et ähvardas ja selletõttu sai warni.

Log in to reply
 
 • Crimsuu!

  Holy ei lähe tsiviili!

  read more
 • jannu veider

  Niiet holy ei lähe tagasi tsiviili!!!

  read more
 • riigikohtus käib ka vähem juttu kui kännuka threadi all

  read more
 • @ciriuxlt Ei tea mis sa saavutad sellega, et sa teistele näitad seda lambist halamist, mis siin teed. 20+ aastasena leiaksin küll endale paremat tegevust kui kuskil foorumites mõttetute asjade pärast kedagi mustata. Keegi ei ole siin hetkel abistaja, kes oleks oma kohal pool (või veel hullem, üle poole) aasta olnud. Kõik edutamisajad on meeskonna teemast nähtavad: https://foorum.kannukas.com/topic/2/kännuka-meeskond/2

  Pöördudes karistuse õigsuse poole, politsei paneb tänapäeval sind puhtalt valge paberilehe näitamise pärast ka türmi, nii et ei maksa mõelda, et kõik sind sinule meelepäraselt karistavad ja kohtlevad.

  read more