Cotixs Valvuriks!

Topic created · 8 Posts · 113 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Cotixs

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Cotixs#0063

  Vanus (vähemalt 13): 13 (kohe 14)

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kogemusi mul valvuri rankiga väga ei ole. Kuid ma olen jälginud valvureid ja mõistan kuidas panna õiglasi karistusi. Ning arvestan kõigiga.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Tavaliselt mängin ma survivali. (restockin oma xppoodi) Kuid kui ma saaksin selle valvuri ranki siis ma hoian ka kindlasti teistes serverites silma peal. Mu eesmärk on ka aidata inimesi. Näiteks kui uus mängija tuleb serveri ja küsib kuidas spawnist välja saada siis ma aitan teda. (/rtp)

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Arendajad on kännukaga palju vaeva näinud. Vahest tekib ette lagi kuid ma tean, et see pole kannuka arendajate viga (igakord). Ma loodan, et 1.16 versioonis jääb lagi vähemaks.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Minu positiivsed küljed on, et ma suudan hoida külma närvi, ma üritan aidata kõiki nii palju kui suudan. Ma olen ka sõbralik ja arvestada püüan kõigiga. Kui keegi küsib abi siis ma üritan alati vastata. Ma olen ka varasemalt manginud kannukas kuid teises kasutajas. (see oli aastal 2015 ning ma ei mäleta selle kasutaja nime enam)

  Negatiivseteks külgedeks on, et kiirelt kirjutades mul võib tekkida kirjavigu. Ma olen siiski 13 ja käin koolis, 8:00-14:00 ma minecraft mängida ei saa koolipäevadel (tavaliselt).

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei

  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ma olen viimasel ajal olnud vägagi aktiivne. Nädalaga olen olnud onlines 37tundi. Ning olen ka aktiivne edaspidi. Peale kooli on mul vaba mängida.

 • Hetkel vastu, kuna isikul on vähe tunde serveris, ning avaldust võiks ka natuke paremaks teha.

 • Hetkel vastu, põhjused mainitud

 • Kuna mul omad kahtlused mängija suhtes, mida ei saa hetkel avalikustada, pean olema vastu.

 • vastu sest imo liiga noor

 • @Ryxor kirjas on, et alla 13 aastased ei tohi kandideerida

 • OK fadeks, kindel ei. L&A

 • @Cotixs ütles Cotixs Valvuriks!:

  @Ryxor kirjas on, et alla 13 aastased ei tohi kandideerida

  Jah ongi kirjas nii. Aga see oli minu arvamus. 🙂

Log in to reply
 
 • lol see mingi kuuaega vana juba so

  Lukku & Arhiivi

  read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.4.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Kaunistatud ja uuendatud paremal olevat tablood.
  ★ Lisatud müümiskirst, mis müüb iga 600 sekundi tagant enda seesolevad esemed. Kirstu saab võita Vote kasti auhindade hulgast.

  read more
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more