K2nguru - Ehitajaks

0

Teie mängusisene kasutajanimi: K2nguru
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): K2nguru#6448
Vanus (vähemalt 13): 18-aastane
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud eelnevalt Kännukas ehitaja. Oskan ehitada erinevaid stiile, peamiselt medieval stiil, modern, viiking/nõidade stiil ja ei jää hätta ka mingite suurtemate linnade rajamisel. Endale meeldib ehitada väga detailselt medieval stiili ja kindlasti ka terraforming. Kõige vähem meeldib teha sisustust. Minu jaoks on kõige põnevam ja toredam mängida Minecrafti sõbralikkude inimestega, kellega koos ehitada ning selle tõttu meeldiks mulle olla ühes sõbralikus Ehitajate grupis, kus saaks koos midagi toredat luua.
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Nii Minecraftis üleüldiselt kui ka Kännukas ma ehitan kogu aeg midagi. Mind absoluutselt ei huvita see, millised esemed mul on või kui rikas ma olen, vaid mängin Minecrafti ainult sellel põhjusel, et mulle meeldib katsetada erinevate stiilide ehitamist. See on minu jaosk kui loovuse ja fantaasia välja laskmine.
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Ehituse poole pealt pole minule küll midagi väga jubedat silma jäänud, mis oleks väga koledasti või kiirustades tehtud. Ainuke asi, mille oskan välja tuua on ./warp pood praktilisus ehk siis see, et ei saa esemeid stacki kaupa müüa ega osta.
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Olen sõbralik ning meeldib teha tiimitööd ning iga teine sõna ei ole roppus. Samuti olen alati valmis uutele raskustele, millest võitjana välja tulla. Negatiivsed pooled on see, et olen üsnagi kergesti närvi minev, aga ma ei näita seda avalikult välja. (Olen lihtsalt tasa, ei kirjuta ega räägi midagi ning teen vaikselt oma asja edasi) Teine negatiivne külg on see, et võin vahel olla liiga perfektsionismi tagaajaja.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Hetkel küll ette ei tule, et oleksin karistada saanud millegi eest.
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen gümnaasiumi õpilane, nii et igapäevaselt mängin MInecrafti üsna vähe, sest tegelen õppimisega ja spordiga, samuti on hetkel käsil uurimistöö tegemine, mis võtab tohutult aega. Nädalavahetustel võin olla aktiivsem, kui just pole võistlustel.
Pildid ehitistest, mis olen ehitanud:
1)Vana ehitis:
https://imgur.com/mjqNFV9
https://imgur.com/7O9bKtp
https://imgur.com/jNKxJ0n
https://imgur.com/1bTTP6k
https://imgur.com/64o06Zt
https://imgur.com/DaoLt5e

2)See aasta ehitatud:
https://imgur.com/vP1F404
https://imgur.com/U7klWhq

3)Serveris poolikud ehitised: (karkzz-iga väikse küla loomise mõte - esimene maja)
https://imgur.com/Dkcv4Fp
https://imgur.com/rkDsLQm
https://imgur.com/p6LpELt

4)Serveris enda üli poolik kelder/laoruum:
https://imgur.com/7hfjWXV

0

Poolt, sõbralik ning ehitab vapustavalt hästi.

0

Poolt

0

Poolt

0

YEEEEEES POOOLT

0

Poolt, väga vinged ehitised ; )

0

Poolt! Edu sulle. Vinged ehitised!

0

Poolt!

0

Poolt, edu!

0

No ma ei tea, Liisust sa paremini ei ehita, ilmselt sind vist ei võeta, sest Liisul on ülim tase, millele isegi mina ei pürgi!

lmao poolt tho.

1

@Ryxor Kes tasa sõuab see kaugele jõuab. Küll kunagi järgi jõuan talle. 🙂

1

@K2nguru Vaatab seda asja veel kekwunknown.png

0

@Kipto Ma ei oska midagi vastata, sest ei tea esiteks mida sa sellega mulle öelda tahad või mida see mulle ütlema peaks.

0

@Kipto uh oh stinkyyy. Mina arvan, et K2nguru peab ikka veel kõvasti üritama sinna taandarengu poole liikuda!

15aa3d56-2c60-491c-8486-9751b5e0a6b2-image.png

1

@Ryxor No offence, aga tõmmake minu avalduse pealt uttu kuhugi mujale. 🙂

0

Nõustun Kipto ja Ryxoriga, tase pole ikka päris see kuhu pürgib ainult Liisu.

okei okei, poolt

0

Lisatud, lukku.

Log in to reply