Kaebus - kas see on tp kill ?

Topic created · 3 Posts · 56 Views
 • Kaebaja: gripp

  Kaebatav:
  ilyMIrel ja rott1234 (sama teema erinevad juhud)

  Põhjus:
  Sooviks teada kas see mis nad tegid oli reglite rikkumine (tpa kill)?

  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)? 19. Keelatud on mängijaid TP killida, trapida.

  Lisainfo (pildid, tõestus):
  esimesel juhul ilyMIrel müüsthisestoniale beaconit. Ma ühinesin jutuga sest soovisin ka beaconit. Mõlemad pakkusime talle hinna ja ta nõustus - polnud selge kellega (aga ilmselt thisisestonia), otsustasin õnne proovida ehk saan talt ka osta. ilyMIrel ütles et tpa ja kuigi ma oleks v6inud õelda et pangu ./ah´i otsustasin ma invi tyhjaks teha ja tema juurde tpada. Kui ma tema juurde tpasin kukkusin kõrgelt alla sest ta lendas. Näis et ta oli sama teinud ka thisisestoniale. Isiklikult mul mingeid materiaalseid kahjusid ei olnud.
  2020-03-18_17.25.49.png

  Teine juhus on rott1234, täpset põhjust ei mäleta miks ma tema juurde tpasin aga omaarust küsisin ma kes on mesa lähedal ja ta ütles et ta on. Tpasin tema juurde ja ta tappis mu ära. Ta EI olnud meses ega selle lähedal.
  Ka sel juhul polnud mul materiaalseid kahjusid.
  2020-03-18_17.51.33.png

  Lõppkokkuvõtes sooviks lihtsalt teada kas see mis need mängjad tegid on reeglite rikkumine või ei?

 • reeglite rikkumine, tp kill keelatud

 • Teine on kindlalt tpkill. Esimese kohta võiksid täpsustada olukorda, sest kui mängija aksepteerib teleport kutse, siis isegi kui tema lendab, siis sina teleporteerud maapinnale.

Log in to reply
 
 • Tõestus olemas. L&A

  read more
 • @seeme Ta parandas asjad ära ja läks tagasi Areenale et oodata uusi inimesi aga Aarne ei olnud pvp areenilt ära läinud. Asjade parandamine võtab paar minutit. Aarnel oleks aega olnud et minna alalt ära niiet DrFun tappis ta

  read more
 • S

  "kui ta läks tagasi oli Aarne olnud ikka areenil ja DrFun oli ta ära tapnud" see peaks minema jba back killi alla

  read more
 • Me olime DrFuniga kõnes, ma ehitasin meil küla ja ss ma n2en chatis et DrFun tappis Aarne26. DrFun karjus kõnes "Ou ma sain Aarne asjad" ja ma võtsin oma asjad ja läksin sinna. Ma sain aru et Aarne oli lic areenile läinud ja surma saanud. DrFun seletas mulle nii et Aarne oli tahtnud teha 1v1 asjad tagasi. Pärast 1v1 oli DrFun läinud oma asju /warp xp-sse parandama ja kui ta läks tagasi oli Aarne olnud ikka areenil ja DrFun oli ta ära tapnud. Ma ei mäleta täpselt kuidas BabyOfCorn seotud oli aga mina sain ta swordi ja samuti ei mäleta mis moodi. Ma ytlesin "Minuga ei juthu midagi" sest et kõik mis ma sain (Swordi) andsin ma tagasi BabyOfCorn-ile. Swordi ei tahtnud ma algul anda tagasi sest, et ma sain aru et ta oli valel ajal vales kohas ja oli surma saanud. "Peaks w" Vastasin ma sellele kui ta ytles mlle, et ma läheks nutaks magama ennast. Oleksite samuti võinud näidata tervet chati kus ropendasid ja ähvardasid. BabyOfCorn lubas mind autoga alla ajada ja mind läbi peksta (Kõnes). Kui väga vaja, on mul chatist pildid. Ja nagu ma aru sain lasite te üle DrFuni Overload 3 millest tal on clip. Selleks võtke ühendust temaga. Mina ei saanud Aarne asju ja ainus asi mida ma Aarne oma nägin oli ta Axe mida DrFun näitas ja ytles et jätab endale. See on puhas vale. DrFun ei dropinud peale axe midagi. Kus on pilt minu invist et need minu käes on? Miks sul ainult DrFuni inventory on? Ma ei teleportinug mitte kuskile ma olin areenal edasi. Kui soovite vaadake mu kodud läbi ja teil on command /inv. DrFuni sõnul said sa oma asjad tagasi niiet seegi on vale jutt.

  read more