regormikkor valvuriks

Topic created · 12 Posts · 131 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi:regormikkor
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): MINNQ #4405
    Vanus (vähemalt 13): olen 14
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pole kunagi juhtkonnas olnud aga loodan, et saan selles serveris meeskonda ja sellega end arendada ja proovin kõike teha mis ma saan serveri heaks
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Ma sooviks inimesi aitata ja nende probleeme lahendada .
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kui on palju nimesi siis lagab.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed hea juhtkond ja olen tähele pannud, et rangid on hästi head igas hinna klassis ja palju erinevad valikuid. Negatiivsed nagu ma mainisin, et kerge lag vahepeal ja rohkem mul ei ole midagi halba öelda
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei ole
    Kui vastate jaatavalt, siis miks:
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust):Olen hästi sõbralik ja oskan inimestega suhelda, olen rahulik, kiire õppija ja olen keskmiselt päevas arvutis 4 tundi enamus ajast mängin. Loodan, et saan serverile ja serveris olevatele inimestele palju head teha.

• Positiivsed ja negatiivsed asjad peaksid sinu kohta käima mitte serveri, kindel vastu.

• vastu, üks 14 aastane inimene on meeskonnas juba ning seegi on täielik õudus.

• @Ryxor 3* but ok

• Vastu, too endast positiivseid & negatiivseid näiteid.

Kui ära muudad, siis olen nõus ka oma häält muutma 🙂

• Muudad avaldust, muudan häält. Hetkel vastu

• Vastu sind pole serveris olnudgi minuarust

• Vastu

• poolt

• Vastu, avaldus lühike, jätab mulje, nagu sa poleks vaeva näinudki, esinevad kirjavead ja osadele küsimustele on valesti vastatud.

• Vastu, oled chatis ülivaikne, raske on Su käitumist analüüsida.

• Meeskond otsustas, et lihtsalt ei ole sobiv valvuriks. Lukku. Arhiivi.

Log in to reply

• ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
    ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
    ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
    ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

read more
  • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

read more
  • M

Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

read more
  • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

read more