UnBanni avaldus

Topic created · 5 Posts · 46 Views
 • Sinu nime: koroona, Ebola (avaldus vendade eest)(enda nimi gripp / SokolaadistJanes)

  Blokeeringu põhjust: Ebasobilik nimi

  Karistaja nimi: V2gaPõnev

  Miks soovid unbani saada:

  Me kasutasime viiruste nimesid kasjutaja nimedena ja mängisime serveris pea nädal aega ilma et probleeme oleks tekkinud. Siis aga üks päev tuli üks veteran ja ütles et koroona ja Ebola ei sobi ja muutke nimed ära. Vaidluse käigus sai välja toodud et nimed ei ole sobivad kuna tegemist on haigustega mis on põhjustanud surmasid. Kuid kasutaja nimega gripp(mina) ei tahetud bannida, kuigi see haigus on põhjustanud palju rohkem surmasid.
  Miks ei kickitud varem ebasobivate nimede eest?(me olime chattis keskmiselt aktiivsed) ja miks ei bannitud gripp(minu kasutaja) i ?
  Sooviks palun unbanni neile kasutajatele või banni ka gripp ile.

  Lisa:
  Neile kasutajatele jäi peale meie mängusisene raha, kas seda on võimalik tagasi saada? (tegelik avalduse põhjus)

 • Lahe, ei saa

 • Te saite 20+ minutit asju üle anda, veidikene oli ikka oma süü, et raha ei andnud?

 • Kui V2gaP6nev bannis siis ei saa midagi öelda, parim abistaja! Plaksutage käsi parem ja laske lihtsalt teise serveri poole jooksu kus on türannia asemel demokraatia.

 • @Azoqz Mul oli luba olemas, mida sa tuled siia ka ülbitsema?

Log in to reply
 
 • M

  Isikult on ban eemaldatud L&A

  read more
 • Kaebaja: Jan480p
  Kaebatav: SeeMina
  Põhjus: Kickis mind SkyPvp's bug'i ära kasutamise eest ja pärast sain banni
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)? puudub
  Lisainfo (pildid, tõestus):

  https://clips.twitch.tv/DreamyHeartlessCrabFloof-LnhSN0nEBwoBb9Cw https://clips.twitch.tv/FairFilthyPiePJSalt-g2xoxxkKbJYrhZtN
  Terve VOD siin(alates 1:00:00 kuni 1:10:00) https://www.twitch.tv/videos/938418011

  Minu arvates oli ban põhjuseta kuna juba sain kicki ja pärast seda mängisin normaalselt edasi ja ei kasutanud ühtegi bugi uuesti ära, oleks ban kohe tulnud oleks ma sellest aru saanud

  read more
 • @xdealerx L&A

  Lahendatud.

  read more
 • Sinu nime : XDealerX
  Blokeeringu põhjust : Nn tpa kill
  Karistaja nime : Maraxx
  Miks soovid unbani saada : Soovin unban saada selleks, et kuna mina isikut kelle ma tapsin polnud esiteks minu poolt tapetud, teiseks oli tal võimalus alati lahkuda Ender maailmast. Olin ka ette öelnud, et Dragon on minu, mille tõttu peaksid oskama arvestada tagajärgi. Kuna nad ei lahkunud, varastasid minu taga asju, siis loomulikult tapan, kui aru ei saa. Andsin isikule muidugi mõne stacki ender pearle tagasi, aga Maraxx leiab, et see on vale minu tehtud, kuid kui inimesel on kuskil 5 minutit antud aega lahkuda, mitte varastada jne, siis ei saa olla kuidagi mina selles süüdi, vaid on isik ise süüdi, et ta nii tegi. Loomulikult ei saa ka teda karistada, kuna mapist saadud asjad ei ole kuidagi inimese otsene vargus ega röövimine, vaid ongi see, et valid ise, kui varastad, siis võid ka ohtu end panna. Võtsin ise ainult 2 tpa vastu, aga tean, et isik kelle tapsin võttis vastu üldse teine isik.

  Lisa info võib ka küsida kui soovite.

  read more