Kanditeerimine valvuriks

Topic created · 8 Posts · 76 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: Papa_Night
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Papa Night#6370
    Vanus (vähemalt 13): 13
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pole varemat kogemust
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Survival ja kitpvp
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kitpvps pole tiimimine keelatud silti ja anticheati võiks ka uuendada. Võiks teha commandi kus inimesed näevad oma historyit.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Olen enamus aeg sees, ja oskan muresi lahendada. Vahel käitun ebaviisakalt ja sõnavara.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah.
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Sõnavara ja pindakäimine
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen väga aktiivne olen mänginud Kännukat kaua, mängin tavaliselt kella 15.30 - 23.00. Olen mänginud Kännukat nüüd 3 aastat ja arvan, et ma tooks paljut tiimi.

• Kohe abistajaks ei saa, enne pead kandideerima valvuriks. Muidu olen vastu, sest oled korduvalt kirjakasti reegleid rikkunud.

• Vastu, viisakus täielikult puudub.

• Poolt! aga ainult valvuriks enne k?

• Vastu.

• Norm Eesti keel. Vastu

• Oled korduvalt reegleid rikkunud, VASTU

• Postitaja soovil avaldus lukku.

Log in to reply

• Ei olnud selles päris kindel kuid siiski tajun nüüd, et kõigun liiga palju selle minecrafti mängimise motivatsiooni suhtes. Võtan oma kandideeringu tagasi ning paluks teema lukku panna.

read more
  • Lisatud, lukku.

read more
  • Lisatud, lukku.

read more
  • @pandaanni2004 ütles PandaAnni14 valvuriks:

@seeme aga äkki sa oled nii tarkk ja tuled õpetad seda siis sa selle peale pole tulnd et olen äkki soomest tulnud ?

Äkki või päriselt? Soomest tulemine ei õigusta selliseid vigu nagu siin avalduses on. Olgu siis mõned sõnastusvead, aga siin on lihtsalt lohakusvead - suure algustähe valesti kasutamine või üldse mitte kasutamine, slängilikud lühendid, kirjavahemärkide puudumine. Kandideerimise formaadis on selgelt kirjas, et sõnastus ja üldine avalduse väljanägemine annab väga suure osa mulje sinust, kui meeskonnaliikmest. Selliseid asju õpitakse algklassidest saati ning ka Soomes. Kuna autori poolt teema kustutatud, siis läheb lukku ja arhiivi ka.

read more