Survivali ehitusvõistlus

Topic created · 2 Posts · 32 Views
 • Tere!
  Oleks vaja inimesi, kes reedel(22.05) toimuvale survivali ehitusvõistlusele tuleksid. Võistlus toimub siis reedel kell 16:00-18:00, ehk teil on aega 2 tundi, et ehitada, ja ehitamine käib, siis paaris(kahekesti). Mõned blockid on kohapeal, kuid võite blocke natuke kaasa varuda. Ja loomulikult on ka top3-ele auhinnad välja pandud. Kui teil on huvi, et osaleda, siis kirjutage mulle discordi, ja lisan teid disocrdi serverisse, kus kõigest lähemalt räägin. Ruxxz#9419

 • Ärge tulge siis on suurem võimalus võita 🙂 Ära pahasti arva

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more