Yame valvuriks

Topic created · 5 Posts · 28 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: Yame
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu):Taarajumal#7611
    Vanus (vähemalt 13): Ei oska sellele küsimusele vastata

Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi):Ei oska midagi teha. Olen kogenud kärulükkaja, Olen olnud mcdonaldsi's teenidaja, kuid mind vallandati, sest varastasin nende magus-hapu kastmeid.

Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused):Afkides pappi kokku ajada, maailmaparandajaid sõimata.

Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Skyblockis on Pohia bal top #1, ning mina olen ainult baltop #5.

Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne: Olen murutraktoriga jube kiire, suudan 3 20 nagitsaliseid karpe minutiga alla kugistada.

Negatiivsed: Sõiman maailmaparandajaid liiga palju (peaks positiivne olema), Vihkan karusid.

Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei oska sellele küsimusele vastata
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ei oska sellele küsimusele vastata
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ei oska sellele küsimusele vastata

Kõik kes on poolt saavad skyblockis 2k.

• poolt, farmib alati mu netherwarti ära

• poolt. ma vihkan ka karusid

• me kõik vihkame karusid..

• Troll postitus, lukku & arhiivi.

Log in to reply

• K

Serveri peale raha kulutamine on vanatahtlik, mdea miks selle välja toomine sul vajalik oli. Sinu ajalugu on kirev, kui karistada oled saanud ostad alati unbanni nimg ei õpi oma vigadest. Meie meelitamine oma annetustega ei anan midagi juurde. Arvan, et peaksid kui sellise avalduse teed midagi paremat välja mõtlema kui see siin. Ühesõnaga EI minu poolt.

read more
  • K

POOOOOOLT!!!!!

read more
  • Avaldus pole korralikult üle vaadatud ja kõigil on negatiivseid külgi, keegi pole perfektne. 🙂
    Vastu!

read more
  • Poolt!

read more